مولتی ویتامین و سلامت عمومی

ویتا استک مولتی ویتامین حرفه ای المکس نوتریشن

مولتی ویتامین ویتا استک آلمکس نوتریشن

مکمل ویتا استک آلمکس نوتریشن, از 7 کمپلکس مختلف تشکیل شده که هر یک می تواند نقش یک مکمل مستقل را ایفا کند. هر سروینگ ویتا استک, متشکل از یک مجموعه 9 قرصی است که از دهها ویتامین, ماده معدنی, اسید چرب و سایر مواد مغذی مورد نیاز بدن تشکیل شده است. نقش این مکمل افزایش انرژی, استقامت, عضله سازی, بهبود جذب و در کل, سلامت عمومی بدن است.

ویتا استک آلمکس مکملی است که وظیفه آن تضمین سلامت مطلوب, بهبود عملکرد اعضای بدن و اجرای برنامه های آنهاست. فرمولاسیون آن به نحوی صورت گرفته که انرژی مورد نیاز برای افرادی که به فعالیت های ورزشی جدی اشتغال دارند فراهم کرده, ماهیچه های آنها را تقویت کند. در همان حال, مولتی ویتامین غنی آن نیز بدن آنها را سالم نگه داشته, از نفوذ هر عفونت خفیفی هم در بدن جلوگیری میکند. خواندن این مقاله شما را با ویژگی های این مکمل بیشتر آشنا خواهد کرد. با ما همراه باشید.

ویتا استک آلمکس چیست؟

ویتا استک مولتی ویتامینی است که توسط شرکت آلمکس (Allmax Nutrition) طراحی شده است. این مکمل, طیف وسیعی از ریزمغذی های حیاتی (Micronutrients) را برای رساندن بدن به وضعیت مطلوب سلامتی فراهم میکند و مصرف آن, به منزله یک ” سیاست بیمه ای” است برای اطمینان از این که بدن همه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را دریافت کرده است.

ویتا استک آلمکس چگونه کار میکند؟

این محصول در فعالیت های مختلفی شرکت میکند. از جمله, سرعت تهویه ریوی (مبادله گازها در ریه) که پیش شرط جذب اکسیژن به درون بدن است را افزایش میدهد. این کار از آن جهت اهمیت دارد که وجود مقدار کافی گاز اکسیژن برای اکسیداسیون مواد غذایی مورد نیاز بدن ضروری است. فعالیت دیگر مکمل ویتا استک افزایش سرعت متابولیسم است. در این صورت, مقدار کافی از غذای خورده شده, به واحدهای بدنسازی تبدیل شده, انرژی مورد نیاز بدن نیز فراهم می شود.

فواید ویتا استک

ویتا استک آلمکس کامل ترین, با کیفیت ترین و بالاترین دوز یک بسته مولتی ویتامین و مواد معدنی را فراهم میکند. ویتا استک دارای بیش از 70 ترکیب خیلی فعال است که بسیاری از آنها  آنقدر پیشرفته و نادر هستند که فقط در این مکمل یافت می شوند. این کمپلکس  دارای جذب فوق العاده است و بدن مصرف کننده را به پتانسیل واقعی اش می رساند. مصرف ویتا استک, باعث ایجاد استقامت در حین تمرینات سنگین می شود و به علاوه, باعث افزایش سطح انرژی و عضله سازی سریع می شود.

افرادی که تمرینات ورزشی را بطور جدی دنبال میکنند, بطور جدی به ویتا استک آلمکس نوتریشن نیاز خواهند داشت. ویتا استک برای تمرینات گسترده و شدید مهندسی شده است و تمام مواد مغذی ضروری را در دوزهای مناسب برای ورزشکاران و بدنسازانی که مایل به رفع نیازهای تغذیه ای خود هستند در خود دارد. شرکت آلمکس نوتریشن اطلاعات مربوط به دهه ها تجربه و تحقیق در زمینه مکمل ها را با موثرترین دوز برای بازسازی بدن و تامین نیازهای آن, در 9 قرص با 7 عملکرد مختلف جمع آوری نموده است.

اجزاء سازنده ویتا استک آلمکس

اجزاء سازنده مکمل ویتا استک در 7 مجموعه مختلف گنجانده شده اند که هر یک به تنهایی معادل یک مکمل عمل میکند. این 7 مجموعه و ترکیبات سازنده آنها عبارتند از:

1. آنابولینکس (Aanabolinex)

این مجموعه شامل ویتامین ب1 یا تیامین (به شکل تیامین هیدروکلراید), ویتامین ب2 یا ریبوفلاوین, نیاسین(به شکل نیاسینامید و نیکوتینیک اسید), ویتامین B6(به فرم پیریدوکسین هیدروکلراید و پیریدوکسال 5-فسفات), بیوتین, ویتامین B9(به شکل فولات), ویتامین B12(به شکل متیل کوبالامین و سیانوکوبالامین), بتا آلانین,(به فرم کارنوسین), سیترولین(به فرم سیترولین مالات) می باشد. اهمیت این ریز مغذی ها در این است که کل فرایند سوخت و ساز را در بدن تحریک میکند و بیش از هر چیز دیگری, انرژی را افزایش میدهد. به علاوه, باعث تحریک رشد ماهیچه, افزایش توده عضلانی و اخذ نتیجه حداکثری از تمرینات می شود.

مکس استارز  فواید گلوکزامین چیست ؟ و بهترین مارک مکمل گلوکوزامین
2. الکتروفیوز (Electrofuse)

این مجموعه بدن را از الکترولیت ها غنی میکند و شامل فسفر, کلسیم, سدیم و پتاسیم می باشد. وجود این ترکیبات برای پشتیبانی از تعادل مایعات و بازسازی ذخایر الکترولیت های از دست رفته در تمرینات, تحریک ماهیچه های بدن و تامین استقامت حین تمرین و بعد از تمرین ضروری است.

3. اسکلتوکور (Skelotocore)

این مجموعه شامل ویتامین های  C, D و K و مقادیر بیشتری فسفر, کلسیم و پتاسیم است. این مواد از مفاصل و حرکت آنها و نیز از بافت پیوندی سالم در بدن, پشتیبانی می کنند. عمل آنها در بدن شبیه گلوکزامین (Glucosamine) است. به علاوه, در این مجموعه مقداری مولیبدن (Molybdenum) گنجانده شده که در دوزهای پایین به تجزیه سموم سولفیت در بدن کمک میکند.

4. انرگوفورس (Energoforce)

ترکیباتی که در یک نوشیدنی انرژی زا پیدا می شوند, در اینجا جمعند: تائورین, گوارانا (guarana) و تیروزین که یک آمینو اسید غیر ضروری است و برای درمان بیش فعالی و افسردگی به کار می رود. این مجموعه باعث افزایش استقامت و تمرکز شده, تولید انرژی را تحریک میکند.

5.کاردیوپالس (Cardiopulse)

این مجموعه دارای 1000 میلی گرم روغن ماهی های آب سرد و حاوی اسیدهای چرب امگا-3 است. وجود روغن ماهی در ویتا استک برای عملکرد موثر سلول های مغز و کاهش خستگی حتی در حین ساعات طولانی تمرینات پیچیده, موثر است. به علاوه باعث بهبود سلامت قلب, تعادل اسیدهای چرب امگا-3 (ایکوزاپنتانوئیک اسید و دوکوزاهگزانوئیک اسید) و سلامت عمومی بدن می شود.

6.متابوکور (Metabocore)

این مجموعه شامل کرومیوم و مخلوطی از آنزیم های پانکراتین, پاپایین و بروملین است. وجود این آنزیم ها در مکمل ویتا استک, باعث پیشبرد سریع تبدیل مواد مغذی مورد احتیاج بدن, افزایش جذب آنها و پشتیبانی از عملیات طبیعی هضم می شود.

7. ایمیونوشارژ (Immunocharge)

این مجموعه فقط با آنتی اکسیدان ها پر شده و از موادی مانند جینسینگ, دانه انگور, شراب قرمز و عصاره انار تشکیل شده است. به علاوه, ویتامین های A و E. شیر خارخسک و NAC (N-acetyl cysteine) برای حفاظت از کبد نیز در آن وجود دارد.

 

روغن دانه بیوراژ(Biorage), از گیاه بوراژ یا گل گاوزبان اروپایی

این دانه روغنی نیز به عنوان یک ترکیب فعال در مکمل ویتا استک است و دلیل اصلی گنجاندن آن, تسهیل تهیه مواد مغذی مورد نیاز مو, بهبود سلامت ناخن ها و نرم و انعطاف پذیر کردن پوست است.

سایر ترکیبات به کار رفته در ویتا استک

سایر ترکیبات به کار رفته در این مکمل, عبارتند از: ال-لوسین, ال-والین, ال-ایزولوسین, ال-آرجی نین HCl, اینوزیتول, گلیسین, کولین(به فرم کولین بی تارتارات) و سیلیکات(به فرم سیلیکون دی اکساید), افزودنی ها و رنگ های مجاز است.

چه مدت طول می کشد تا نتایج ویتا استک آشکار شوند؟

ویتا استک یک مکمل سریع الاثر است و کمتر از 30 دقیقه طول می کشد تا به سطح مطلوب فعالیت خود در بدن برسد.

مکس استارز  بهترین مکمل ها برای دونده ها
ویتا استک مولتی ویتامین حرفه ای المکس نوتریشن
ویتا استک مولتی ویتامین حرفه ای المکس نوتریشن
مزایا و معایب ویتا استک آلمکس
مزایای مکمل ویتا استک
 • بدون عوارض جانبی جدی
 • بسته بندی راحت و قابل حمل
 • فرمول کامل 7 در یک, گنجانده شده در 9 قرص
 • بلع آسان و بدون ایجاد طعم بعدی در دهان
 • بدون افزودنی های مصنوعی
 • افزودن ترکیبات سازنده به محصول, بر اساس تحقیقات کلینیکی است.
معایب مکمل ویتا استک
 • بعضی از مصرف کنندگان مزه مکمل در دهان راضی نیستند و اظهار میکنند که بدمزه است.
 • کمی گران قیمت است
 • تعداد زیاد قرص در یک سروینگ
عوارض جانبی ویتا استک

مکمل ویتا استک عوارض جانبی جدی ندارد ولی وقتی توسط بدن دریافت می شود, ممکن است به میزان خیلی جزئی ایجاد تهوع و سردرد کند که خیلی زود ناپدید می شود. مصرف آن, در افرادی که به نیاسین حساسیت دارند, ممکن است بطور موقت ایجاد گرگرفتگی و خارش کند.

هشدار

 • فقط بر اساس دستورالعمل مصرف شود.
 • در صورت نیاز به مصرف بیش از 4 هفته, باید با پزشک مشورت کرد.
 • این مکمل برای افراد کمتر از 18 سال طراحی نشده است.
 • زنان باردار و شیرده, افرادی که به هر دلیل دارو مصرف می کنند یا شرایط خاص پزشکی دارند, قبل از اقدام به مصرف آن با پزشک مشورت کنند.
 • در صورت مشاهده هر عارضه غیر طبیعی, باید مصرف را قطع و با پزشک مشورت کرد.
 • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.
 • در جای خشک و خنک و به دور از نور آفتاب نگهداری شود.
چه کسی باید مکمل ویتا استک را مصرف کند؟
 • بدنسازان حرفه ای و ورزشکاران رشته تناسب اندام
 • ورزشکاران حرفه ای و آماتور
 • هرکسی که تحت یک برنامه تمرینی شدید و یا در حال آماده شدن برای مسابقه است.
 • هرکس که در حال کم کردن کالری, کربوهیدرات و چربی است.

خرید و قیمت

محصول به صورت آنلاین به فروش می رسد و مصرف کنندگان می توانند اطلاعات کامل درباره محصول را در وب سایت شرکت سازنده مشاهده کنند و نیز همانجا اقدام به خرید کنند. قیمت یک بسته 30 تایی مکمل ویتا استک 31 دلار است.

طرز استفاده از مکمل ویتا استک

سروینگ سایز این مکمل یک بسته حاوی 9 عدد قرص در روز است و بسته بندی آن برای 30 روز طراحی شده است. این 9 قرص حاوی همه ترکیبات موجود در مکمل ویتا استک هستند و توزیع آنها در مجموعه های 7 گانه مکمل در جدول زیر منعکس شده است:

نام مجموعهتعداد قرصتعداد سروینگ در بسته
مجموعه آنابولیکس230
مجموعه الکتروفیوز130
مجموعه اسکلتوکور130
مجموعه انرگوفورس130
مجموعه کاردیوپالس1(کپسول ژلاتینی)30
مجموعه متابوکور130
مجموعه ایمیونوشارژ230
کل سروینگ9 عدد30

 

 • روزی یک بسته 9 قرصی همراه با آب مصرف شود.
 • بهتر است همراه با غذا خورده شود. مصرف این مکمل آسان است.

چون یک بار در روز مصرف می شود, یادآوری آن نیز ساده است.

حرف آخر درباره ویتا استک المکس

ترکیبات ویتا استک عمدتا از محصولات طبیعی گیاهی مورد تایید ساخته شده و به این دلیل معمولا عوارض جانبی جدی ندارد. در کل , هم برای مبتدیان و هم برای حرفه ای ها مناسب است. بسته بندی آن “همه در یک” است و در مقایسه با انواع مشابه ارزانتر است. البته باید به هشدارهای جزیی مربوط به آن توجه نمود تا از حوادث غیر ضروری اجتناب شود. در مجموع, می توان گفت که مکمل ویتا استک, بهترین محصول موجود در بازار برای حفظ سلامت عمومی است.

منابع : allmaxnutrition.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!