گینر - مکمل افزایش وزن

گینر کارنیوار مس ماسل مدز

مکمل گینر کارنیوار مس ماسل مدز

کارنیوار مس چیست؟

همه می دانند که پروتئین از مهم ترین نیازهای تغذیه ای افراد فعالی است که به دنبال افزایش قدرت و توده عضلانی هستند. بهترین منبع تغذیه ای فراهم کننده پروتئین هم گوشت ها هستند. اما به دلیل شلوغی برنامه ها, بدنسازان وقت کافی برای پیدا کردن گوشت های مختلف با ارزشهای غذایی متفاوت ندارند. به این دلیل است که مصرف مکمل های پروتئینی, نظیر مکمل پروتئینی کارنیوار مس ماسل مدز (MuscleMeds Carnivor Mass) می تواند در این موارد کارساز باشد.

کارنیوار مس مکملی است که مخصوصا برای فراهم کردن پشتیبانی فرایندهای آنابولیک بدن طراحی شده است. در ساخت آن از پیشرفته ترین فرمولاسیون  استفاده شده و هدف از تولید آن, کمک به عضله سازی و افزایش توده بدنی است. کارنیوار مس به بدنسازان کمک میکند که از تمرینات خود نتیجه بگیرند و ماهیچه های مورد نظر خود را تقویت کنند. کارنیوار مس که می تواند به عنوان یک نوشیدنی جایگزین وعده های غذایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد, نه تنها فراهم کننده پروتئین برای ساختن توده عضلانی است بلکه به افزایش انرژی و کاهش رسوب چربی نیز کمک میکند. خواندن این مقاله اطلاعات شما را در مورد کارنیوار مس ماسل مد, ترکیبات سازنده, مکانیسم عمل, فواید, عوارض جانبی و سایر مطالب مربوط به این مکمل افزایش خواهد داد.

 

غذاهایی که به ساختن توده عضلانی بدن کمک میکنند

در رژیم غذایی معمولی افراد, اجزای غذایی مختلفی وجود دارد که به عضله سازی و بهبود شرایط جسمانی کمک میکنند. مواد غذایی مانند گوشت گاو(مخصوصا از گله هایی که بر علف ها چریده اند), برنج قهوه ای, چغندر, پنیر کوتاژ ارگانیک, طالبی, پروتئین وی, بلغور جو دو سر, غلات سالم, سیب, اسفناج و جوانه گندم اجزای غذایی مهمی هستند که برای به دست آوردن توده ماهیچه ای, استقامت و قدرت, مخصوصا در بدنسازان و ورزشکاران مورد نیاز هستند.

متاسفانه, مواد غذایی مصرفی, در بسیاری از موارد, قادر نیست مواد مغذی لازم برای سازگار شدن با استرس بدنسازی را فراهم کند. به علاوه, تقسیم وعده های غذایی بر مبنای پروتئین, کربوهیدرات یا چربی کار راحتی نیست. برای اطمینان از مصرف همه مواد مورد نیاز مخصوصا توسط بدنسازان و ورزشکاران راه حل آسان تر, راحت تر و عملی تر, مصرف مکمل های بدنسازی است.

گوشت لخم گاو یک جزء غذایی عالی برای عضله سازی است. شرکت ماسل مدز از پروتئین گوشت گاو به عنوان جزء اصلی مکمل کارنیوار مس استفاده کرده است. بدنسازان و ورزشکارانی که  بیشتر وقت خود را در تمرین و تربیت بدن هایشان می گذرانند, با مصرف این مکمل می توانند سطح قدرت و استقامت خود را افزایش دهند.

انسولین, آنابولیسم و کسب عضله

فرایندهای آنابولیکی بدن مستقیما به عضله سازی مربوطند. هورمونی که نقش عمده ای در فرایندهای آنابولیک بدن ایفا میکند, انسولین است. انسولین در پاسخ به افزایش گلوکز خون که بعد از مصرف غذاهای حاوی کربوهیدرات رخ میدهد, از سلولهای بتای پانکراس ترشح میشود. سپس از طریق جریان خون به بافت های گوناگون از جمله بافت عضلانی می رود. گیرنده های انسولینی موجود بر روی سطح فیبرهای عضلانی به مولکول های انسولین متصل می شوند و علامت هایی به سلول های ماهیچه ای می فرستند تا کانال های مربوط به گلوکز, آمینو اسیدها و کراتین را باز کرده و این مواد بتوانند به ماهیچه وارد شوند. این همان خواص آنابولیک انسولین است که آمینو اسیدها و گلوکز را به داخل ماهیچه می کشاند و شرایط مطلوب برای رشد ماهیچه را تسهیل میکند. بنابراین, تنها نقش انسولین کمک به استفاده از گلوکز توسط سلولها نیست و تصور می شود که انسولین به نوعی یک هورمون رشد باشد که به ساختن عضله کمک میکند. انسولین به افزایش سطح گلیکوژن و در عین حال به رسوب چربی نیز کمک میکند.

انسولین با شرکت در واکنش های مهم بیوشیمیایی و از طریق مکانیسم های مختلف, به فرایند آنابولیک عضله سازی کمک میکند. این واکنش ها عبارتند از:

 • افزایش سرعت انتقال گلوکز و آمینو اسیدها به سلول ماهیچه
 • افزایش سطح گلیکوژن در ماهیچه
 • افزایش سنتز پروتئین
 • اتساع رگهای خونی جهت تسهیل عضله سازی
 • شرکت در متابولیسم چربی

کارنیوار مس, یک غذای آنابولیک فوق العاده

کارنیوار مس یک غذای آنابولیک فوق العاده است. در فرمولاسیون آن, بطور هوشمندانه ای از مزایای گوشت گاو و انسولین, با هم استفاده شده و به این ترتیب به تسهیل فرایند آنابولیک عضله سازی کمک میکند. این مکمل, آمینو اسیدهای لازم برای ساختن ماهیچه را از پروتئین هیدرولیز شده گوشت گاو ایزوله فراهم میکند و با همکاری iSpike باعث رشد ماهیچه ها میشود.

کارنیوار مس چگونه کار میکند؟

کارنیوار مس دارای کربوهیدرات ها و پروتئین های سریع الجذب است که می توانند سطح آمینو اسیدها و قند خون را بالا ببرند. به علاوه, این مکمل سرعت سنتز گلیکوژن و سنتز پروتئین را افزایش می دهد که منجر به ساختن سریع تر عضله می شود. کارنیوار مس از تکنولوژی iSpike استفاده میکند که با تنظیم میزان انسولین در سطح مطلوب, یک نقش کلیدی در رشد ماهیچه بازی میکند.

مکس استارز  گینر افزایش وزن سریوس مس اپتیموم نوتریشن

در ساخت کارنیوار مس از آمینو اسیدهای شاخه دار استفاده شده است. اگر مقدار انسولین درست و تنظیم شده باشد, مخصوصا در ترکیب با آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA), می تواند از ذخیره چربی جلوگیری کند. مصرف مکمل های حاوی BCAAs حساسیت به انسولین را افزایش می دهد و باعث بهبود کاهش چربی می شود.

گوشت گاو در کارنیوار مس

پروتئین گوشت گاو ایزوله ماسل مدز دارای آمینو اسیدها و حداقل مقدار کلسترول یا چربی است. بسیاری از مطالعات تحقیقی فواید پروتئین گوشت گاو در کسب توده عضلانی  را نشان داده اند. پروتئین های گوشت گاو هم قابل هضم هستند و هم یک منبع غنی از آمینو اسیدهای شاخه دار را فراهم میکنند. کارنیوار مس, اولین مکمل بدنسازی است که با استفاده از پروتئین گوشت گاو, به فرایند آنابولیک عضله سازی کمک میکند. در ساختن این مکمل از کراتین (5 گرم) و آمینو اسیدهای شاخه دار نیز استفاده شده که فرایند فوق را تقویت میکنند.

کراتین توسط ماهیچه های اسکلتی برای تولید دوباره ATP (انرژی) مورد استفاده قرار می گیرد. کراتین به نوعی ارگوژنیک (ergogenic) است و باعث افزایش قدرت, عضله سازی, نیروی حجم (volume power), و استقامت می شود(ارگوژنیک به چیزی گفته می شود که ظرفیت کار عضلانی را افزایش دهد). مکمل کارنیوار مس بدون لاکتوز است و شانس آلرژی ناشی از عدم تحمل لاکتوز را به حداقل می رساند.

گزارش شده است که پروتئین گوشت گاو دارای 360% بیشتر از پروتئین وی آمینو اسید دارد. مطالعات انجام شده جهت مقایسه  اثر پروتئین گوشت گاو و پروتئین وی در ساختن قدرت و توده عضلانی بدن, نشان داده اند که هر دو پروتئین در افزایش توده عضلانی و کاهش چربی موثرند. بنابراین, پروتئین گوشت گاو نه تنها از ساختن توده عضلانی پشتیبانی میکند بلکه کاهش چربی را هم افزایش می دهد.

کارنیوار مس می تواند توسط بدنسازان و ورزشکاران به عنوان یک مخلوط پروتئینی برای عضله سازی بدون رسوب چربی, مصرف شود. این مکمل دارای 23 گرم پروتئین گوشت گاو و مقدار کمی کلسترول, چربی, شکر, گلوتن و لاکتوز در هر سروینگ است. تکنولوژی منحصر بفرد ANR آن (مخفف نگهداری آنابولیک نیتروژن یا Anabolic Nitrogen Retention), از فرایندهای آنابولیک و عضله سازی پشتیبانی میکند. پروتئین خالص و پاکیزه گوشت گاو بهترین پروتئین برای افزایش رشد ماهیچه و افزایش وزن بدن است.

تکنولوژی iSpike در کارنیوار مس

تکنولوژی iSpike یک تکنولوژی نوین است که توسط ماسل مدز در کارنیوار مس از آن استفاده می شود تا عملیات جذب سریع تر انجام شود. این تکنیک با کاهش سایز و افزایش سطح کربوهیدرات ها, جذب آنها را سریعتر میکند و باعث افزایش 500 درصدی انسولین می شود.  به این ترتیب کارنیوار مس سریع تر از زمانی که فقط پروتئین های سریع العمل مصرف شوند, می تواند باعث افزایش متابولیسم و تسریع عضله سازی شود. به علاوه, تکنولوژی iSpike,  دارای آمینو اسیدهای بی همتایی است که اثرات تحریک کنندگی برای انسولین (insulinotropic) دارند  و بر تولید و فعالیت انسولین به نحوی اثر میگذارد که به کسب سریع تر توده عضلانی منجر شود.

گینر کارنیوار مس ماسل مدز
گینر کارنیوار مس ماسل مدز

حقایق تغذیه ای پروتئین کارنیوار مس

پروتئین کارنیوار مس یکی از پرفروش ترین مکمل های پروتئینی برای ساختن ماهیچه خالص است و اثر بخشی آن در ماهیچه سازی به اثبات رسیده است. اجزاء سازنده آن بطور کلینیکی تست شده اند و پروتئین گوشت گاو موجود در آن, توسط USDA تایید شده است. این مکمل در هر سروینگ دارای  بیش از 700 کالری, 125 گرم کربوهیدرات و آمینو اسیدهای ضروری مانند آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAAs) و کراتین است. ترکیبات اصلی که در  ساختن گینر پروتئینی کارنیوار مس از آنها استفاده شده عبارتند از:

 • 50 گرم پروتئین گوشت گاو هیدرولیز شده
 • مالتو دکسترین
 • آمیلاز
 • ذرات خیلی ریز ذرت مومی (Microparticulate Waxy Maize): اندازه این ذرات بین یک تا هزار میکرون است. ذرت مومی کربوهیدرات استخراج شده از منبع ذرت است و ویژگی آن دارا بودن مقدار زیادی آمینو اسید شاخه دار و کمک به جذب سریع پروتئین است. این ترکیب به افزایش ذخایر گلیکوژن در بدن کمک میکند و به نوعی, سوخت ماهیچه محسوب می شود.
 • قارچ الماس (Agaricus blazei)
 • دی-پینیتول (D-Pinitol): ترکیبی که بدون افزایش سطح انسولین, عمل آن را در بدن تقلید میکند.
 • عصاره مخمر ارگانیک بریور- کرومیوم 454 (Chromium 454 Bio-Organic Brewer’s Yeast Extract)
 • پروتئین گوشت گاو ایزوله هیدرولیز شده
 • کراتین مونوهیدرات
 • آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAAs)
 • ال-گلوتامین

سایر ترکیبات به کار رفته عبارتند از GKG, OKG  و KIC.

عوارض جانبی کارنیوار مس

تعداد زیادی از مصرف کنندگان این مکمل, دچار هیچ عارضه جانبی شدیدی نشده اند. با این حال, بعضی ها گزارش کرده اند که مصرف آن باعث بروز مشکلات گوارشی و درد معده شده است.

بر اساس مقاله ای که در مجله ISRN Nutrition چاپ شده, پروتئین زیاد می تواند منجر به بعضی عوارض جانبی شود. بنابراین هنگام مصرف کارنیوار مس, باید به میزان پروتئین مصرفی خود توجه کنید. این مکمل فاقد لاکتوز و شکر است و بنابراین شانس آلرژی پس از مصرف آن, به حداقل میرسد.

مکس استارز  استکد پروتئین گینر اولوشن نوتریشن

مزایا و معایب کارنیوار مس

مزایای کارنیوار مس
 • تقویت کننده واکنش های آنابولیک.
 • دارای تکنولوژی iSpike برای تشدید سیگنالینگ انسولین.
 • فاقد شکر و لاکتوز.
 • دارای حداقل چربی (2.5 گرم در هر سروینگ).
 • راحت حل می شود.
 • در 4 طعم مختلف (شکلاتی, کارامل وانیلی, کره بادام زمینی شکلاتی و ماکارون شکلاتی) موجود است(ماکارون نوعی شیرینی است).
معایب کارنیوار مس
 • اگرچه اثربخشی ترکیبات سازنده این مکمل به اثبات رسیده ولی, خود مکمل تاکنون مورد تحقیقات کلینیکی قرار نگرفته یا حداقل مقاله چاپ شده ای در این زمینه وجود ندارد.
 • بعضی مصرف کنندگان از عوارض جانبی یا طعم آن شکایت داشته اند.
طرز استفاده از کارنیوار مس

سروینگ سایز کارنیوار مس 4 پیمانه, معادل تقریبا 194 گرم و هر بسته ان محتوی 14 سروینگ است. برای مصرف, باید 4 پیمانه مکمل پروتئینی را در یک شیکر یا مخلوط کن ریخت و با 475 میلی لیتر آب مخلوط کرد. شما می توانید با افزودن آب بیشتر یا کمتر, میزان غلظت یا یکنواختی مخلوط پروتئینی را بر اساس سلیقه خودتان تنظیم کنید. زمان ایده آل برای مصرف کارنیوار مس بعد از تمرین, برای ریکاوری ماهیچه ها است. البته میتوان این مکمل را صبح برای پیشبرد آنابولیسم و یا هر زمانی بین وعده های غذایی مصرف نمود.

خرید کارنیوار مس

کارنیوار مس هم به شکل آنلاین و هم در فروشگاه های مرتبط به فروش می رسد. سایر وبسایت ها, آن را تا 78.56 دلار به فروش می رسانند. ولی, بسته 5 پوندی آن در وب سایت شرکت سازنده 50.29 دلار است. به این شکل, یک پودر پروتئینی مقرون به صرفه است و بر اساس این که چگونه مصرف می شود, می تواند برای ماهها کافی باشد. با این حال, نتایجی که شما می توانید از مصرف این مکمل دریافت کنید, خیلی بیشتر از منفعتی است که از صرفه جویی به دست می آورید.

کارنیوار مس در مقابل سریوس مس (Serious Mass)

کارنیوا مس و سریوس مس هر دو محصولاتی هستند که برای ساختن موثر عضله, ساخته شده اند و در این مورد به شما اطمینان می دهند. سریوس مس ساخت شرکت اپتیموم نوتریشن است و با 250 میلی گرم کربوهیدرات و 1250 کالری و چند ماده معدنی و ویتامین پر شده است. اگرچه استفاده از سریوس مس, منجر به فوایدی شده است, ولی فاقد تکنولوژی هایی است که فرایند کلی عضله سازی را بهتر میکند.

از طرفی, کارنیوار مس دارای پروتئین خالص گوشت گاو است و از  تکنولوژی پیشرفته iSpike برای انسولین سیگنالینگ استفاده کرده است. این, کارنیوار مس را به یک پروتئین بهتر برای تقویت فرایند آنابولیک ساخت ماهیچه تبدیل میکند.

حرف آخر در مورد کارنیوار مس

رژیم غذایی معمولی ما, همه مواد مغذی اساسی و ریز مغذی ها (micronutrients) نظیر ویتامین ها و مواد معدنی که در عضله سازی موثرند را, به ما نمی رساند. افزودن یک پودر پروتئینی به رژیم غذایی, مخصوصا در بدنسازان و ورزشکاران, برای افزایش توده بدنی و نگهداری سطح استقامت بدن, ضروری است.

کارنیوار مس در زمره یکی از مکمل های پروتئینی عالی است و با استفاده از بهترین منابع پروتئینی (گوشت گاو), بهترین کیفیت پروتئین و آمینو اسید را برای بدن فراهم میکند. در ساخت این مکمل از تکنولوژی های تقویت کننده واکنش های آنابولیک بدن استفاده شده است و به علاوه, دارای میکرونوترینت ها, مواد معدنی و ویتامین هایی است که کل فرایند بدنسازی و عضله سازی را تقویت میکنند.

این محصول در طعم های مختلف عرضه می شود و به آسانی در وبسایت های مختلف در دسترس است. مصرف کردن آن آسان و راحت است و توسط بسیاری از ورزشکاران, بدنسازان و مردم عادی تست شده و مورد قبول قرار گرفته است.  همه این موارد, باعث شده تا کارنیوار مس به یک پودر پروتئینی درجه 1 برای عضله سازی تبدیل شود.

اظهار نظرهای مصرف کنندگان کارنیوار مس

افرادی که از پروتئین کارنیوار مس استفاده کرده اند, غالبا از نتایج و منافع آن راضی هستند. تجربه مصرف کنندگان این بوده که اثرات آنابولیک این پودر پروتئینی و کمک آن به افزایش متابولیسم, فوق العاده بوده است و آن را در ردیف راحت ترین, پاکیزه ترین و سودمندترین پودر پروتئینی ارزیابی کرده اند. خیلی ها به خوشمزه بودن آن هم اشاره نموده اند و افرادی که به محصولات لبنی حساسیت داشته یا دچار عدم تحمل به لاکتوز هستند از مصرف آن ابراز خرسندی نموده اند.

به علاوه, این محصول توسط بسیاری از بدنسازان و ورزشکاران معروف توصیه شده است. آنها تضمین کرده اند که مصرف کارنیوار مس به افزایش توده بدنی و عضله سازی کمک میکند.

سه نمونه از اظهار نظرات مصرف کنندگان, عینا در اینجا نقل شده است:

 • من آن را دوست داشتم تا زمانی که تصمیم گرفتند قیمتش را به 75 دلار افزایش دهند.
 • مزه اش بد نبود ولی اگر آن را به خاطر مزه اش می خرید در اشتباهید.
 • عاشق این پروتئین هستم. توده سازی میکند, خوشمزه است و تا حالا آسان هضم ترین پروتئینی بوده که مصرف کرده ام.

محصول در سایت اصلی : musclemedsrx.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!