تست بوستر - پروهورمون

سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم

یکی از بهترین مکمل ها در زمینه تقویت هورمون تستوسترون در بدن، مکمل سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم می باشد، که توسط شرکت Performix آمریکا طراحی و تولید شده است. این مکمل با قدرت بسیار بالا، برخورداری از ترکیبات بسیار مطلوب و عملکرد مثبت چند جانبه بر بدن، یکی از بهترین های موجود در بازار است.

سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس 

هورمون تستوسترون از جمله هورمون های مهم در بدن است که دارای عملکرد های آندروژنیک و آنابولیک است. این هورمون از هورمون های استروئیدی در بدن انسان است که ماده اصلی سازنده آن کلسترول می باشد. این هورمون با توجه به نقش رشد دهنده و سازنده که در بدن بازی می کند، تاثیر بسزایی را در فرایند عضله سازی در بدنسازان دارد. به همین منظور بدنسازان علاقه بسیاری به استفاده از مکمل هایی دارند که مصرف آن ها باعث تقویت هورمون تستوسترون در بدن می شود. یکی از بهترین مکمل ها در زمینه تقویت هورمون تستوسترون در بدن، مکمل سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم می باشد، که توسط شرکت Performix آمریکا طراحی و تولید شده است. شرکت Performix از جمله شرکت های موفق در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی و بدنسازی است. این مکمل با قدرت بسیار بالا، برخورداری از ترکیبات بسیار مطلوب و عملکرد مثبت چند جانبه بر بدن، یکی از بهترین های موجود در بازار است. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با جزئیات و روش مصرف مکمل قدرتمند سوپر میل تی آشنا کنیم.

نقاط قوت مکمل سوپر میل تی

این محصول بر جنبه های مختلفی از بدن تاثیر می گذارد که البته تاثیری که این هورمون بر تقویت هورمون تستوسترون در بدن دارد بسیار قابل توجه است. تقویت این هورمون علاوه بر کمک به رشد ماهیچه ها، سبب تقویت عملکرد جنسی در مردان می شود. در این بخش مهمترین مزیت های مکمل سوپر میل تی را بیان می کنیم:

 • قدرت بسیار بالای این محصول در تقویت هورمون تستوسترون در بدن باعث ایجاد عضلانی بدون چربی در بدن بدنسازان می شود.
 • استفاده از این محصول در کنار مزیت اصلی آن، سبب ایجاد روحیه بالا در مصرف کننده می شود.
 • این محصول سبب افزایش قدرت و میل جنسی در افراد می گردد.
 • استفاده از این محصول هیچ عوارض منفی را برای مصرف کننده در پی نخواهد داشت. این مزیت با استفاده از نظر تعداد زیادی از مصرف کنندگان این مکمل ثبت شده است.
 • پکیج عملکردی که در این مکمل مورد استفاده قرار گرفته است، دارای تاثیر بالقوه و کیفیت بالایی است.
 • مکمل سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم دارای تکنولوژی MULTI-PHASE است.
 • مکمل سوپر میل تی بر هورمون های رشد انسان (HGH) تاثیر مثیت می گذارد.

نقاط منفی مکمل سوپر میل تی

هر مکمل در کنار مزایایی که برای مصرف کننده در پی خواهد داشت، ممکن است نواقصی را نیز داشته باشد. بزرگترین نقص این محصول قیمت بالای آن نسبت به موارد مشابه خود در بازار می باشد. در این قسمت، نواقصی که این محصول دارد را بیان می کنیم:

 • این مکمل از ترکیبات مخلوط تشکیل شده است که به همین دلیل مقدار دوز دقیق هر ترکیب مشخص نیست.
 • مقدار دوز اکثر مواد تشکیل دهنده بسیار ملایم است که شاید این امر قدری اثربخشی این محصول را طولانی مدت کند.
 • این محصول در کنار تمام مزایایی که برای مصرف کننده در پی خواهد داشت، از قیمت بسیار بالایی برخوردار است، البته شرکت سازنده علت این قیمت بالا را تکنولوژی چند وجهی این محصول عنوان می کند، ولی باید دید آیا این تکنولوژی عنوان شده ارزش صرف این هزینه را دارد.
مکس استارز  بهترین مارک های مکمل تست بوستر سال 2019

سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم

مواد تشکیل دهنده مکمل سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم

این محصول در مجموع از 16 ترکیب تشکیل شده است، که از این میزان 4 ترکیب دارای دوز مشخص هستند و 12 مورد دیگر در قالب یک پکیج معرفی شده اند که در ادامه هر یک از این 16 ترکیب را ذکر کرده و سپس 4 ترکیب مهم این محصول را تشریح می کنیم:

 • ویتامین دی 3 (ِD3) 1500 یکای بین المللی یا IU
 • ویتامین بی 6 (B6) 5 میلی گرم
 • روی 3 میلی گرم
 • سلنیوم 70 میکروگرم
 • مجموعه عملکردی ویژه 1181 میلی گرم

مجموعه عملکردی ویژه مورد استفاده قرار گرفته در این مکمل، از 12 ترکیب زیر تشکیل شده است:

عصاره گیلاس زمستانی، عصاره اوریکوما لانگیفولیا، عصاره گلیکو ساپونین، عصاره شنبلیله، عصاره ساپونین، عصاره علف بز شاخی، دی ایندولیل متان، عصاره جینسینگ پرویی، پودر سر چماقی، پودر قارچ جان افزا، عصاره انکلنوس گاو چشم، عصاره رسوراترول، عصاره پیپرین

سایر ترکیبات مکمل: شکر، ژلاتین، تالک، بتادین، لعاب دارویی، FD&C قرمز، دی اکسید تیتانیوم، FD&C آبی، FD&C زرد

تشریح عملکرد ترکیبات مهم مکمل سوپر میل تی:

ویتامین دی 3 (ِD3): این ویتامین نقش بسیار تاثیر گذاری بر عملکرد های حیاتی بدن دارد. این ویتامین در بدن به هورمون تغییر وضعیت داده و سبب جذب بهتر کلسیم و فسفر می شود. این ویتامین با منتقل کردن پیام های عصبی، سبب تولید بهتر هورمون ها در بدن به خصوص هورمون تستوسترون می شود. به صورت کلی این عنصر سبب حفظ سلامت بدن و به طور ویژه استحکام استخوان ها می گردد.

ویتامین بی 6 (B6): از گروه ویتامین هایی است که در آب حل می شوند. این ویتامین نقش بسیار بزرگی در واکنش های شیمیایی بدن از جمله، متابولیسم پروتئین و منتقل کننده های عصبی دارد. این ویتامین تاثیر خوبی بر عملکرد مغز می گذارد و باعث می شود که اکسیژن کافی به سلول های عصبی برسد و همچنین سیستم ایمنی را در بدن تقویت می کند. به صورت کلی این ویتامین علاوه بر تاثیرات مثبتی که در ساخت عضله و ماهیچه در بدن دارد، باعث روحیه و اخلاق خوب در فرد و افزایش تمرکز می شود.

روی: این ماده از مهمترین عناصر در تولید هورمون تستوسترون در بدن است، زیرا که وجود آن از تبدیل تستوسترون به استروژن در بدن جلوگیری می کند. علاوه بر این حالت این عنصر باعث می شود که هورمون استروژن به هورمون تستوسترون تبدیل شود و همچنین اسپرم های سالم و قوی در بدن مردان ایجاد می کند.

سلنیوم: این عنصر یک آنتی اکسیدان است که سلول های بدن را در برابر رادیکال های آزاد مورد محافظت قرار می دهد. رادیکال های آزاد در بدن سبب انواع سرطان ها و بیماری های قلبی می شوند. این عنصر همچنین باعث تولید هورمون تیروئید می شود که این هورمون تاثیر مثبتی بر روند عملکرد جنسی در افراد دارد.

بررسی فرمول مکمل سوپر میل تی

در ابتدا باید این مکمل فوق العاده را به منظور برخورداری از کیفیت و قدرت بسیار بالا مورد ستایش قرار داد. در مجموع در پکیج عملکرد عنوان شده در فرمول این محصول 12 ترکیب مختلف داریم که تمام این ترکیبات، به استثنای چند مورد که به صورت پودر هستند، بقیه موارد به صورت عصاره های استاندارد عرضه می شوند. نقطه قوت و قسمت فوق العاده مکمل سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم، استفاده از مجموعه ترکیباتی به نام مجموعه عملکردی می باشد، و به همین خاطر این مکمل خیلی خاص و ویژه می باشد. به توجه به مواد تشکیل دهنده این مکمل می توان گفت که مکمل سوپر میل تی یک مجموعه بی نظیر از اثرات بیولوژیکی از جمله افزایش تستوسترون، کاهش کورتیزول، مهار هورمون استروژن و قابلیت آنتی اکسیدانی را  نشان می دهد. درست است که این مکمل از تکنولوژی چند وجهی تشکیل شده است که بر عملکرد های مختلف بدن تاثیر مثبت می گذارد، اما آیا تکنولوژی این محصول می تواند قیمت بالای آن را توجیه کند؟

مکس استارز  تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک

 

راهنمای مصرف مکمل سوپر میل تی

بزرگسالان باید این محصول را به عنوان یک مکمل غذایی، به صورت یک وعده که شامل سه عدد کپسول می باشد را در شب و به همراه حدود 200 گرم آب مصرف کنند. برای این که بهترین نتیجه را از مصرف این مکمل بگیرید، باید از مصرف لبنیات و یا سایر غذا ها و مکمل های حاوی کلسیم خودداری کنید. در مصرف این مکمل به هیچ وجه نباید زیاده روی کرد و باید طبق راهنمای مکمل از آن استفاده شود. قیمت یک بطری از این محصول که قابل استفاده برای مدت یک ماه است، چیزی در حدود 170 دلار می باشد! شاید این قیمت بالا، بزرگترین نقطه ضعف این محصول در کنار تمام مزیت هایی است که مکمل سوپر میل تی ارائه می دهد.

هشدار مصرف مکمل سوپر میل تی

در مصرف هر مکمل نیاز است تا نکات و دستورالعمل هایی را مورد رعایت قرار داد که مشکلی برای عملکرد بدن ایجاد نشود و در عین حال تاثیر مثبتی که از مصرف مکمل مورد نظر انتظار داریم، حاصل شود. در این بخش برخی از نکاتی که در مصرف مکمل سوپر میل تی باید مورد رعایت قرار داد، آورده شده است:

 • در مصرف این محصول به هیچ وجه نباید زیاده روی کرد و میزان دوز مصرفی آن در یک شبانه روز نباید از یک وعده که حاوی سه کپسول می باشد، تجاوز کند. لازم به ذکر است که یک میزان دوز مشخص برای مصرف این محصول عنوان شده است، اما با توجه به این که شرایط هر فردی نسبت به فردی دیگر متفاوت است، بهتر است که برای تعیین دوز مصرفی مخصوص به خود، با پزشک یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید، حتما باید قبل از مصرف این مکمل با پزشک و یا کارشناس تغذیه خود مشورت نمایید.
 • از آنجایی که این مکمل بر عملکرد جنسی افراد و به خصوص مردان تاثیر زیادی می گذارد، پس حتما باید با پزشک متخصص در رابطه با مصرف این مکمل گفتگو کرد.
 • افراد زیر 18 سال نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • مکمل سوپر میل تی را باید به دور از دسترس اطفال و کودکان قرار داد.
 • خانم ها نباید در دوران شیردهی و بارداری از این نوع مکمل استفاده کنند.

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!