مکمل پمپ - پیش از تمرین

مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

اگر بخواهیم یکی از بهترین مکمل های پیش از تمرین را برای شما معرفی کنیم، باید از مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس نام ببریم. این مکمل با برخورداری از تکنولوژی تولید بسیار پیشرفته، قدرت و استحکام زیادی را برای ماهیچه های شما به ارمغان آورده و باعث می شود که با دقت و تمرکز کافی، تمرینی بسیار اثر گذار و با کیفیت داشته باشید.

مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

مکمل های پیش از تمرین همواره یکی از بهترین و کاربردی ترین مکمل ها برای ورزشکاران و به طور ویژه بدنسازان هستند. ورزشکاران همیشه تمایل دارند که با حداکثر قدرت خود در تمرین حضور داشته باشند و تمرینی با کیفیت را تجربه کنند. بدین منظور موضوع انتخاب مکمل پیش از تمرین مناسب، یکی از مشکلاتی بوده که ورزشکاران با آن درگیر بوده اند. اگر بخواهیم یکی از بهترین مکمل های پیش از تمرین را برای شما معرفی کنیم، باید از مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس نام ببریم. این مکمل با برخورداری از تکنولوژی تولید بسیار پیشرفته، قدرت و استحکام زیادی را برای ماهیچه های شما به ارمغان آورده و باعث می شود که با دقت و تمرکز کافی، تمرینی بسیار اثر گذار و با کیفیت داشته باشید. این مکمل ساخت کمپانی Performix آمریکا می باشد که عملکرد خوبی را در ساخت انواع مکمل ها از خود نشان داده است. این مکمل برای فردی که می خواهد در هنگام تمرین حداکثر قدرت خود را داشته باشد و دستاورد بیشتری را از تمرین خود بدست بیاورد، بسیار مفید خواهد بود. در ادامه شما را با جزئیات مکمل قدرتمند یون پرفورمیکس آشنا می کنیم.

نقاط قوت مکمل یون پرفورمیکس

این محصول از نقاط قوت بسیار زیادی برخوردار است، که در ادامه با مزایای این محصول آشنا می شویم. شناخت مزایای این محصول می تواند ورزشکاران را در انتخاب و خرید بهتر مکمل پیش از تمرین یاری نماید.

 • وجود ترکیباتی همچون Carnosyn بتا آلانین، Advantra Z پرتقال تلخ و پیپرین فلفل سیاه، نوید بخش ایجاد قدرت بسیار زیاد در تمرین می باشند.
 • برخورداری این محصول از دوز بالایی از کافئین می تواند توانمندی شما را در تمرین به شدت افزایش دهد.
 • این مکمل با طعم های بسیار مطلوبی به بازار عرضه می شود که این طمع ها از محبوبیت بالایی را در میان مصرف کنندگان برخوردار هستند.
 • تمامی ترکیبات قرار گرفته در فرمول این مکمل از لحاظ علمی اثرات مثبت آن ها، بر افزایش قدرت، اثبات شده است.
 • علاوه بر انتخاب صحیح ترکیبات موجود در این مکمل، مقدار دوز این ترکیبات نیز بسیار هوشمندانه انتخاب شده که در عین دوز مناسب، قدرت بسیار زیادی را فراهم می کنند.
 • مکمل یون پرفورمیکس علاوه بر ایجاد قدرت بسیار زیاد برای تمرین، باعث افزایش تمرکز، چربی سوزی مناسب و تقویت هورمون تستوسترون در بدن ورزشکاران می گردد.
 • علاوه بر مزیت های بسیاری که با توجه به خواص ترکیبات آن برای این مکمل برشمرده می شود، این مکمل توسط مصرف کنندگان آن نیز مورد تایید قرار گرفته است که این میزان رضایت از محصول می تواند بهترین مهر تایید در جهت کیفیت و اطمینان این محصول باشد.

نقاط منفی مکمل یون پرفورمیکس

هیچ محصولی در بازار بدون نقص نیست، اما برای خرید مکمل مناسب باید مجموع نقاط قوت و نقاط ضعف محصول را با هم در نظر گرفت و با توجه به شرایط و امکانات خود بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرد. در این بخش نواقصی که این محصول می تواند داشته باشد را عنوان می کنیم که البته این نواقص در برابر مزایایی که این محصول در اختیار مصرف کننده می گذارد، بسیار ناچیز هستند.

 • در کنار وجود ترکیباتی بسیار عالی در این مکمل، این محصول از مقادیری رنگ و نگهدارنده تشکیل شده است.
 • مقدار بالای کافئین موجود در این محصول ممکن است افرادی که به این ماده حساسیت دارند را با مشکل مواجه سازد.
 • قیمت تمام شده مکمل یون پرفورمیکس، نسبتا بالا می باشد که این مسئله می تواند بسیاری را ورزشکاران را برای تهیه این محصول با مشکل مواجه کند.
مکس استارز  نانو واپور ایکس 5 ماسل تک پمپ بسیار قوی

مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

مواد تشکیل دهنده مکمل یون پرفورمیکس

این محصول از 4 ترکیب و یک پکیج بهبود عملکرد تشکیل شده است که میزان دوز 4 ترکیب مشخص شده است و در ادامه نیز توضیحات آن ها قرار گرفته است. همچنین ترکیباتی که در پکیج بهبود عملکرد قرار گرفته اند در این بخش به همراه اثری که بر جای می گذارند، آورده شده اند:

یک پیمانه از این محصول حاوی ترکیبات زیر است:

 • نیاسین 30 میلی گرم
 • ویتامین بی 12 (B12) 500 میکروگرم
 • کلسیم 72 میلی گرم
 • کافئین 175 میلی گرم
 • پکیج بهبود عملکرد پایدار ماهیچه 3714 میلی گرم

پکیج بهبود عملکرد پایدار ماهیچه، از ترکیبات زیر تشکیل یافته است:

 • Carnosyn بتا آلانین: دارای نام تجاری با کیفیت، بسیار مناسب برای عملکرد و ریکاوری
 • سیترولین مالات: عالی برای قبل از تمرین، افزایش شدت و جریان خون
 • بتائین بدون آب: تقویت کننده متابولیک که برای قبل از تمرین مناسب می باشد.
 • کراتین هیدروکلراید: عملکرد بسیار عالی برای پیش از تمرین و افزایش حجم ماهیچه ها
 • N-Acetyl-L-tyrosine: به منظور افزایش دقت و تمرکز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • Advantra Z عصاره پرتقال تلخ متشکل از سینفرین، متیل تیرامین، هوردنین، تیرامین و اکتوپامین: یک تقویت کننده جدی هورمون آدرنالین خون است.
 • پیپرین عصاره فلفل سیاه: این ترکیب جذب مواد مغذی را در خون افزایش داده و باعث سوختن چربی در بدن می شود.
 • عصاره پوست Rauwolscine: محرک سیستم عصبی است و تاثیر فوق العاده ای بر سوختن چربی ها در بدن دارد.

دیگر ترکیبات مکمل یون پرفورمیکس: سیلیکات کلسیم، روغن گیاهی هیدروژنه، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، سوکرالوز، اسید سیتریک، سلولز میکرواستالین، اسسولفام پتاسیم، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، سیلیکا، اتیل سلولز، FD & C زرد، FD & C قرمز

نیاسین: نیاسین یا همان ویتامین بی 3، عملکرد های مختلفی از جمله سلامت قلب، بهبود در سوخت و ساز بدن و بهبود عملکرد مغز را در پی خواهد داشت. این ویتامین باعث تقویت انرژی نیز می شود که وجودش در این محصول بسیار تاثیر گذار است.

ویتامین بی 12: این ویتامین که از حیاتی ترین ویتامین های موجود در بدن است، نقش تاثیر گذاری را تولید انرژی، سلامت اعصاب و روان، خون رسانی در بدن و بهبود عملکرد قلب دارد.

کلسیم: این عنصر مهم ضربان قلب را تنظیم کرده و در انتقال پیام های عصبی به مغز بسیار تاثیر می گذارد. همچنین این عنصر در خون سازی در بدن نقش بسزایی داشته و از همه مهم تر عامل قدرت و استحکام در استخوان های بدن است.

کافئین: این ترکیب یک محرک عمومی در بیشتر مکمل های پیش و پس از تمرین است و می تواند تمرکز را در فرد ورزشکار افزایش دهد. اما افرادی که به این ماده حساسیت دارند، باید در مصرف آن احتیاط لازم را داشته باشند.

مکس استارز  سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم

بررسی فرمول مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

فرمول این مکمل بسیار مورد توجه ورزشکاران و بدنسازان قرار گرفته است، چرا که تعدادی از بهترین ترکیبات پیش از تمرین را در خود ارائه می دهد. از آنجایی که مقدار هر وعده این محصول نسبتا زیاد است، پس مصرف کنندگان، دوز های بسیار بالایی را تجربه خواهند کرد. در انتخاب ترکیبات این مکمل حساسیت بسیار بالایی به کار برده شده و ترکیباتی انتخاب شده اند که در عملکرد با یکدیگر بسیار هوشمند عمل کرده و تاثیر بسزایی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. وجود ترکیبات Carnosyn بتا آلانین، Advantra Z عصاره پرتقال تلخ، پیپرین عصاره فلفل سیاه و عصاره پوست Rauwolscine در فرمول این محصول قدرت بسیار زیادی را در تمرین برای ورزشکار حاصل می کنند. پیپرین عملکرد بسیار مطلوبی را در مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس از خود بروز می دهد. این ترکیب با افزایش جذب مواد مغذی در بدن باعث افزایش فعالیت های زیستی در بدن شده و تاثیر شگفت انگیزی در سوزاندن چربی های بدن دارد و همچنین یک ترکیب عالی در تقویت هورمون تستوسترون در بدن افراد است. به طور کلی در این مکمل ترکیبات پیشرفته ای در کنار هم قرار گرفته اند که در کمتر مکمل پیش از تمرینی، می توان این موارد را در کنار هم پیدا کرد.

راهنمای مصرف مکمل یون پرفورمیکس

به منظور مصرف این محصول باید یک پیمانه از آن را که معادل با 5.3 گرم است، در آب مخلوط کرده و پیش از تمرین مصرف نمایید. قیمت مکمل یون پرفورمیکس برای 10 وعده، 16 دلار، برای 20 وعده 21 دلار و برای 45 وعده از این محصول 60 دلار می باشد.

هشدار مصرف مکمل یون پرفورمیکس

اگر می خواهید با مصرف هر مکمل، تاثیر مورد انتظار از آن را دریافت کنید و در عین حال ضرر و زیانی متوجه شما نشود، باید نکات و دستورالعمل هایی که برای مصرف هر نوع مکمل در نظر گرفته شده است را به دقت رعایت کنید. در این بخش مهمترین مواردی که هنگام مصرف مکمل یون پرفورمیکس باید در نظر داشته باشید، آورده شده است:

 • با توجه به دوز بالای کافئین در این مکمل، افرادی که به مصرف کافئین حساسیت دارند باید بدون مشورت با پزشک اقدام به مصرف این مکمل نکنند.
 • چنانچه دارو مصرف می نمایید باید حتما قبل از مصرف مکمل یون پرفورمیکس، با پزشک معالج خود در این رابطه گفتگو کنید که مشکلی در زمینه تداخل های دارویی در شما ایجاد نشود.
 • برای تعیین دوز مناسب برای خود، حتما باید با کارشناس تغذیه یا ورزش خود مشورت نمایید زیرا این دوز برای هر فردی با توجه به شرایط بدنی او می تواند متفاوت باشد.
 • خانم های ورزشکار در دوران شیردهی یا بارداری نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • مصرف این محصول برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
 • این محصول را باید به دور از دسترس کودکان قرار داد.
 • مکمل یون پرفورمیکس را در محیطی خشک و به دور از نور مستقیم آفتاب قرار دهید.

منبع : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!