چربی سوز

مقایسه چربی سوز های لین مود و سوپر اچ دی سلوکور

سوپر اچ دی  مکمل چربی سوزی است که با اضافه کردن پپتیدها و نوتروپیک ها به ترکیب خود ریسک کرده است. لین مود ترکیب ساده ای است که حاوی کمپلکس چربی سوز مطالعه شده می باشد و این چربی سوز از ریسک غیر ضروری برای اضافه کردن محرک ها خودداری کرده است.

در مقایسه لین مود و سوپر اچ دی خواهیم دید که لین مود یک فرمولاسیون بهتر با دوزهای بهتر و کیفیت بهتر است و با قیمتی بهتر نسبت به سوپر اچ دی به فروش می رسد.

مقایسه چربی سوز های لین مود و سوپر اچ دی سلوکور

بررسی مقایسه لین مود و سوپر اچ دی

سوپر اچ دی  مکمل چربی سوزی است که با اضافه کردن پپتیدها و نوتروپیک های ماهی به ترکیب خود ریسک کرده است.

لین مود ترکیب ساده ای است که حاوی کمپلکس چربی سوز مطالعه شده می باشد و این چربی سوز از ریسک غیر ضروری برای اضافه کردن محرک ها خودداری کرده است.

ببینیم بین لین مود و سوپر اج دی کدامیک مبارزه را می برد…

مقایسه چربی سوزهای لین مود و سوپر اچ دی

لین مودسوپر اچ دی
ترکیباتدوزترکیباتدوز
عصاره گارسینیا500 میلی گرمنیاسین (نیاسین آمید)10 میلی گرم
عصاره دانه قهوه سبز500 میلی گرمویتامین B6 (پیریدوکسال 5 فسفات)3 میلی گرم
CLA (اسید لینولئیک کونژوگه شده)500 میلی گرمویتامین B12 (سیانو کوبالامین، متیل کوبالامین، کوآنزیم B12)250 میلی گرم
استیل ال کارنیتین500 میلی گرممخلوط سوپر اچ دی ترمو اسکالپتینگ250 میلی گرم
عصاره چای سبز (برگ)250 میلی گرمعصاره برگ چای سبز (کاملیا)، پروتئین اسلیم پرو هیدرولیزات های سفید گون آبی(Micromesistius poutassou) ، عصاره ریشه قاصدک
 مخلوط سوپر اچ دی سنسوری ایمپکت250 میلی گرم
ان استیل تیروزین، عصاره ریشه رودیولا (رز رودیولا)، عصاره میوه آملا، عصاره چوب دارچین (Pausinistalia Yohimbe) ، عصاره میوه کپسیمکس (فلفل آنوم)، عصاره میوه اوودیا روتا کارپا (اوودیامین)، عصاره قسمت های هوایی Toothed Clubmoss (Huperzia Serrata)، عصاره چوب ریشه Rauvolfia vomitoria
آنهیدروس کافئین160 میلی گرم
این تنها مقایسه ترکیبات و دوزهای مکمل های چربی سوز لین مود و سوپر اچ دی است نه تمام واقعیت های آنها.

 

دور اول: فرمول های لین مود و سوپر اچ دی

لین مود در لیست بهترین پنج مکمل چربی سوز 2017 ما قرار  دارد. سوپر اچ دی نه.

اما معجزه ای رخ می دهد.

بیایید با گزینه مورد علاقه بهترین پنج مکمل آغاز کنیم و به سوپر اچ دی فرصت دهیم تا خود را آماده کند!

لین مود: پنج حالت چربی سوزی

اولوشن لین مود یک عمل نادر را در بازی چربی سوزی انجام می دهد: لین مود، چربی سوزهایی که مطالعات خوبی روی آنها انجام شده و ترکیبات کاهش دهنده وزن را بدون حضور محرک ها در خود دارد. حتی آن محرکی که به نظر می رسد همه طرفدار آن هستند یعنی کافئین.

در عوض لین مود توسط یک برنامه حمله هوشمندانه و طراحی شده با چربی مقابله می کند، با هدف قرار دادن پنج مسیر متابولیک:

  • ترموژنسیس
  • متابولیسم انرژی
  • تنظیم اشتها
  • فعالیت آنتی اکسیدان
  • ترکیب بدنی

ایده: چربی سوز قابل اطمینان و بدون محرک که باعث حساسیت یا عصبی شدن شما نخواهد شد.

مکمل های کمی هستند که چنین فرمول ساده ای داشته باشند. لین مود به سادگی عمل می کند، تنها شامل پنج ترکیب مؤثر از جمله عصاره گارسینیا، عصاره دانه قهوه سبز، اسید لینولئیک کونژوگه، استیل ال کارنیتین و عصاره چای سبز می باشد که مورد آخر در جایگاه اول لیست بزرگ بهترین چربی سوزهای ما قرار دارد.

و اگر شما نگران سایر ترکیبات آن هستید، نباید باشید زیرا آنها هم ساده و سالم هستند.

مکس استارز  لین مود چربی سوز بدون محرک اما قوی EVL

سوپر اچ دی: استراتژی چربی سوزی با ماهی

در حالیکه اولوشن لین مود با یک استراتژی حمله واضح و مشخص و برنامه ریزی شده با چربی دست و پنجه نرم می کند، سلوکور سوپر اچ دی روی یک لانگ شات و رویا عمل می کند یعنی: اسلیم پرو، هیدرولیزات های پروتئین سفید گون آبی.

اگر از خودتان می پرسید اسلیم پرو هیدرولیزات پروتئین سفید گون آبی دیگر چیست پس نگران نباشید. ما هم پیش از اینکه بررسی سوپر اچ دی را بنویسیم نمی دانستیم اسلیم پرو هیدرولیزات پروتئین سفید گون آبی چیست که به نظر می رسد پیش از این هیچ مکمل چربی سوز دیگری از این ترکیب استفاده نکرده بود.

چیزی که ما متوجه شدیم: اسلیم پرو یک ترکیب تجاری است که از پپتیدهای مستحکم ماهی با آمینو اسیدهای با زنجیره جانبی (BCAAs) تشکیل شده است که باعث تقویت هورمون های گوارشی که مسئول احساس سیری هستند می شود. به عبارت دیگر اسلیم پرو کنترل اشتها را بر عهده دارد.

اینکه واقعا کار می کند یا نه را باید دید…

اما مواد تشکیل دهنده ای هم در فرمول آن وجود دارد که کار می کنند مخصوصا عصاره ترموژنیک چای سبز (چربی سوز مورد علاقه Best5 ) ، همچنین نوتروپیک های موجود در مخلوط سوپر اچ دی سنسوری ایمپکت : ان استیل ال تیروزین، رز رودیولا و هوپرزین A. با این حال مشکلاتی در این مخلوط وجود دارد، مشکل اصلی را در دور دوم مطرح خواهیم کرد و مشکل دوم مربوط به تعدادی از ترکیبات آن است مثل میوه آملا، اوودیا و راولفیا که نیازی نیست در این فرمول باشند.

سوپر اچ دی تلاش ویژه ای برای پیوند افزایش شناخت با چربی سوزی انجام داده است اما باید رویکرد درست و ساده تری نسبت به فرمولاسیون لین مود داشته باشد. فرمولاسیون لین مود طراحی بهتر و ساده تری برای بدنسازی و نتایج بهتر دارد.

در دور اول مبارزه لین مود و سوپر اچ دی… لین مود برنده می شود!

دور دوم: دوز چربی سوزهای لین مود اولوشن و سوپر اچ دی

سوپر اچ دی این دور را به خاطر ترجیح دادن یک ترکیب اختصاصی از دست می دهد. به طور دقیق تر دو ترکیب اختصاصی از جمله:

  • ترکیب ترمو اسکالپتینگ- 250 میلی گرم برای سه ماده. لین مود 250 میلی گرم عصاره چای سبز را به تنهایی مصرف می کند در حالیکه سوپر اچ دی دوزها را با دو ترکیب دیگر به اشتراک می گذارد.
  • ترکیب سنسوری ایمپکت- 250 میلی گرم برای هشت ماده در این مخلوط، که به دلایل روشنی عمل نمی کند، به خصوص برای این دوز مصرفی گیاهان و ترکیبات طبیعی.

جالب توجه است که سوپر اچ دی 160 میلی گرم کافئین قابل اندازه گیری را فراهم می کند که تقریبا برابر دو فنجان قهوه است. بنابراین، اگر یک چیز در سوپر اچ دی بتواند اعتماد شما را جلب کند، آن مربوط به مزیت های محرک سلامتی شماست.

از سوی دیگر، لین مود تمام دوزهای آن را نشان می دهد و به لطف طراحی ساده آن تمام دوزهای آن خالص و قوی و مهم تر از همه غیر اختصاصی به نظر می رسند.

در دور دوم مبارزه لین مود و سوپر اچ دی… لین مود برنده می شود!

دور سوم: کیفیت ترکیبات تشکیل دهنده چربی سوزهای لین مود اولووشن و سوپر اچ دی سلوکور

سوپر اچ دی سلوکور در اینجا تلاش قابل ستایشی در کیفیت خوب، ترکیبات تجاری ثبت شده: اسلیم پرو و کپسیمکس و همچنین استفاده از ان استیل ال تیروزین نوتروپیک در فرمول آن بیشتر از ال تیروزین با فعالیت زیستی کمتر انجام داده است. به نظر می رسد این رسم سلولکور باشد: کم کردن دوزها همزمان با استفاده بیشتر از عصاره ها و ترکیبات مواد تجاری ثبت شده.

مکس استارز  هیدروکسی کات سوپر الیت ماسل تک

با این حال به نظر می رسد فروش عصاره های با دوز پایین و کیفیت بالا به صورت غیر ضروری قیمت محصولات سلوکور را افزایش می دهد بدون اینکه محصولی با کیفیت افزایش یافته به مشتری بدهد.

لین مود هیچ گونه ترکیب تجاری در خود ندارد اما با عصاره های استاندارد و زیست فعال همراه شده است، که هر کدام به طور روشن محتوای زیست فعال خود را نشان می دهد: برای مثال 60 درصد HCA برای گارسینیا، 60 درصد EGCG برای عصاره چای سبز.

علاوه بر این، سوپر اچ دی کپسول های پر از مواد افزودنی و فیلرها را پمپ می کند. لین مود کپسول های خود را نسبتا پاک نگه می دارد.

دور سوم… لین مود برنده می شود!

دور چهارم: قیمت چربی سوزهای لین مود ا.ل.شن نوتریشن و سوپر اچ دی سلوکور

 

لین مودسوپر اچ دی
یک بطری (برای 50 روز)19.99 دلاریک بطری (برای 60 روز)69.99 دلار
قیمت هر کپسول0.13 دلارقیمت هر کپسول0.58 دلار
قیمت هر سروینگ0.13 دلارقیمت هر سروینگ0.58 دلار

 

هر دو محصول چربی سوز لین سوپر اچ دی سلوکور و لین مود با قیمت های مقرون به صرفه خود در راند دوم شرکت دارند. هر کدام از مکمل هایی که شما خریداری می کنید، بیش از 30 سروینگ با ارزش کمتر از یک دلار را دریافت خواهید کرد. با این حال، حقیقتا لین مود با قیمت فوق العاده پایین خود نامش را در قلب شما هک می کند، وعده های تقریبا دو ماه را با قیمتی کمتر از یک سوم قیمت سوپر اچ دی برای شما فراهم می کند.

دور چهارم… لین مود برنده می شود!

دور پنجم: قضاوت و انتخاب بین چربی سوزهای سوپر اچ دی سلوکور و لین مود

دور اول: لین مود

دور دوم: لین مود

دور سوم و چهارم: لین مود و لین مود

و حالا… آخرین دور… دور پنجم، قضاوت نهایی. هیچ تعجب و شگفتی وجود ندارد: لین مود پیروزی بزرگی در برابر سوپر اچ دی به دست آورده است و از آنجایی که پیش از این به طور گسترده لین مودو سوپر اچ دی را به طور جداگانه بررسی کرده بودیم انتظار این پیروزی را در مقایسه این دو محصول (چربی سوز لین مود و سوپر اچ دی) داشتیم. در واقع دور دوم تا چهارم مقایسه لین مود و سوپر اچ دی بیشتر بر فرمولاسیون این دو تأکید داشت تا موارد دیگر که نشان دهنده برتری روشن لین مود بر سوپر اچ دی بود. با این وجود، اگر هر گونه تردیدی در طول مطالعه این بررسی داشتید، اختلاف قیمت ها در دور چهارم باید تردید شما را از بین ببرد: لین مود یک فرمولاسیون بهتر با دوزهای بهتر و کیفیت بهتر است و با قیمتی بهتر نسبت به سوپر اچ دی به فروش می رسد.

هیچ مقایسه ای وجود ندارد.

در مبارزه لین مود و سوپر اچ دی، برنده بدون شک لین مود است.

منبع : best5supplements.com

                                                                                                    لین مود

لین مود برنده مقایسه چربی سوز های لین مود و سوپر اچ دی سلوکور
مقایسه چربی سوز های لین مود و سوپر اچ دی سلوکور

 

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!