مولتی ویتامین و سلامت عمومی

مکمل پیش از خواب اسلیپ مود اولوشن

اسلیپ مود اولوشن نوتریشن محصول “تقویتی خواب طبیعی” است که فرمولاسیون آن برای کمک به خواب طبیعی و آرامش بخش است، به طوری که سرزنده از خواب بیدار شوید. اگر مدت طولانی به دنبال یک محصول با تمام ترکیبات ضروری برای کمک به خواب بهتر بوده اید، اسلیپ مود اولوشن خودش است.

مکمل پیش از خواب اسلیپ مود اولوشن

اگر به دنبال مکملی برای خواب هستید که دارای تمام ترکیبات آزمایش شده باشد، اسلیپ مود اولوشن ارزش بررسی دارد.

 

درباره اسلیپ مود اولوشن نوتریشن

اسلیپ مود اولوشن نوتریشن محصول “تقویتی خواب طبیعی” است که فرمولاسیون آن برای کمک به خواب طبیعی و آرامش بخش است، به طوری که سرزنده از خواب بیدار شوید. درباره فرمولاسیون:

 • فرمولاسیون مؤثر. تمامی ترکیبات تقویتی خواب از نظر زمانی تست شده اند.
 • ترکیبات تقویت کننده GABA. ال تیانین، پودر والرین و 100 میلی گرم GABA به شما اطمینان می دهد که مانند یک نوزاد بخوابید.
 • بدون نقاط ضعف چشمگیر. یکی دیگر از محصولات تأثیر گذار تقویتی خواب از تولید کننده.

حقایق مکمل اسلیپ مود اولوشن نوتریشن

اندازه سروینگ: 2 کپسول گیاهی

تعداد سروینگ هر بسته: 30

ماده مغذیمقدار در هر سروینگدرصد ارزش روزانه
ال تیانین200 میلی گرم
پودر والرین150 میلی گرم
پودر بابونه (گل)150 میلی گرم
ال تریپتوفان100 میلی گرم
عصاره گل ساعتی100 میلی گرم
عصاره بادرنجبویه100 میلی گرم
عصاره هویج100 میلی گرم
GABA100 میلی گرم
پودر ملاتونین5.5 میلی گرم
سایر ترکیبات: HPMC، میکرو کریستالین سلولز، سیلیکون دی اکسید و منیزیم استیرات
راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل خوراکی، یک سروینگ (2 کپسول) را 60-30 دقیقه قبل از خواب مصرف کنید. روزانه فقط یک بار و طبق دستور استفاده کنید.

 

تقویت طبیعی خواب

اگر به بدنسازی، ورزش منظم و تغذیه سالم علاقه داشته باشید، پست ورکات و پری ورکات های غنی شده با پروتئین برای شما جذاب خواهند بود. با این وجود، در صورتی که خواب خود را نادیده بگیرید نتایج خوبی نخواهید گرفت.

به این دلیل است که عضلات شما وقتی خواب هستید، رشد می کنند. در حقیقت، در شماره 10 آپریل 2000 ژورنال Growth Hormone & IGF Research بیان شده است که: شواهد گسترده ای وجود یک رابطه پایدار بین خواب آهسته و افزایش ترشح هورمون رشد را نشان می دهند.

کمبود خواب مانعی برای دستاوردهای جدی است. ورزش کنید و تمام چیزهای سالمی که می خواهید بخورید، اما اگر خواب کافی نداشته باشید، همه را از دست خواهید داد. می توانید از بین مجموعه گسترده ای از مکمل های خواب موجود در بازار گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

یکی از بهترین گزینه هایی که تا کنون دیده ایم محصول Olympian Labs Melatonin Fast Dissolve است. دیگری 360 Cut 360DREAMS است که والرین بالا و محتوای تقویت کننده GABA در آن به شما کمک می کند خوابی مثل یک نوزاد داشته باشید.

 

حالا، محصول نو ظهوری به نام اسلیپ مود اولوشن را ببینیم. تولید کننده، محصول خود را “تقویتی خواب طبیعی” معرفی می کند که برای کمک به خواب آرام و طبیعی طراحی شده است.

به نظر توصیف خوبی می رسد. یک مکمل خواب عالی به شما کمک می کند سریع تر به خواب رفته، خواب بیشتری داشته و سرزنده تر از خواب بیدار شوید. به عبارت دیگر، تمام نیازهای خواب خوب را پوشش می دهد.

فرمولاسیون، 1005.5 میلی گرم

یک سروینگ (2 کپسول گیاهی) از اسلیپ مود اولوشن تقریبا 1005.5 میلی گرم است. دیگر مکمل های خواب این شرکت از جمله زد ماتریکس اولوشن، به طور عمده به ویتامین ها (ویتامین D3) و مواد معدنی (منیزیم و روی) متکی هستند. فرمولاسیون اسلیپ مود اولوشن بیشتر بر ترکیبات تست شده از نظر زمان خواب تکیه دارند.

مکس استارز  بهترین مکمل های آمینو اسید در یک نگاه

ترکیب اصلی، 200 میلی گرم ال تیانین در هر سروینگ است. این آمینو اسید و ترکیبات طبیعی چای سبز به از بین بردن اضطراب معروف هستند که در عوض به فرد کمک می کنند تا سریع تر به خواب رود. این به دلیل این است که مغز ال تیانین را به گابا، نوروترانسمیتر مهار کننده محبوب تبدیل می کند.

دیگر مزیت های آن را ببینیم:

کنترل سطح استرس

کمک به کاهش وزن (احتمالا)

افزایش عملکرد شناختی

علاوه بر این، ال تیانین همچنین به خنثی کردن اثرات تحریکی کافئین کمک می کند. با استفاده از ال تیانین، شما پس از آخرین حرکت خود در باشگاه احساس خستگی زیاد نمی کنید. ما اطمینان داریم که محتوای ال تیانین موجود در اسلیپ مود اولوشن فراتر از حد انتظارات شما خواهد بود.

بعد از آن 150 میلی گرم از پودر ریشه والرین در هر سروینگ دو کپسولی است. این هم یک ترکیب گیاهی است که به دلیل توانایی بالا بردن سطح گابا، می تواند به کاهش اضطراب کمک کند. از سوی دیگر، وبسایت Insomnia.net می گوید ” والرین در کمک به شما در کوتاه کردن زمان به خواب رفتن و کاهش تعداد دفعات بیداری در شب، مفید است.”

بسیاری از افراد این مشکلات را تجربه کرده اند و می تواند بسیار خسته کننده باشد. اگر مکملی دارای عصاره ریشه والرین باشد، فرد می تواند این مشکلات را به طور ریشه ای حل کند. کارشناسان همچنین می گویند عصاره ریشه والرین به بهبود سطح فشار خون کمک می کند.

عصاره ریشه والرین موجود در اسلیپ مود اولوشن به اندازه 360 Cut 360DREAMS که 1000 میلی گرم دارد، زیاد نیست.

سومین ترکیب کلیدی این محصول، پودر بابونه (گل) است که 150 میلی گرم در هر سروینگ است. یک گیاه گل دار است و از دیگر اجزای مربوط به مکمل خواب است. راز این ترکیب در محتوای آپیژنین آن است، ترکیب فعالی که به القای احساس آرامش کمک می کند.

خبر خوب: بابونه فقط یک درمان برای خواب نیست. دیگر مزایای چشمگیر آن برای سلامتی عبارتند از:

 • از بین بردن گرفتگی معده، میگرن، اسپاسم عضلات، رادیکال های آزاد و سندرم روده تحریک پذیر (IBS)
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • روشن کردن پوست
 • تنظیم سطح قند خون
 • بهبود عملکرد قلب و عروق
اسلیپ مود اولوشن نوتریشن
اسلیپ مود اولوشن نوتریشن محصول “تقویتی خواب طبیعی” است که فرمولاسیون آن برای کمک به خواب طبیعی و آرامش بخش است، به طوری که سرزنده از خواب بیدار شوید.

زمانی که یک ترکیب مزایایی غیر از هدف مورد نظر شما ارائه می دهد، این یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. این دقیقا همان کاری است که بابونه برای شما می کند: نه تنها شما بهتر خواهید خوابید، بلکه سلامتی دراز مدت خود را افزایش خواهید داد.

مورد بعدی 100 میلی گرم ال تریپتوفان در هر سروینگ است. این آمینو اسید به افزایش سطح نوروترانسمیترهای سروتونین و ملاتونین (دیگر ترکیب کلیدی اسلیپ مود اولوشن)، کمک می کند، که هر دو به بهبود کیفیت خواب کمک می کند.

بر اساس مطالعه ای که محققان کانادایی در سال 1989 انجام دادند، ال تریپتوفان به کاهش تأخیر در زمان خواب بسته به میزان خون فرد کمک می کند. به این معنی که والرین و ال تریپتوفان موجود در اسلیپ مود اولوشن به شما کمک خواهد کرد که سریع تر به خواب روید. این خبر خوبیست برای کسانی که اختلال بی خوابی (اینسومنیا) دارند.

ترکیب بعدی عصاره گل ساعتی است که 100 میلی گرم در هر سروینگ می باشد. این یکی دیگر از ترکیباتی است که به سرکوب اضطراب برای کیفیت بهتر خواب کمک می کند. مطالعات روی اثر گل ساعتی بر خواب امیدوار کننده بوده است. بر اساس شماره 25 اوت سال 2011 ژورنال Phytotherapy Research ، مصرف دوز پایینی از عصاره گل ساعتی، به صورت چای مزیت های کوتاه مدت خواب برای افراد بزرگسال با نوسانات خفیف در کیفیت خواب ایجاد می کند.

مکس استارز  لوتئین پیوریتان پراید مکمل تقویت بینایی

گل ساعتی همچنین به تنظیم سطح فشار خون، بهبود حساسیت به انسولین و جلوگیری از اثرات یائسگی کمک می کند.

مورد بعدی 100 میلی گرم عصاره بادرنجبویه در هر سروینگ است. این ترکیب نیز یک از بین برنده اضطراب دیگر است. در برخی مطالعات از ترکیب عصاره بادرنجبویه با والرین برای کمک به کاهش چشمگیر اضطراب استفاده شده است. ما این ارزیابی را قبول داریم: هر دو ترکیب در تست زمان موفق بوده اند. در مورد اینکه آنها به خواب بهتر و طولانی تر شما کمک می کنند، نظر ما مثبت است.

هفتمین ترکیب کلیدی اسلیپ مود اولوشن عصاره هویج است که 100 میلی گرم در هر سروینگ است. باور کنید یا نه، این ترکیب گیاهی یکی از مواد تشکیل دهنده آبجو است. کار آزمایی های بالینی با هویج نتایج رضایت بخشی در زمینه کیفیت خواب بیماران مبتلا به اینسومنیا داشته اند.

ترکیب کلیدی دیگر گابا است. نوروترانسمیتر اصلی مهار کننده سیستم عصبی مرکزی است که 100 میلی گرم در هر سروینگ دارد. برخی کارشناسان معتقدند افرادی که مشکلات خواب دارند سطح گابای پایینی هم دارند.

علاوه بر این، گابا به کنترل التهاب، افزایش تمرکز و بالا بردن سطح هورمون رشد انسانی کمک می کند. همانطور که گفتیم ال تیانین و والرین سطح گابا را افزایش می دهد. وقتی مکمل اسلیپ مود اولوشن را مصر می کنید، از دوز سه گانه گابا برای کیفیت بهتر خواب لذت خواهید برد.

آخرین ترکیب کلیدی پودر ملاتونین است که 5.5 میلی گرم در هر سروینگ است. هورمونی است که توسط غده پینه آل ترشح می شود. به حفظ ریتم روزانه کمک می کند و در واقع یک ساعت دورنی 24 ساعته در مغز شما در حال اجرا می باشد. به زمانی در شب فکر کنید که احساس خواب آلودگی دارید و زمانی در صبح که به صورت نرمال از خواب بیدار می شوید. این ریتم سیرکادیان یا چرخه خواب و بیداری شماست. سطح ملاتونین در بدن شما به تنظیم این فرآیند کمک می کند.

این هورمون دارای مزیت های دیگری نیز برای سلامتی می باشد:

 • جلوگیری از فعالیت رادیکال های آزاد
 • تقویت سلامتی و ایمنی قلب
 • کنترل استرس و چرخه خواب و بیداری
 • بهبود سلامت مثانه

اگر مدت طولانی به دنبال یک محصول با تمام ترکیبات ضروری برای کمک به خواب بهتر بوده اید، اسلیپ مود اولوشن خودش است.

مزیت های اسلیپ مود اولوشن نوتریشن

بر اساس وبسایت رسمی، اسلیپ مود اولوشن دارای مزیت های زیر است:

 • کمک به خواب عمیق تر
 • القای آرامش
 • کمک به فرد برای سرزنده بیدار شدن

چه کسانی اسلیپ مود اولوشن را مصرف می کنند؟

تولید کننده، اسلیپ مود اولوشن را برای افراد سالم و بالای 18 سال با هدف خواب سریع تر، خواب طولانی تر، سرزنده بیدار شدن، زمان ریکاوری کوتاه تر، بهبود کیفیت کلی زندگی و دستیابی به اهداف روزانه تناسب اندام تولید کرده است.

عوارض جانبی اسلیپ مود اولوشن نوتریشن

با وجود اینکه اسلیپ مود اولوشن عوارض جانبی چشمگیری ندارد، اما لطفا پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

قیمت و اطلاعات خرید

یک بطری با 60 کپسول (مصرف 30 روز): 19.99 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

 

منابع : best5supplements    evlnutrition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!