مکمل پمپ - پیش از تمرین

پمپ انجین شرد مکمل پری ورک اوت اوولوشن نوتریشن

پمپ انجین شرد یک پودر مکمل قوی برای چربی سوزی، قدرت مغز، انرژی و بیشتر است. پمپ انجین شرد تحت عنوان “نسل آینده مکمل های پری ورک اوت ای وی ال” به شما داده می شود. پمپ انجین شرد یک پری ورک اوت “تکامل یافته” از اولوشن نوتریشن است، یک صنعت پیشرو در تغذیه ورزشی. علاوه بر افزایش عملکرد عضله مانند سایر پری ورکات ها، پمپ انجین شرد برای کمک به از بین بردن خستگی، تقویت تمرکز، بهبود خلق و خو و … طراحی شده است.

بررسی مکمل پریورکات پمپ انجین شرد اولوشن

پمپ انجین شرد یک پودر مکمل قوی برای چربی سوزی، قدرت مغز، انرژی و بیشتر است. پمپ انجین شرد تحت عنوان “نسل آینده مکمل های پری ورکات ای وی ال” به شما داده می شود. بیایید صحت این ادعا را با هم بررسی کنیم…

درباره پمپ انجین شرد ای وی ال نوتریشن

پمپ انجین شرد یک پری ورکات “تکامل یافته” از ای وی ال است، یک صنعت پیشرو در تغذیه ورزشی. علاوه بر افزایش عملکرد عضله مانند سایر پری ورکات ها، پمپ انجین شرد برای کمک به از بین بردن خستگی، تقویت تمرکز، بهبود خلق و خو و … طراحی شده است. ویژگی های فرمولاسیون:

  • تقویت کننده های چربی سوز. پمپ انجین شرد تأکید زیادی بر چربی سوزی با ترکیباتی دارد که شدت تمرینات و انرژی را افزایش می دهد.
  • ذهن به عضله. چندین تقویت کننده مغز نوتروپیک با امتیاز بالا جهت کمک به تمرکز در طول تمرین فراهم کرده است.
  • بدون کریتین. بدون کریتین طراحی شده است، برای کسانی که مشکل نفخ دارند یا کریتین مورد نیاز خود را از منبع دیگری دریافت می کنند.

بررسی پمپ انجین شرد- واقعیت های مکمل

اندازه سروینگ 1 قاشق (7.7 گرم)

تعداد سروینگ هر بسته (30)

 

ترکیبات تشکیل دهندهدوز/DV
نیاسین (نیاسین آمید)35 میلی گرم/ 175 درصد
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)2 میلی گرم/ 100 درصد
فولیک اسید800 میکروگرم / 200 درصد
ویتامین B12 (سیانوکوبالامین)25 میکروگرم / 417 درصد
ماتریکس ذهن به عضله انجین

بتائین آنهیدروس، کولین بیتارترات، ال تیروزین، آگماتین سولفات (آگماس)، آلفا گلیسریل فسفریل کولین، عصاره هیپرزیا سراتا

2016 میلی گرم
کارنوسین بتا آلانین1600 میلی گرم
ماتریکس پمپ انجین شرد
پودر لینولئیک اسید کونژوگه500 میلی گرم
ال کارنیتین ال تارترات500 میلی گرم
عصاره کولئوس (ریشه)100 میلی گرم
عصاره میوه فلفل قرمز25 میلی گرم
عصاره یوهیمبه (پوست درخت)40 میلی گرم
انرژی زا های پمپ انجین شرد

کافئین طبیعی (از دانه قهوه)، عصاره چای سبز (برگ)

260 میلی گرم
دیگر ترکیبات: سیتریک اسید، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، سیلیکا، سوکرالوز
راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل خوراکی، 30-15 دقیقه قبل از ورزش، یک قاشق از پمپ انجین شرد با 8 انس (236 میلی لیتر) آب سرد مخلوط کنید. برای جلوگیری از بی خوابی، در طول ساعات خواب مصرف نکنید.

 

پمپ انجین اولوشن نوتریشن یک مکمل پری ورکات پیشرفته است

ابتدا ما باید بفهمیم که ای وی ال با چه مهارتی قدرت پمپ انجین شرد را به دست آورده است. با دوز کلی بیشتر، حداکثر 3 مخلوط جداگانه را که به طور مؤثری عملکرد ورزشی را بهبود می بخشند به روش های مختلف اضافه کرده اند.

فرمولاسیون پمپ انجین شرد با نیاسین، ویتامین B12 و ویتامین B6 آغاز می شود، یک استک کوچک و مرتب از ویتامین B که برخی از اساسی ترین مواد برای تبدیل غذا به انرژی و افزایش سنتز پروتئین را برای شما فراهم می کند.

مخلوط ماتریکس ذهن به عضله پمپ انجین شرد، 2016 میلی گرم

بتائین آنهیدروس: بتائین در چغندر قند یافت می شود و برای کارایی گوارش بدن مفید است و به شما کمک می کند تا ماکرو مغذی ها را به روشی که تبدیل غذا به انرژی را بهینه کند متابولیزه کند. کمی برای مخلوط “ذهن” عجیب به نظر می رسد اما ای وی ال توجه ما را جلب می کند.

کولین بیتارترات: یک منبع کولین، اما نه به خوبی آلفا GPC. اساسا این یک ماده مغذی برای سلامت مغز است که به برخی نوروترانسمیترهای مربوط به تمرکز کمک می کند.

ال تیروزین: تیروزین یکی از نوتروپیک های مورد علاقه ماست. به عنوان یک تقویت کننده مغز، برای بیشتر کردن تمرکز مغز در طول فعالیت های استرس زا و چندگانه، مؤثرترین نوتروپیک است. بنابراین، در اصل ال تیروزین تقویت کننده مغزی است که واقعا وقتی شما تحت استرس باشید تخریب می شود. ورزش های شدید به عنوان عامل استرس شمرده می شوند، بنابراین یک ترکیب عالی برای یک فرمولاسیون پری ورکات مثل پمپ انجین شرد ال تیروزین می باشد.

آگماس، آگماتین سولفات: مرتبط با ال آرژینین، این محصول جذاب به ندرت استفاده می شود اما ممکن است به عنوان پری ورکات کاربرد داشته باشد. عقیده بر این است که این ماده به وسیله مهار آنزیم هایی که نیتریک اکسید را تجزیه می کنند، فعالیت می کند. بنابراین، در تئوری این ماده میتواند با همراهی تقویت کننده نیتریک اکسید برای حفظ سطوح بالا کار کند به طوریکه جریان خون به عضله افزایش یابد. توجه داشته باشید که تحقیقات در مورد این ماده در اوایل کار خود می باشد. در حالیکه آگماس یک برند تجاری است، اطلاعات زیادی درباره آن در دسترس نیست.

آلفا گلیسریل فسفریل کولین: شناخته شده با نام آلفا GPC ، این تقویت کننده مغز نوتروپیک به هوپرزین آ که به عنوان یک دهنده کولین برای سنتز استیل کولین مغز عمل می کند، کمک می کند. این ماده ممکن است کمی به تمرکز ما نیز کمک کند، اما این دهنده های کولین به طور معمول با حافظه افراد مسن تر که در معرض کاهش حافظه قرار دارند، در ارتباط هستند.

هوپرزین آ (از هوپرزیا سراتا): این نوتروپیک ساخته شده از کاج زمینی چینی به افزایش سطح استیل کولین در مغز کمک می کند. همچنین یک تقویت کننده گردش مغز است. در این مخلوط، هوپرزین آ به عنوان نوتروپیکی برای تمرکز استفاده می شود که احتمالا در دستیابی شما به قدرت ذهنی بیشتر در طول ورزش کمک می کند.

بتا آلانین (کارنوسین)، 1600 میلی گرم: این آمینواسید سطح کارنوسین را در عضله تا 80 درصد افزایش می دهد. سپس کارنوسین گردش به عضله ها را افزایش می دهد، فیبرهای عضلانی را به سرعت صاف می کند و به عضلات فنری در برابر لاکتیک اسید جهت افزایش تحمل عضله و افزایش عملکرد فیزیکی کمک می کند. بتا آلانین یکی از بهترین مواد مغذی پری ورکات است که شما میتوانید مصرف کنید.

CLA (لینولئیک اسید کونژوگه) ، 500 میلی گرم: این چربی سوز در سال 2017 بسیار مرسوم بود. محبوبیت آن تا سال 2018 ادامه پیدا کرد. با این حال، مزایای کلینیکی آن برای ساختار بدن برای مدت طولانی شناخته شده است. عقیده بر این است که CLA بوسیله کمک به بدن در سوختن تمام ذخیره های چربی به ویژه در طول ورزش سنگین عمل می کند. همچنین مزایایی برای افزایش توده عضلانی دارد.

ال کارنیتین، ال تارترات، 500 میلی گرم: کارنیتین یک تقویت کننده عملکرد کلاسیک است که هنگام برداشتن وزنه یا انجام هر گونه ورزش سنگین استفاده می شود. از یک طرف، به شما کمک می کند تا با افزایش توانایی فیزیکی خود کالری بیشتری بسوزانید. اما همچنین برای تبدیل چربی به سلول در جایی که سوزانده می شود مورد نیاز است. بنابراین، به نظر می رسد کارنیتین فعالیت های کاهش چربی شما را در دو سطح مهم افزایش می دهد.

عصاره کولئوس، 100 میلی گرم: این عصاره گیاهی به قدری جذاب است که حتی ای وی ال نمیتواند بگوید دقیقا چه می کند.. کولئوس، فورسکولین را فراهم می کند، یک ترکیب فعال شبیه ال کارنیتین که به افزایش رشد  عضله هنگام سوختن چربی کمک می کند. فورسکولین در مسیری متفاوت از کارنیتین عمل می کند و با این وجود به نظر می رسد سیستم اندوکرین را بهینه ساخته و روی هورمون ها و نوروترانسمیترها برای قرار دادن بدن در حالت مناسب چربی سوزی کار می کند.

کپسیمکس، 25 میلی گرم: اگر شما هر یک از بررسی های چربی سوزهای دیگر ما را مطالعه کرده باشید، پس می دانید که: ما فلفل کایین یا کاهش چربی را دوست داریم. تهیه ترکیبات فعال به طور کلی کپسیسین نامیده می شود، فلفل کایین یک ترکیب ترموژنیک در نظر گرفته می شود که به افزایش سوختن کالری با افزایش دمای بدن کمک می کند.

عصاره یوهیمبه، 40 میلی گرم: یک چربی سوز عجیب اما کلاسیک که با ایجاد مزیت های حسی تبدیل به مکمل محبوب پری ورکات شده است. این ترکیبی از تحریک یک انرژی زا با چربی سوزی زیست فعال طبیعی آن است که باعث سوختن کالری بیشتر می شود.

پمپ انجین شرد مکمل پری ورک اوت اوولوشن نوتریشن

انرژی زا های پمپ انجین شرد، 260 میلی گرم

کافئین: شما آن را می شناسید و دوستش دارید. پس اولوشن نوتریشن کار خودش را کرد. ترکیبی از مزایای متنوع کافئین برای چربی سوزی، هوشیاری و تحریک حساسیت باعث شده همیشه یک افزودنی خوشایند برای یک استک پری ورکات باشد.

عصاره چای سبز: البته که چای سبز میزان کافئین بیشتری نیز به این مخلوط انرژی زا اضافه می کند. علاوه بر این برای EGCG استاندارد شده است که به این معناست که شما ترکیبات فعال چای سبز را دریافت خواهید کرد که آن را تبدیل به یکی از بهترین چربی سوزهای تمام زمان ها می کند. همچنین چای سبز مقداری ال تیانین برای کمک به کاهش اندکی از اثرات کافئین فراهم می کند، با این حال، ما تردید داریم که مقدار تیانین موجود در آن برای ایجاد تفاوت کافی است یا نه.

چه کسانی پمپ انجین شرد را مصرف می کنند؟

پمپ انجین شرد یک مکمل پری ورکات مخصوص ورزشکاران است. کدام ورزشکاران؟ مهم نیست. احتمالا بدنسازان بزرگترین طرفداران و مصرف کنندگان این استک باشند، اما هر ورزشکار استقامتی نیز می تواند از مزایای آن بهره ببرد.

عوارض جانبی پمپ انجین شرد:

مطمئنا وجود دارد!

اکنون همانند بسیاری از مکمل های حساسیت زای پری ورک اوت و فرمول های پیچیده آنها، پمپ انجین شرد ای وی ال با پنلی از عوارض جانبی وارد شده است.

با این وجود ما از شفافیت موجود قدردانی می کنیم. بهتر است که تمام عوارض جانبی احتمالی محصولات را هر چند زیاد هم باشند، نشان دهیم. این نشان دهنده یک تولید کننده مسئولیت پذیر است که ایمنی شما برایش اهمیت دارد.

در هر صورت به یاد داشته باشید که پمپ انجین شرد ای وی ال طراحی سختی دارد. منظورم این است که دارای تحریک کننده هایی از کافئین و چای سبز گرفته تا ریشه یوهمبین!

مراقب باشید و اگر واقعا با هوش هستید قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.

قیمت و اطلاعات خرید

29.99 دلار برای 30 سروینگ

قابل دسترس در bodybuilding.com، Amazon، وبسایت EVL و تعدادی از فروشگاه های آنلاین

ای وی ال برند در دسترسی است بنابراین شما قادر خواهید بود پمپ انجین شرد را با قیمت مناسب پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!