مکمل پمپ - پیش از تمرین

نئوروکور ماسل تک پمپ پری ورک اوت حرفه ای

نئوروکور یک مکمل قبل تمرین است که توسط شرکت ماسل تک ساخته می شود. این مکمل برای پشتیبانی از تمرینات ورزشی شدید و به منظور افزایش انرژی, قدرت, استقامت, عضله سازی و بهبود ریکاوری طراحی شده است. در ساختن این مکمل از ترکیبات موثری استفاده شده که هر یک در نوع خود چشمگیر هستند. البته این مکمل معایبی هم دارد که با خواندن این نوشته با آنها آشنا خواهید شد.

نئوروکور ماسل تک چیست؟

نئوروکور ماسل تک, یک محرک قبل از تمرین تغلیظ شده است که به منظور تقویت تمرکز, پمپ, انرژی و قدرت عرضه می شود. ترکیبات به کار رفته در این مکمل همه دارای کیفیت مطلوب هستند و دوز آنها بر اساس تحقیقات علمی اندازه گیری و با دقت زیاد وارد فرمول شده است. هدف اصلی از تولید نئوروکور بهبود تمرینات است. این مکمل به افزایش ماهیچه ها و قدرت آنها کمک می کند و قادر است پمپ های ماهیچه ای طولانی مدت تر فراهم کند و به علاوه, در فرد تمرکز زیاد ایجاد می کند. همچنین, با افزایش مشخص سطح انرژی, بیشتر نیازمندیهای ورزشی را برطرف می کند و از طریق بهبود ریکاوری, آسیب های ایجاد شده را به حداقل می رساند. این مکمل دارای طعم های متنوع بوده, به خوبی در آب حل می شود و در بسته بندی های مختلفی در بازار موجود است.

نئوروکور ماسل تک چگونه کار میکند؟

فرمول نئوروکور یک مخلوط عالی است و از اجزای سازنده ای تشکیل شده است که به روش های زیر به بهبود تمرینات کمک می کنند:

اول این که, این مکمل, دارای کافئین خالص است که باعث هجوم انرژی می شود و به بهبود عملکرد ورزشی فرد در حین تمرین کمک میکند.

دوم, دارای بتا-آلانین است که قادر است روی ماهیچه ها کار کند و برای ورزشکار قدرتی فراهم کند که بتواند پمپ های ماهیچه ای طولانی مدت را تجربه کند.

سوم اینکه چند دقیقه بعد از دریافت, تمرکز را در حین  تمرین تشدید می کند و به این طریق باعث  افزایش استقامت حین تمرین می شود.

به علاوه, در فرمول این مکمل ال-سیترولین وجود دارد که باعث تقویت پمپ ها می شود. به منظور افزایش قدرت نیز, مقداری کراتین در فرمول وارد شده است که اندازه و قدرت ماهیچه را زیاد می کند. تمام ترکیبات به کار رفته در فرمول نئوروکور با هم کار می کنند تا تناسب بدنی و ذهنی مطلوبی برای مصرف کننده فراهم کنند.

اجزاء سازنده نئوروکور ماسل تک

اجزاء سازنده این مکمل و مقادیر آنها در جدول زیر منعکس شده است:

نام ترکیبمقدار در یک پیمانه*در صد نیاز روزانه
بتا-آلانین1.6 گرم**
ال-سیترولین1.5 گرم**
کراتین هیدروکلراید1.5 گرم**
کافئین انهیدروس160 میلی گرم**
ال-تیانین75 میلی گرم**
عصاره رودیولا50 میلی گرم**
عصاره یوهیمب20 میلی گرم**
مواد مغذی
کالری15
کلسیم15 میلی گرم2%
*درصد نیاز روزانه بر مبنای یک رژیم 2000 کالری محاسبه شده است.
**نیاز روزانه موجود نبوده است.
سایر ترکیبات

سایر ترکیبات به کار رفته در مکمل عبارتند از: سیتریک اسید, مالیک اسید, کلسیم سیلیکات, طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی, سیلیکون دی اکساید, سوکرالوز, آسه سولفام پتاسیم, رنگ شماره 1 آبی FD&C.

فواید مکمل نئوروکور

ترکیبات به کار رفته در مکمل نئوروکور برای دادن پشتیبانی پمپ, ماهیچه, قدرت و تمرکز در ورزشکاران طراحی شده است. بعضی از این ترکیبات, خیلی عالی هستند و نتیجه را تضمین می کنند. ترکیبات به کار رفته عمده این مکمل عبارتند از:

مکس استارز  10 مورد از برند بهترین مکمل قبل تمرین های سال

بتا-آلانین

بتا-آلانین در هر دوزی, به افزایش ماهیچه, پمپ و قدرت کمک میکند و نیز خستگی را به تاخیر می اندازد. به منظور عضله سازی و افزایش قدرت, دوز آن در فرمول نئوروکور, معادل 1.6 گرم در هر پیمانه است.

کراتین

کراتین برای تشدید قدرت وارد فرمول شده است و بنابراین قادر است در اندازه و قدرت ماهیچه های بدن بهبود ایجاد کند. کراتینی که در فرمول نئوروکور به کار رفته ترکیب بی نظیری از کراتین است که به عنوان کراتین HCl شناخته شده است. تحقیقات کلینیکی موید نقش مثبت کراتین در تشدید قدرت و اندازه ماهیچه هستند. کراتین به کار رفته  در این مکمل, بدون تولید نفخ, اثر خود را اعمال میکند.

ال-سیترولین

ال-سیترولین به کار رفته در فرمول نئوروکور یک نسخه خالص, پیشرفته و مبتنی بر تحقیق است که به شدت, و بزرگی پمپ های ماهیچه ای کمک میکند. در بعضی از فرمول ها به جای این ترکیب, ال-آرژنین به کار می رود. ولی باید گفت که ال-سیترولین پمپ های عضلانی شدید تر و طولانی مدت تری ایجاد میکند. تحقیقات انجام شده نشان داده است که افزودن ال-سیترولین به فرمول مکمل, در مقایسه با افزودن ال-آرژنین, باعث افزایش حداکثری سطح آرژنین در خون می شود.

عصاره رودیولا

نئوروکور دارای 100 میلی گرم عصاره رودیولا در سروینگ است. این عصاره از ریشه گیاه “رودیولا روزآ” گرفته می شود و برای  ترکیبات روزاوین (Rosavins) و سالیدروزید (Salidrosides) استاندارد شده است. نقش این عصاره, بهبود وضعیت ذهنی و جسمی در زمان استرس است.

ال-تیانین

ال-تیانین یکی دیگر از ترکیبات چشمگیر فرمول نئوروکور است که به بهبود هوشیاری و تمرکز کمک می کند و بنابراین در هنگام استرس به عنوان یک تقویت کننده قدرتمند به کار می رود.

عصاره پوست یوهیمب

عصاره ای از پوست یوهیمب (Pausinystalia Yohimbe) است و برای 6% ترکیب یوهیمبین استاندارد شده است. این ترکیب قادر است از طریق مهار کردن گیرنده های آلفا-2 اثر خود را اعمال کند. بنابراین با افزایش قطر رگهای خونی, جریان خون را زیاد و در عضلات, ایجاد پرخونی می نماید.

کافئین انهیدروس

کافئین انهیدروس یک محرک طبیعی است و به کاهش چربی و کنترل وزن کمک می کند. به علاوه کافئین قادر است استقامت حین تمرینات را افزایش دهد.

چه مدت طول می کشد که نتایج نئوروکور آشکار شوند؟

وقتی که حرف از مکمل های قبل تمرین به میان می آید, نئوروکور واقعا عمل می کند و موثر است و اثر آن, در طول چند دقیقه پس از دریافت آشکار می شود. بعضی از مصرف کنندگان گزارش میکنند که حدود 10 دقیقه تا 15 دقیقه طول می کشد تا اثر کند. نتیجه آن, هجوم انرژی به بدن است و تا یکی دو ساعت بعد از این که تمرین تمام شد نیز اثر آن ادامه دارد.

مزایا و معایب نئوروکور ماسل تکنئوروکور ماسل تک پمپ پری ورک اوت حرفه ای
مزایا
 • تمرکز شدید و بهتر
 • تشدید قدرت و رشد ماهیچه
 • تقویت درازمدت ماهیچه و پمپ ماهیچه
 • آسان مصرف
معایب
 • در حالی که مقدار سایر ترکیبات کافی نیست, ولی مقدار کافئین آن در هر پیمانه بیش از اندازه است.
 • مصرف کننده باید همراه با مکمل, مقدار زیادی آب مصرف کند.
 • مزه خیلی خوبی ندارد.
 • استفاده از شیرین کننده سوکرالوز و سایر افزودنی های مصنوعی
مکس استارز  اوت ریج نوترکس با تاثیر دو برابر مکمل پیش از تمرین
نئوروکور ماسل تک پمپ پری ورک اوت حرفه ای
نئوروکور ماسل تک
طرز استفاده از مکمل نئوروکور ماسل تک

هر سروینگ سایز این مکمل یک پیمانه معادل 6 گرم است و در هر بسته آن, حدود 45 سروینگ موجود است (البته لازم به ذکر است که بسته بندی ها متنوع هستند و این یک مقدار متوسط است). طرز استفاده به شکل زیر است:

 • قبل از تمرین باید مصرف شود.
 • هر پیمانه از آن باید با 4 اونس (هر اونس معادل 29.57 میلی لیتر) مخلوط شود.
 • برای حفظ سلامت مطلوب بدن, باید در حین دریافت این مکمل, مقدار زیادی آب را بطور منظم مصرف کرد.

به شدت توصیه می شود که ابتدا تحمل خود را نسبت به نئوروکور اندازه گیری کنید. از یک پیمانه شروع کنید و بعد از ارزیابی سطح تحمل خود, شما می توانید میزان آن را به دو یا سه پیمانه برسانید.

چه کسانی باید نئوروکور را مصرف کنند؟

مکمل نئوروکور برای مردان و زنان فعالی است که در جستجوی محصولی هستند که تمرینات آنها را به ماکزیمم برساند و انرژی و قدرت آنها را اضافه کند.

عوارض جانبی نئوروکور ماسل تک

تاکنون عوارض جانبی برای نئوروکور گزارش نشده است. البته, این مکمل دارای مقدار جزیی سولفیت است که می تواند باعث عوارض جانبی شود. به علاوه, افرادی که به کافئین و سایر محرک ها حساس هستند و یا به محصولات شیر, گندم, سویا و دانه هایی نظیر بادام زمینی حساسیت دارند, باید در استفاده از آن احتیاط کنند.

هشدار
 • نئوروکور برای افراد زیر 18 سال, زنان باردار و شیرده توصیه نمیشود.
 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
 • این مکمل دارای مقدار قابل توجهی کافئین است بنابراین توصیه می شود در حین مصرف آن, دریافت کافئین از سایر منابع کاهش یابد.
 • افرادی که حساسیت دارند باید مراقب باشند. بعضی از ترکیبات این مکمل, از محصولات شیر, تخم مرغ, سویا, بادام زمینی و گندم فرآوری شده تهیه شده است.
 • این مکمل نباید با سایر منابع کافئین یا سایر محرک ها ترکیب شود.
 • نئوروکور نباید برای مدت زمان بیش از 6 ماه مصرف شود.
قیمت

چون نئوروکور در بسته بندی های مختلفی عرضه می شود قیمت ها بر اساس اندازه متفاوت خواهد بود. در حال حاضر سه سایز از این محصول وجود دارد که به ترتیب 12, 45 و 100 سروینگ دارند و قیمت هر سروینگ آن هم حدودا 1.30 دلار است.

حرف آخر

بیشتر اظهار نظرهای مصرف کنندگان نئوروکور درباره آن مثبت است. نئوروکور یک مکمل عالی برای قبل از تمرین است که در به دست آوردن تمرکز ذهنی نیز به فرد کمک میکند. این مکمل بطور پایدار در حین تمرین در بدن وجود دارد و نه تنها خستگی را کاهش می ده, بلکه توانایی اتساع رگ های خونی را نیز دارد. همه ترکیبات آن وارد فرمول شده اند تا با هم در سطح عالی کار کنند. شفافیت محصول در معرفی ترکیبات به کار رفته و دوز آنها نیز قابل توجه است و به همه این دلایل است که بعضی از افرادی که نئوروکور را مصرف کرده اند, آن را به دیگران نیز توصیه می کنند.

 

منبع : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!