بدون دسته بندیچربی سوز

چربی سوز جت فیول سوپر برن برند گت

چربی سوز جت فیول یک چربی سوز قوی است که نسبت به بیشتر مکمل های افزاینده متابولیسم کامل تر به نظر می رسد. چربی سوز جت فیول انرژی شما را افزایش داده و چربی را با مقادیر بسیار زیاد از کافئین خواهد سوزاند و رویکرد چندگانه ای دارد که شامل افزایش توان ذهنی است. چربی سوز جت فیول برای انجام 4 وظیفه طراحی شده است: سوزاندن کالری، تجزیه چربی، ایجاد هشدار ذهنی و انتقال هر چه سریعتر آن.

چربی سوز جت فیول برند گت

چربی سوز جت فیول انرژی شما را افزایش داده و چربی را با مقادیر بسیار زیاد از کافئین خواهد سوزاند و رویکرد چندگانه ای دارد که شامل افزایش توان ذهنی است.

کافئین در اینجا بیش از حد است و به 286 میلی گرم می رسد. این مقدار قطعا برای چربی سوزی است اما این کافئین می تواند شما را نابود کند.

 

درباره چربی سوز جت فیول

در کمپانی گت، جت فیول از سال 2005 پر فروش ترین چربی سوز آنها بوده و جت فیول سوپر برن جدید ترین پیشرفت آنها در فرمولاسیون می باشد. چربی سوز جت فیول ادعا می کند که یک کاتالیزور تأیید شده از نظر بالینی است و این کار را با استفاده از سه فرمول اختصاصی انجام می دهد. نسخه 2015 عمدتا از نظر بسته بندی پیشرفت داشته و هر یک از ترکیبات فعال آن را به طور کاملا شفاف ارائه کرده است.

 • چربی سوزهای خوب. علاوه بر کافئین، چربی سوز جت فیول شامل دیگر چربی سوزهای خوب از جمله کاین، ادونترا زد و یوهیمبه است که به افزایش عملکرد جنسی نیز معروف هستند.
 • جیتر دیفنس. مخلوط سوپر برن حاوی برخی مواد آرام بخش مثل آشواگاندا است که برای مقابله با اثرات سوء کافئین خواهد بود.
 • مقدار زیادی چای. مخلوط آنتی اکسیدان سه گانه با چای یک ترکیب منحصر به فرد با ویژگی های آنتی اکسیدانی در چربی سوز است که در حقیقت سلول های شما را در طول فرایند چربی سوزی محافظت می کند.

اطلاعات مکمل جت فیول سوپر برن

اندازه سروینگ: 3 کپسول

تعداد سروینگ هر بسته: 40 عدد

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
مخلوط محرک چربی سوز485 میلی گرم
کافئین آنهیدروس275 میلی گرم
ادونترا زد، عصاره پرتقال تلخ150 میلی گرم
فلفل کاین35 میلی گرم
عصاره چوب یوهیمبه25 میلی گرم
مخلوط آنتی اکسیدان سه گانه چای295 میلی گرم
عصاره برگ چای سیاه100 میلی گرم
عصاره برگ چای سبز80 میلی گرم
عصاره برگ چای سفید25 میلی گرم
عصاره برگ زیتون90 میلی گرم
مخلوط افزاینده شناختی سوپر برن285 میلی گرم
عصاره استاندارد شده ریشه آشواگاندا125 میلی گرم
عصاره برگ بادرنجبویه100 میلی گرم
ال تیانین50 میلی گرم
عصاره میوه اوودیا10 میلی گرم
پودر تری گلیسیرید با زنجیره متوسط25 میلی گرم
عصاره فلفل سیاه بیوپرین5 میلی گرم
مقدار تقریبی کافئین هر سروینگ286 میلی گرم
سایر ترکیبات: ژلاتین (کپسول)، دی کلسیم فسفات، استیرات سبزیجات، سیلیکون دی اکسید، تیتانیوم دی اکسید
راهنمای استفاده: روزانه یک الی دو بار یک سروینگ (3 کپسول) مصرف کنید. سوپر برن را بسته به میزان حساسیت معده خود می توانید با یا بدون غذا مصرف کنید. در صورتی که به کافئین حساسیت دارید، تا 6 ساعت قبل از خواب مصرف نکنید.

 

جت فیول سوپر برن یک چربی سوز با مقادیر کافی توان جهت حذف سریع چربی اضافی می باشد.

چربی سوز جت فیول برای انجام 4 وظیفه طراحی شده است: سوزاندن کالری، تجزیه چربی، ایجاد هشدار ذهنی و انتقال هر چه سریعتر آن. به دلیل ترکیبات تشکیل دهنده متمایز و قدرتمند آن، انجام هر یک از این نقش ها ثابت شده است.

مکس استارز  هیدروکسی کات سوپر الیت ماسل تک

مخلوط محرک سوپر برن، 485 میلی گرم

 • کافئین آنهیدروس. فرم دهیدراته یک محرک چربی سوز محبوب. یک ترکیب رایج در بسیاری از مکمل ها. بسیاری از شواهد، خواص چربی سوزی آن را تأیید کرده و دلیل اینکه رتبه دوم چربی سوزهای ما را به دست آورده است، توضیح می دهند.
 • ادونترا زد، عصاره پرتقال تلخ. افزاینده قدرتمند آدرنالین. این 150 میلی گرم احتمالا یکی از بیشترین دوزهای موجود در هر سروینگ است که تا کنون دیده ایم. اما خیالتان راحت، حتی با این دوز هم ایمن است.
 • فلفل کاین. یک افزاینده متابولیسم، چربی سوز و کنترل کننده اشتهای شناخته شده.
 • ساقه یوهیمبه. کیفیت استاندارد؛ تأثیرات تحریکی، سنسوری و چربی سوزی.

مخلوط آنتی اکسیدان با چای سه گانه، 295 میلی گرم

 • عصاره برگ چای سیاه. چای سیاه کاملا اکسید شده و محرک ترین نوع چای است.
 • عصاره برگ چای سبز. باعث بهبودی هر چیزی از هشدار ذهنی گرفته تا چربی سوزی می شود. متاسفانه با دوز پایین و به فرم جنریک موجود است.
 • عصاره برگ چای سفید. چای سفید با کاهش وزن و سلامت قلب در ارتباط است.
 • عصاره برگ زیتون. حاوی آنتی اکسیدان هاست و سیستم ایمنی را تقویت می کند. به عنوان یک چربی سوز، قادر به دور زدن هورمون های چربی سوز شما و افزایش اثر چربی سوزی سینفرین می باشد. دوز آن می تواند خیلی بیشتر از این باشد.

مخلوط افزاینده شناختی سوپربرن، 285 میلی گرم

 • آشواگاندا. ریشه مورد استفاده برای کمک به مبارزه با استرس و افزایش عملکرد فیزیکی.

می تواند به عنوان یک جیتر فایتر باشد اما بیشتر به عنوان یک ترکیب مسکن عمل می کند تا چیزی که اثرات کافئین را خنثی کند.

 • بادرنجبویه. اثرات تأیید شده آرام بخشی و تعادل خلق و خو
 • ال تیانین. مبارزه با اثرات کافئین و بهبود آرامش و نظم ذهنی. دوز این ماده نقطه عطف آن است، زیرا در مقایسه با آشواگاندا جیتر فایتر بهتری است.
 • اوودیا روتاکارپا. دارای برخی فعالیت های ترموژنیک، اما مختل کننده کافئین.
 • پودر MCT. تری گلیسیرید های با زنجیره متوسط به متابولیزه کردن مواد غذایی بدن کمک می کنند و به نظر می رسد برای رژیم های با چربی بالا و کربوهیدرات پایین مناسب باشند.
 • بیوپرین. کمک به جذب مواد غذایی و همچنین اثرات چربی سوزی متوسط. کیفیت عالی و دوز مناسب 10 میلی گرم ایده آل خواهد بود.

آنالیز فرمولاسیون

اولین چیزی که توجه شما را در مورد چربی سوز جت فیول جلب خواهد کرد، حجم زیاد چای با سه عصاره مختلف چای موجود در آن است. این خبر خوبی است، زیرا نه تنها هر یک از ترکیبات بر پایه چای طبیعی هستند، بلکه هر یک از آنها مزایای تأیید شده زیادی برای سلامتی به ارمغان خواهند آورد.

با این وجود، دوز هر یک از آنها به قدری پایین است که ما مطمئن نیستیم EGCG تفاوت معنی داری ایجاد کند. ولی این چای ها همچنان نقش دیگری به فرم افزودنی محرک ایفا خواهند کرد. کافئین اضافی موجود در آن مقدار کل را از 275 میلی گرم به 285 میلی گرم افزایش می دهد. با توجه به هر استانداردی، این مقدار در یک دوز خیلی زیاد است، اما اینکه بسیاری از ترکیبات تشکیل دهنده آن طبیعی هستند خیلی خوب است.

وجود بیوپرین در لیست ترکیبات تشکیل دهنده نیز خوب است، زیرا علاوه بر دیگر مزیت های آن برای سلامتی، این ماده در کمک به بدن در فرایند جذب بسیار شناخته شده است. ضرورتا، دیگر محرک های موجود در چربی سوز جت فیول به علت حضور 5 میلی گرم بیوپرین مقداری سریعتر و مؤثر تر متابولیزه خواهند کرد.

مکس استارز  18 نکته درباره قرص اکساندرولون (آناوار)

در نهایت، نیازی نیست در مورد چربی سوزی و افزایش انرژی چربی سوز جت فیول نگران باشید، زیرا حاوی جریان ناگزیری از ترکیبات تشکیل دهنده محرک است که تقریبا یک اثر قابل توجه را تضمین می کند.

به این فکر کنید: ادونترا زد احتمالا قوی ترین فرم سینفرین بوده و ماده ای است که در مقداری به پایینی 25 میلی گرم عمل خواهد کرد اما شما 150 میلی گرم در اینجا دریافت خواهید کرد. لطفا استک قدرتمند سینفرین+کافئین را که همه ما احتمالا در جایی در مورد آن شنیده یا خوانده ایم، فراموش نکنید. این ترکیب به دلایلی محبوب است و فکر می کنیم چربی سوز جت فیول بر اساس فیدبک های عالی مصرف کنندگان بر آن سرمایه گذاری کرده است.

حتی اگر شما مقاومت بالایی نسبت به کافئین داشته یا عادت به استفاده از یوهیمبه به دلیل استفاده از آن در سایر محصولات هم داشته باشید، باز هم دلایل کافی برای اطمینان از اینکه حتی ورزشکاران سرسخت نیز آن را حس کنند وجود دارد.

مزایای چربی سوز جت فیول

آخرین ورژن چربی سوز جت فیول با ترکیباتی همراه شده است که مزیت های آن را از طبقه بندی عصاره های قوی چای گرفته تا محرک هایی نظیر کاین و یوهیمبه ثابت کرده است. در این مکمل با عوارض جانبی ناشی از کافئین توسط ترکیبات کاهش دهنده اضطراب مثل بادرنجبویه مقابله می شود.

دانستن اینکه اکثر ترکیبات موجود در چربی سوز جت فیول طبیعی هستند، برای بسیاری از مردم خوشایند خواهد بود، زیرا مصرف ترکیبات شناخته شده مثل برگ زیتون و بادرنجبویه نسبت به گروهی از ترکیبات شیمیایی سنتتیک سالم تر به نظر می رسد.

چه کسانی چربی سوز جتفیول را مصرف می کنند؟

چربی سوز جت فیول یک چربی سوز قوی است که نسبت به بیشتر مکمل های افزاینده متابولیسم کامل تر به نظر می رسد. بنابراین برای بدنسازان و افراد علاقمند به تناسب اندامی که به دنبال سطح بالایی از عملکرد و کمترین میزان چربی بدن هستند، چربی سوز جت فیول کاندید ایده آلی می باشد. با این حال، محصول حاوی اثرات ضد استرس نیز می باشد، بنابراین درباره استفاده از آن در شرایط دیگر جایی که هوشیاری ذهنی و انرژی فراوان نیاز است، نگران نباشید.

عوارض جانبی فت برنر جت فیول

عوارض جانبی خیلی کمی برای چربی سوز جت فیول غیر از عوارض ناشی از 286 میلی گرم کافئین در هر دوز گزارش شده است. حتی در این رابطه، ترکیبات ذهنی چربی سوز جت فیول برای کاهش اثر کافئین اضافی راه درازی در پیش دارند و همین مکمل چربی سوز جت فیول را تبدیل به محصولی با کیفیت بالا با کمترین عوارض جانبی می کند. تا زمانی که دوز نسبتا بالای کافئین شما را اذیت نکند، هیچ خط قرمزی در ترکیبات موجود در چربی سوز جت فیول به ویژه با بر چسب 100% شفاف آن وجود ندارد.

چربی سوز جت فیول سوپر برن برند گت

خلاصه  جت فیول سوپر برن

مزایا

 • محرک های چندگانه
 • ترکیبات طبیعی و شناخته شده
 • شفافیت 100%
 • فرمولاسیون هوشمند و پیچیده
 • استک سینفرین+کافئین

معایب

 • کافئین زیادی
 • بدون استرداد
 • مخلوط متوسط چای
 • قیمت بالا

قیمت و اطلاعات خرید

1 بطری (1 ماه): 69 دلار

3 بطری: 177 دلار

6 بطری: 296 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

منبع : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!