پودر پروتئین

وی پروتئین آر اس پی نوتریشن

آر اس پی نوتریشن به لحاظ علمی برای کمک به رشد و ریکاوری عضلات طراحی شده است. این محصول شامل 4 منبع پروتئینی عالی برای سنتز بهینه پروتئین عضلاتMPS  و حفظ رشد و ریکاوری عضلات صاف می باشد. پروتئین آر اس پی نوتریشن از چهار نوع منبع پروتئینی متفاوت : ایزوله وی پروتئین WPI، هیدرولیزات وی پروتئین، کنسانتره وی پروتئین WPC و پروتئین شیر تشکیل یافته است. ترکیب WPI و WPC مسئول رسیدن مقدار زیادی از بی سی ای ای به عضلات شما پس از تمرینات شدید است.

وی پروتئین آر اس پی نوتریشن

یک مکمل وی پروتئین با آنزیم های گوارشی؟

بله، درست خواندید…محصولی مثل این کاملا منحصر به فرد است. ما بسیار خوش شانس بودیم که وی پروتئین آر اس پی نوتریشن را در دسترس داریم تا لذت ببریم.

این یک قدم از بررسی این محصول بود…

 

درباره وی پروتئین آر اس پی نوتریشن

بر اساس آر اس پی نوتریشن، این محصول به لحاظ علمی برای کمک به رشد و ریکاوری عضلات طراحی شده است. این محصول شامل 4 منبع پروتئینی عالی برای سنتز بهینه پروتئین عضلات (MPS) و حفظ رشد و ریکاوری عضلات صاف می باشد. درباره فرمولاسیون:

 • پروتئین با کیفیت. ترکیب WPI، WPC، هیدرولیزات وی پروتئین و پروتئین شیر
 • آنزیم گوارشی. برای جذب و گوارش بهتر.
 • موجود در پنج طعم مختلف. شکلات، دارچین، کوکی و کرم، وانیل و کره بادام زمینی.

اطلاعات مکمل پروتئین آر اس پی نوتریشن

اندازه سروینگ: یک قاشق پر (34 گرم)

تعداد سروینگ هر بسته: 53 عدد

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگدرصد ارزش روزانه
کالری130
   کالری حاصل از چربی20
چربی کل2.5 گرم3 درصد
   چربی اشباع1 گرم5 درصد
   چربی ترانس0 گرم
کلسترول60 میلی گرم19 درصد
سدیم125 میلی گرم5 درصد
پتاسیم175 میلی گرم5 درصد
کربوهیدرات کل5 گرم2 درصد
   فیبر غذایی2 گرم6 درصد
   قند3 گرم
پروتئین25 گرم50 درصد
ویتامین آ0 درصد
ویتامین سی2 درصد
کلسیم8 درصد
آهن4 درصد
فسفر10 درصد
منیزیم4 درصد
کروم2 درصد
سایر ترکیبات: مخلوط پروتئین (کنسانتره وی پروتئین، پروتئین شیر، هیدرولیزات وی پروتئین، پروتئین وی)، پلی دکستروز، کاکائو، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، مخلوط آدامس (آدامس سلولز، آدامس گزانتان، کاراجینان)، سوکرالوز، پاپائین، پروتئاز
راهنمای استفاده از وی پروتئین آر اس پی : یک پیمانه سر پر از وی پروتئین آر اس پی نوتریشن را به 8-6 انس آب سرد یا نوشیدنی دلخواه خود اضافه کنید. تا زمانی که پودر به طور کامل حل شود، مخلوط کنید.

 

پروتئین+ BCAA ها+ آنزیم های گوارشی= نتایج عالی

ما اولین کسی خواهیم بود که اعتراف می کند: جزء آنزیم گوارشی وی پروتئین آر اس پی  به شدت ما را تحت تأثیر قرار داده است.

بسیاری از پودرهای پروتئینی دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. برای مثال دیماتیز ISO100. بسیاری از مصرف کنندگان آن را یکی از بهترین مکمل های WPI در بازار می دانند. این یکی از معدود مکمل های همراه با استویا به عنوان شیرین کننده است.

از سوی دیگر، اپتیمم نوتریشن گلد استاندارد 100% وی ، در هر سروینگ 4 گرم گلوتامین دارد. از طرفی، ماسل تک پرمیوم 100% وی پروتئین پلاس، دارای یک مخلوط ریکاوری منحصر به فرد شامل بی سی ای ای ها، کراتین و گلوتامین می باشد. بسیاری از مکمل های تناسب اندام دارای یک هویت منحصر به فرد هستند.

مکس استارز  هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین

این محصول دارای 25 گرم پروتئین در هر سروینگ است. تولید کنندگان بزرگی مثل دیماتیز نوتریشن و اپتیمم نوتریشن، مکمل های خود را با 25 گرم پروتئین در هر قاشق می سازند. پروتئین آر اس پی نوتریشن نیز موفق به حفظ این مقدار شده است.

پروتئین آر اس پی  از چهار نوع منبع پروتئینی متفاوت : ایزوله وی پروتئین (WPI)، هیدرولیزات وی پروتئین، کنسانتره وی پروتئین (WPC) و پروتئین شیر تشکیل یافته است. ترکیب WPI و WPC مسئول رسیدن مقدار زیادی از بی سی ای ای به عضلات شما پس از تمرینات شدید است. هر دو آنها به سرعت جذب می شوند، اما نه به سرعت هیدرولیزات وی پروتئین. بازسازی فوری پست ورکات کلیدی است. پروتئین آر اس پی نوتریشن این موضوع را پوشش می دهد.

نه تنها نیازهای روزانه پروتئین شما با وی پروتئین آر اس پی نوتریشن تأمین خواهد شد، بلکه به علت محتوای پروتئین شیر آن میزان کلسیم بدن شما را نیز افزایش می دهد.

این نوع از وی پروتئین به لحاظ ویژگی های آنابولیک خود شناخته شده است. زمانی که آن را با وی پروتئین ترکیب می کنید، فرآیند سنتز پروتئین به طور قابل توجهی تقویت می شود.

ما مخلوط پروتئینی فوق العاده آر اس پی نوتریشن تشکیل شده از WPI، WPC، هیدرولیزات وی پروتئین و پروتئین شیر را دوست داریم. این یک ترکیب عالیست، زیرا این محصول نیازهای پروتئین بدن شما را همراه با مواد مغذی کلیدی مثل کلسیم، فسفر و منیزیم تأمین می کند.

پروتئین آر اس پی نوتریشن دارای 5.4 گرم بی سی ای ای در هر سروینگ است. به یاد داشته باشید که بی سی ای ای به ساخت توده عضله صاف، افزایش جذب گلوکز، افزایش تولید انرژی در حین ورزش و بهبود فرآیند ریکاوری کمک می کند.

پروتئین آر اس پی  دارای پاپائین استخراج شده از میوه پاپایا می باشد. پاپایا طعم دهنده این محصول نیست، بلکه آنزیم گوارشی پاپائین را فراهم می کند.

از طرفی، پروتئاز آنزیمی است که پروتئین را تجزیه می کند. کارشناسان سلامت معتقدند پروتئاز می تواند به بهبود سلامت قلب و گوارش کمک کند.

وی پروتئین آر اس پی نوتریشن

بیایید ترکیبات تشکیل دهنده این فرمولاسیون را تجزیه و تحلیل کنیم:

 • چربی کل، 2 گرم: وی پروتئین آر اس پی  دارای چربی پایین است. این میزان، هم تراز سایر مکمل های پودر پروتئین مثل دیماتیز ISO100 می باشد. هیچ چربی ترانسی وجود ندارد که این عالیست.
 • کلسترول، 60 میلی گرم: تولید کننده میزان کلسترول را در سطح قابل قبولی حفظ کرده است. بیشتر مکمل های پودر پروتئین دارای محتوای کلسترول در همین حد می باشند.
 • سدیم، 115 گرم: ما فکر می کنیم این میزان سدیم برای یک مکمل پروتئینی خیلی بالا نیست. این میزان پایین هم نیست. برخی از مکمل های پودر پروتئین مثل پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین تنها 35 میلی گرم سدیم در هر سروینگ دارد. ما سدیم را کاهش نمی دهیم. شما به دلیل مزیت های سدیم در جلوگیری از گرفتگی عضلات نیاز دارید تا به طور متعادلی آن را مصرف کنید. فقط بیش از حد آن را مصرف نکنید.
 • پتاسیم، 120 میلی گرم: یک ماده معدنی که در عملکرد قلبی عروقی و سطح مناسب فشار خون نقش کلیدی ایفا می کند. مقدار آن در پروتئین آر اس پی نوتریشن درست است.
 • کربوهیدرات کل، 5 گرم: اگر شما یک مکمل پروتئین با کربوهیدرات پایین می خواهید، پروتئین آر اس پی  احتمالا برای شما مناسب نیست. در حالیکه این محصول تنها پنج گرم کربوهیدرات در هر سروینگ دارد، دیگر مکمل های پودر پروتئین دارای محتوای کربوهیدرات پایین تری هستند. اجزای کربوهیدرات وی پروتئین آر اس پی نوتریشن از دو گرم فیبر و سه گرم قند در هر سروینگ تشکیل شده است. محتوای نسبتا بالاتر کربوهیدرات نیز مربوط به پلی دکستروز، یک کربوهیدرات پست ورکات است. شما پس از ورزش به پروتئین و کربوهیدرات نیاز دارید. پروتئین آر اس پی نوتریشن به دلیل وجود پلی دکستروز ریکاوری شما را افزایش خواهد داد.
مکس استارز  20  مورد از بهترین مکمل افزایش حجم  عضله

مزیت های وی پروتئین RSP

بنا بر گفته تولید کننده، وی پروتئین آر اس پی  دارای 25 گرم پروتئین خالص از چهار منبع مختلف است. این پروتئین ها با سرعت های متفاوت و با کمک آنزیم های گوارشی و آمینو اسیدهای شاخه داری که سنتز پروتئین عضله (MPS) را بهینه می سازند، هضم می شوند. این فرآیند برای به حداکثر رساندن قدرت عضله کلیدی است، در حالیکه زمان لازم برای ریکاوری را کاهش می دهد. عبارت کلیدی در اینجا هضم پروتئین “در سرعت های مختلف با کمک آنزیم های گوارشی” خواهد بود. چرا بازسازی عضلات در سرعت های متفاوت اهمیت دارد؟ زیرا حفظ عضلات شما را در یک حالت آنابولیک برای مدت زمان طولانی تر تضمین می کند.

این نوع فرمولاسیون هورمون استرس کاهش یافته به نام کورتیزول را از بین می برد. هر چه کورتیزول بیشتری در سیستم خود داشته باشید، ساختن عضله دشوارتر خواهد بود. به همین سادگی…

با وی پروتئین آر اس پی نوتریشن، شما عضله می سازید، سلامت گوارش خود را بهبود می بخشید و سطح کورتیزول خود را کنترل می کنید. فوق العاده است…نه؟

چه کسانی وی پروتئین آر اس پی نوتریشن را مصرف می کنند؟

پروتئین آر اس پی نوتریشن برای ورزشکاران و افراد فعالی است که می خواهند عضله بیشتری بسازند و نیازهای پروتئین روزانه خود را تأمین کنند. این افراد همچنین می توانند از پروتئین آر اس پی نوتریشن به عنوان یک اسنک خوشمزه در بین وعده های غذایی برای رشد بهینه عضلات سلامت گوارشی، لذت ببرند.

عوارض جانبی وی پروتئین آر اس پی نوتریشن

در حالیکه پروتئین آر اس پی نوتریشن عوارض جانبی چشمگیری ندارد، محتوای کنسانتره وی پروتئین آن ممکن است باعث نگرانی کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند شود.افرادی که به سویا حساس هستند نیز باید به این موضوع توجه کنند. در صورتی که اینها شما را نگران می کنند، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

خلاصه بررسی وی پروتئین آر اس پی 

مزایا

 • ترکیب چهار پروتئین. دارای WPI، WPC، هیدرولیزات وی پروتئین و پروتئین شیر
 • 25 گرم پروتئین در هر قاشق. مناسب برای عضله سازی
 • آنزیم های گوارشی. برای گوارش بهتر و جذب مواد غذایی
 • محتوی بالای کسیم. برای استخوان ها و دندان های سالم تر
 • ترکیبات تشکیل دهنده شفاف. هر آنچه می بینید را دریافت خواهید کرد
 • بدون حضور فیلرها. عالی
 • قیمت منطقی.99 دلار برای یک بسته 4 پوندی

معایب

 • وجود آلرژن های احتمالی. کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند باید با پزشک خود مشورت کنند

قیمت و اطلاعات خرید

یک بسته 2 پوندی (مصرف 26 روز) : 29.99 دلار

یک بسته 4 پوندی (مصرف 53 روز) : 49.99 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

منبع : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!