پودر پروتئین

پروتئین آل وی کلاسیک آلمکس نوتریشن

آل وی کلاسیک, یک مکمل پروتئینی است که توسط شرکت معروف آلمکس نوتریشن ساخته شده است. پروتئین های به کار رفته در آن, مخلوطی از وی کنستانتره و وی ایزوله, با کیفیت و خلوص عالی هستند. اگرچه, این مکمل در اصل به منظور افزایش انرژی در حین تمرینات ورزشی و بعد از آن, طراحی شده است, ولی فواید دیگری نیز دارد. با خواندن این نوشته, آشنایی کامل تری با آل وی کلاسیک پیدا خواهید کرد.

آل وی کلاسیک یک مکمل غذایی طبیعی است که مقدار زیادی پروتئین ولی مقدار خیلی کمی شکر دارد. همچنین, دارای آنزیم هایی است که هضم و جذب پروتئین ها را در بدن تسریع می کند. از این مکمل, بیشتر به منظور تقویت سطح انرژی در حین ورزش استفاده می شود. البته مصرف آن در بعضی از مصرف کنندگان, می تواند منجر به کاهش وزن سالم شود. چون آل وی کلاسیک با تنظیم سطح گلوکز خون گرسنگی را مهار کرده و با کاهش انسولین, بدن را در یک فرایند چربی سوزی قرار می دهد. این مکمل در طعم های گوناگونی عرضه می شود و در فرمول آن از هیچ نوع رنگ مصنوعی استفاده نشده است. علاوه بر این, بجز بعضی از عناصر (مانند طعم توت فرنگی), ترکیبات به کار رفته در آن عمدتا طبیعی است.

 سازنده آل وی آلمکس و ادعاهای آن

آل وی کلاسیک,  محصولی از شرکت معتبر آلمکس نوتریشن است. این شرکت ادعا دارد که هر ترکیبی را در آزمایشگاه کنترل می کند تا از خلوص و ماندگاری کیفیت آن اطمینان حاصل کند. ضمنا, آلمکس نوتریشن تضمین کرده است که اگر محصول مورد پسند مشتری نبود و موثر واقع نشد, برای برگرداندن پول محصول و هزینه تست کردن آن, آماده است.

این شرکت محصولات خود را از طریق توزیع کننده های آنلاین به فروش می رساند. ارسال محصول بعد از خرید, فقط در ایالات متحده,  رایگان است. شرکت آلمکس نوتریشن ادعا کرده که در این محصول, البته بجز طعم توت فرنگی, فقط از ترکیبات طبیعی استفاده شده است. این شرکت متعهد شده است که با عرضه محصولات با کیفیت به بازار, در برطرف نمودن نیازهای مصرف کنندگان بکوشد.

مکانیسم عمل و ترکیبات سازنده آل وی المکس

مکمل آل وی کلاسیک قادر است در حین ورزش, برای بدن انرژی اضافه فراهم کند. این کار از طریق تسریع هضم و جذب پروتئین ها صورت می گیرد. چون فرمول آن, نه تنها دارای مقدار بالایی (70%) از پروتئین وی 100% خالص می باشد, بلکه در کنار آن, از آنزیم های هضمی نیز استفاده کرده تا به پیشبرد فرایند هضم و جذب و استفاده پروتئین ها کمک کند.

ترکیبات سازنده آل وی کلاسیک

ترکیبات اصلی سازنده آل وی کلاسیک عمدتا مخلوط پروتئین وی 100% خالص است و در هر سروینگ 43 گرمی آن, 30 گرم پروتئین (70%) موجود است و از اجزاء زیر تشکیل شده است:

 • پروتئین وی کنستانتره, تهیه شده به روش میکروفیلتراسیون کراس فلو (یک روش دقیق خالص سازی برای ایجاد پروتئین های با کیفیت و خالص, تصویر زیر نشان می دهد که چگونه خلوص پروتئینی توسط این روش افزایش می یابد)
 • پروتئین وی ایزوله, تهیه شده به روش میکروفیلتراسیون کراس فلو
مکس استارز  پروتئین نیترو تک پاور ماسل تک

 سایر ترکیبات

سایر ترکیبات به کار رفته در فرمول آل وی کلاسیک عبارتند از: پودر کاکائو, طعم های طبیعی و مصنوعی, پودر روغن نارگیل, شربت ذرت, مخلوط صمغ ها (سلولز, گزانتان, کاراگینان), لسیتین (از سویا), نمک دریا, سدیم کازئینات, سوکرالوز, آسه سولفام پتاسیم, مونو و دی گلیسرید ها, دی پتاسیم فسفات و سدیم سیلیکو آلومینات.

میکروفیلتراسیون  کراس فلو

حقایق تغذیه ای در مورد آل وی کلاسیک

مواد مغذی موجود در مکمل پروتئینی آل وی کلاسیک بدون طعم, در جدول زیر منعکس شده است. هر سروینگ این مکمل 43 گرم است و در بسته بندی آن, حدودا 53 سروینگ پودر پروتئینی موجود است.

مواد مغذی موجود در مکمل پروتئینی آل وی کلاسیک, بدون طعم
نام ماده مغذیمقدار در سروینگدرصد نیاز روزانه*
کالری170
کالری از چربی20
کل چربی2 گرم3%
چربی اشباع1 گرم5%
چربی ترانس0 گرم
کلسترول75 میلی گرم25%
کربوهیدرات کل8 گرم3%
فیبر غذایی0 گرم0%
شکر7 گرم
پروتئین30 گرم60%
کلسیم202 میلی گرم16%
آهن0.4 میلی گرم2%
سدیم105 میلی گرم5%
پتاسیم310 میلی گرم7%
*درصد نیاز روزانه بر مبنای یک رژیم 2000 کالری محاسبه شده است.

 

فواید آل وی کلاسیک

این محصول با دقت و مراقبت ساخته شده و شامل آنزیم هایی است که می توانند منجر به هضم پیشرفته شوند و دامنه جذب پروتئین به بدن را افزایش دهند. همه اینها می تواند منجر به استفاده بهتر پروتئین مصرفی شود و فواید زیر را ایجاد کند:

 • فراهم نمودن انرژی برای تمرینات
 • بهبود ریکاوری عضلات بعد از تمرین
 • متعادل نمودن قند خون و کاهش انسولین
 • کاهش گرسنگی, کمک به چربی سوزی و کاهش وزن

مزایا و معایب آل وی کلاسیک

مزایا

 • 100% تهیه شده از پروتئین وی
 • دارای 30 گرم پروتئین در هر سروینگ
 • فاقد آمینو های غیر پروتئینی
 • دارای تاییدیه های مرتبط (تاییدیه cGMP, Kosher و Gluten-Free)
 • کنترل کیفی همه ترکیبات در آزمایشگاه
 • دارای طعم های مطلوب و متنوع و بافت خوشایند
 • سهولت استفاده
 • داشتن خلوص, عاری از ترکیبات ممنوعه یا غیر ضروری
 • مجهز به تکنولوژی قفل پیمانه (SCOOP-LOCKTM Technology)

معایب

 • برنامه ارسال رایگان آن فقط در ایالات متحده اجرا می شود.
 • فرایند ضمانت طعم و مزه آن زیاد روشن نیست.
 • از سوکرالوز به عنوان شیرین کننده استفاده شده که عوارض منفی آن, بسیار بحث برانگیز است.

طرز استفاده از آل وی کلاسیک

هر سروینگ مکمل آل وی کلاسیک, یک پیمانه معادل 43 گرم است. برای استفاده از آن, باید یک پیمانه کامل را با 8 اونس یا 250 میلی لیتر آب, شیر کم چرب یا هر نوشیدنی دیگری که مورد علاقه فرد مصرف کننده است, مخلوط کرد. پروتئین های موجود در مکمل آل وی کلاسیک اینستانیزه شده اند یعنی به فرم خیلی قابل حل در آمده اند و مخلوط کردن آن با مایعات نیاز به مخلوط کن ندارد و خوب حل می شود.

این محصول می تواند در هر زمانی از روز که فرد احساس می کند به تقویت پروتئینی نیاز دارد, مصرف شود. البته اگر مصرف آن, تا 30 دقیقه بعد از تمرینات ورزشی باشد, بهتر است.

مکس استارز  دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

پروتئین آل وی کلاسیک آلمکس نوتریشن

طعم های آل وی آلمکس

آلمکس نوتریشن ادعا می کند که برای انتخاب طعم های مکمل پروتئینی آل وی کلاسیک, بیش از 50 طعم مختلف را تست کرده و از بین آنها 5 طعم انتخاب شده است. با استفاده از تکنولوژی مدرن طعم دهنده ها, آل وی این امکان را برای مصرف کننده فراهم می کند که از طعم آن  لذت ببرد و احساس او به گونه ای باشد که نه یک مکمل ورزشی, بلکه یک میلک شیک بستنی خامه ای تازه را مصرف میکند. طعم های موجود آل وی کلاسیک عبارتند از:

 • شکلاتی
 • شیرینی کرمدار
 • کره بادام زمینی شکلاتی
 • توت فرنگی
 • وانیل فرانسوی
 • بدون طعم

هشدار

استفاده از مکمل آل وی کلاسیک نیاز به رعایت نمودن بعضی موارد احتیاطی دارد که عبارتند از:

 • تنها برای استفاده بالغین طراحی شده است.
 • زنان باردار یا شیرده, قبل از اقدام به مصرف, باید با پزشک صحبت کنند.
 • در صورتی که مهر و موم روی بسته بندی محصول آسیب دیده, نباید از آن استفاده کرد.
 • افرادی که مبتلا به اختلالات کلیه و کبد هستند, باید قبل از اقدام به مصرف, با پزشک مشورت کنند.

به علاوه, در برچسب محصول اشاره شده است که در فرایند تولید آن از شیر (پروتئین وی), تخم مرغ, بادام زمینی, مغزهای درختی, ماهی, صدف دوکفه ای و سخت پوستان استفاده شده و مخصوصا افراد حساس, باید مراقب آلرژی ها باشند.

چه مدت طول می کشد تا آل وی آلمکس اثر کند؟

استفاده از این محصول فقط باید وقتی انجام شود که بدن به تقویت پروتئینی نیاز دارد. نتایج بعد از چند ساعت آشکار می شود. برای پایداری نتایج مثبت, باید همیشه, هنگام نیاز, از آن استفاده کرد.

عوارض جانبی آل وی 

آل وی کلاسیک از ترکیبات طبیعی ساخته شده و انتظار نمی رود که باعث ایجاد عوارض جانبی شود. البته این محصول, می تواند منجر به واکنش های حساسیتی ناشی از مصرف شیر و تخم مرغ و سایر منابع پروتئینی شود, اگرچه, میزان آنها خیلی کم باشد.

حرف آخر

آل وی کلاسیک محصولی از شرکت آلمکس نوتریشن است و به منظور تقویت بازسازی ماهیچه ها, در حین تمرینات یا بعد از آن طراحی شده است.در این مکمل عمدتا ترکیبات پروتئینی به کار رفته و بجز بعضی (طعم توت فرنگی), سایر عناصر موجود در فرمول آن, بطور طبیعی تهیه شده اند.

این مکمل پروتئینی, دارای آنزیم هایی است که می توانند به پیشبرد فرایند هضم و جذب پروتئین ها به بدن کمک کنند و به علاوه, در طعم های گوناگون عرضه می شود تا به مصرف کننده, آزادی انتخاب دهد.

در مجموع, مردم واقعا علاقمندی خود را به این محصول نشان داده اند ولی باید قبل از اقدام به مصرف آن, از نظر قیمت و نتایج مورد انتظار, با محصولات مشابه مقایسه شود. تمرکز باید روی ترکیبات سازنده آن متمرکز شود, چون اطلاعات موجود در این زمینه , کافی نیست.

منبع :allmaxnutrition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!