تست بوستر - پروهورمون

فواید مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن

مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن از سه ترکیب اساسی روی, منیزیم و ویتامین B6 ساخته شده است. این مکمل به منظور برآورده ساختن  کمبودهای تغذیه ای ورزشکارانی که تمرینات شدید و مکرر انجام می دهند طراحی شده است. نوشته حاضر, به افزایش اطلاعات شما در مورد مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن کمک می کند.

زد ام ای آلمکس نوتریشن

عبارت ZMA مخفف Zinc (روی), Magnesium (منیزیوم) و ویتامین B6 است. این ویتامین ها و مواد معدنی, برای سنتز پروتئین, عضله سازی, و تولید تستوسترون ضروری هستند. ولی به دلیل استرس وارده به بدن در اثر تمرینات شدید و مکرر و نیز کمیاب تر شدن این عناصر در رژیم های غذایی دنیای مدرن, معمولا کمبود آنها در ورزشکاران متداول است. این کمبود باعث کاهش افت عملکرد ورزشی, کاهش ریکاوری تمرینات و افزایش گرفتگی عضله و خستگی عمومی میشود. مکمل زد ام ای آلمکس  با فراهم نمودن مقدار مطلوب این عناصر, به افزایش قدرت ماهیچه و ریلکس شدن آن که مورد نیاز ورزشکاران برای داشتن کارایی خوب ورزشی است, کمک می کند.

 

زد ام ای آلمکس نوتریشن چیست؟

مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن (ZMA), یک مکمل غیر استروئیدی قدرتمند است که تماما از ترکیبات طبیعی ساخته شده است. فرمول آن از فرایندهای آنابولیک بدن پشتیبانی می کند و ترکیبات به کار رفته در آن یعنی روی, منیزیوم و ویتامین  B6, نسبت به یکدیگر اثر هم افزایی دارند. محصول فعالیت این ترکیبات در بدن, افزایش قدرت عضله و ریلکس کردن آن است که منجر به تسهیل ریکاوری بعد از تمرینات می شود. مکمل ZMA قدیمی, برای زمان خودش مکمل خوبی محسوب می شد, ولی مکمل نسل بعدی یعنی ZMX2 , با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی در شلاسیون عناصر, اثربخشی بیشتری دارد.

نسل جدید زد ام ای آلمکس نوتریشن (ZMX2)

افزایش جذب روده ای موثر منیزیم و روی, چالش شماره یک سازندگان مکمل است. به این دلیل است که آنها به دنبال تولید زد ام ای  با ترکیباتی هستند که بالاترین سطح جذب را داشته باشد. آلمکس نوتریشن, سازنده مکمل زد ام ای و فراهم کننده محصولات ورزشی و بدنسازی سطح بالا در ایالات متحده, کانادا و سراسر دنیاست و برای ساختن نسل جدید زد ام ای, از ترکیبات بهتر و دارای جذب بالاتر استفاده کرده است. برای این کار, از P5P (ویتامین B6 در فرم پیشرفته پیریدوکسال-5-فسفات), شلات منیزیوم کامل (منیزیم بیس-گلیسینات) با زیست فراهمی (Bioavailability) بالا و گلوکونات روی با پیوند یونی استفاده کرده است. منیزیوم, روی و ویتامین B6 برای ورزشکارانی که تمرینات سنگین انجام می دهند, کاملا ضروری هستند. به این ترتیب میزان جذب عناصر در بدن آنها بالاتر رفته, قدرت و رشد ماهیچه افزایش می یابد و در ریکاوری و عملکرد ورزشی بهبود حاصل می شود.

فواید مکمل زد ام ای آلمکس 

عمده ترین فایده مصرف مکمل زد ام ای آلمکس , عبارت است از تصحیح کمبود روی و منیزیوم که می تواند به بهبود وضعیت های زیر کمک کند:

  • تصحیح سطح پایین تستوسترون
  • افزایش قدرت و استقامت
  • ریکاوری سریع تر بین تمرینات
  • افزایش کیفیت خواب
  • کاهش اضطراب یا عصبیت

. در مکمل نسل جدید زد ام ای آلمکس نوتریشن (ZMX2) فقط از مواد طبیعی استفاده شده و همه را, بدون گلوتن, در یک کپسول گیاهی ریخته تا اطمینان بدهد که شما مواد غذایی اضافی موجود در سایر کپسول های ZMA را دریافت نمی کنید.

مکس استارز  دی آسپارتیک اسید مکمل شماره یک تست بوستر

اجزاء سازنده زد ام ای آلمکس 

اجزاء سازنده مکمل زد ام ای آلمکس  در جدول زیر منعکس شده است:

اجزاء سازنده  مکمل ZMX2
نام ترکیبمقدار در سروینگدرصد نیاز روزانه
روی (به فرم های گلوکونات و آسپارتات)30 میلی گرم برای مردان, 20 میلی گرم برای زنان200% (مردان), 133% زنان
منیزیوم (به فرم شلات بیس-گلیسینات)450 میلی گرم برای مردان و 300 میلی گرم برای زنان113% مردان و 70% زنان
ویتامین B6 (به فرم پیریدوکسین-5-فسفات)11 میلی گرم برای مردان و 7.3 میلی گرم برای زنان525% مردان و 350% زنان
*درصد نیاز روزانه بر مبنای یک رژیم 2000 کالری برآورد شده است.
سایر ترکیبات: ژلاتین, منیزیوم استئارات, کربوکسی متیل سلولز

 

 

روی , گلوکونات پیشرفته

روی یک ماده معدنی آنابولیک است که باعث پیشبرد تولید هورمون تستوسترون و متعاقب آن, افزایش قدرت ماهیچه و اندازه آن می شود. روی همچنین می تواند تولید لاکتیک اسید را در ماهیچه کاهش دهد, و برای ورزشکار, امکان انجام تمرینات طولانی تر و سخت تر را فراهم کند.

منیزیوم, شلات پیشرفته

منیزیم به افزایش قدرت و آرامش و ریلکس شدن ماهیچه کمک می کند. منیزیم مسئول انتقال اکسیژن به ماهیچه هاست. 40% منیزیم بدن در بافت ماهیچه, 59% در استخوان و  1% در مایع خارج سلولی توزیع شده است. مطالعات نشان داده اند که بطور متوسط, امروزه, افراد تقریبا 60% مقدار منیزیمی که  کمتر از 100 سال از مواد غذایی حاصل می شد, مصرف می کنند. به این ترتیب مصرف مردم از این ماده معدنی زیر سطح RDA قرار می گیرد.

ویتامین B6, زیست فراهمی (Bioavailability) پیشرفته

ویتامین B6 یک کوفاکتور ضروری برای متابولیسم موثر روی است و اثرات مثبتی روی سطح اکسیژن رسانی خون و کاهش فاکتورهای التهابی داشته,  و اعمال شناختی را (مخصوصا در افراد مبتلا به ADHD و سالمندان) بهتر می کند دارد. فرم پیریدوکسال-5-فسفات به کار رفته در این فرمول (P5P) از نظر بیولوژیکی فعال است و استفاده از این فرم توانمند در فرمول, باعث می شود که بدن, بدون نیاز به تبدیل, از آن استفاده کند. افزودن ویتامین B6 به کمپلکس, به دلیل توانایی آن در جذب و زیست فراهمی روی و منیزیوم است.

فواید مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن

5 دلیل برای اینکه شما باید زد ام ای آلمکس مصرف کنید:

اینجا 5 دلیل آورده شده است که چرا شما باید مکمل زد ام ای آلمکس  را دریافت کنید و از فواید آن بهره مند شوید.

1. افزایش موفقیت های ورزشی

اگر که شما یک بدنساز یا ورزشکار هستید, برای موفقیت در رقابت های ورزشی و حفظ آنها به میزان کافی تستوسترون نیاز دارید. این مکمل ابتدا میزان تستوسترون را افزایش می دهد و به دنبال آن, به افزایش عملکرد ورزشکار کمک می کند. در یک مطالعه چاپ شده در مجله ACSM (Medicine & Science in Sports & Exercise), گزارش شده است که یک گروه از بازیکنان فوتبالی که  زد ام ای را در طول یک دوره 8 هفته ای مصرف کرده بودند, 2.5 برابر بیشتر از گروهی که دارونما مصرف کرده بودند, قدرت عضلانی به دست آوردند.

مکس استارز  فواید تریبولوس و بهترین مارک های مکمل تریبولوس

2.خواب راحت

خواب راحت در شب برای تولید مناسب تستوسترون ضروری است. مطالعات نشان داده اند که در حین خواب, تولید هورمون در بالاترین حد خود می باشد. به علاوه, در هنگام خواب عمیق REM (Rapid Eye Movement) عضلات بازسازی می شوند و نیروی تازه پیدا می کنند. مصرف مکمل زد ام ای قبل از خواب, همانطور که پیشنهاد شده, مواد معدنی ضروری و ویتامین ها را به بدن می رساند و این, درست وقتی است که بدن بیشترین نیاز را به آنها دارد. مصرف کنندگان زد ام ای آلمکس نوتریشن گزارش کرده اند که پس از مصرف آن, خواب عمیق تری در شب تجربه کرده اند و بعد از بیدار شدن از خواب هم از احساس یک استراحت خوب لذت برده اند.

3. ارتقاء فعالیت جنسی و خلق و خو

سطح کافی تستوسترون مسئول سلامت عملکرد جنسی و سطح پایین آن به فقدان انرژی و بی حالی مربوط می شود. مصرف کنندگان زد ام ای آلمکس نوتریشن گزارش کرده اند که بعد از یک شب خواب راحت, هم متوجه بهبود خلق و خو و افزایش سطح انرژی وهم بهبود عملکرد جنسی خود شده اند.

4. همه ترکیبات موجود در زد ام ای آلمکس نوتریشن طبیعی است

ترکیبات یافت شده در زد ام ای آلمکس نوتریشن, همگی طبیعی هستند. در این مکمل, ترکیبی از روی , منیزیوم و ویتامین B6, با دوز های دقیق و درست به کار رفته است که توانایی تستوسترون بوستری ایجاد می کند. با مصرف زد ام ای آلمکس نوتریشن, شما از مزایای سطح بالای تستوسترون, بدون عوارض جانبی منفی محصولات ساختگی, بهره مند خواهید شد.

5. زد ام ای آلمکس نوتریشن فقط برای مردان ساخته نشده است.

بله, زنان هم تستوسترون دارند, و فواید زد ام ای آلمکس نوتریشن  فقط برای مردان خلاصه نمی شود. بدنسازان و ورزشکاران پیشرفته زن هم می توانند از ZMX² استفاده کنند. چون هم بی خطر بوده است و هم باعث افزایش رشد و قدرت ماهیچه می شود.

طرز استفاده از مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن

در بسته بندی این مکمل 90 کپسول معادل 30 سروینگ (برای زنها 45 سروینگ) وجود دارد. اندازه هر سروینگ آن برای مردها 3 و برای زنها 2 کپسول در روز است. بهتر است این کپسول ها با معده خالی, 30 تا 60 دقیقه قبل از خواب مصرف شوند. برای اخذ بهترین نتایج, از مصرف همزمان زد ام ای آلمکس نوتریشن با مکمل ها و غذاهای حاوی لبنیات و سایر محصولات غنی از کلسیم خودداری کنید.

عوارض جانبی زد ام ای آلمکس نوتریشن

مکمل زد ام ای آلمکس کاملا بی خطر و طبیعی است. هیچ عارضه جانبی همراه با آن گزارش نشده است.

 

هشدار

  • مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن فقط برای بالغین طراحی شده است.
  • در برچسب این محصول, نسبت به وجود آلرژن های شیر, سویا و ماهی هشدار داده شده و افراد حساس باید مواظب باشند.
  • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.
  • در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

قیمت زد ام ای آلمکس 

قیمت محصول, به محلی که از آن خرید می کنید, بستگی دارد. در سایت بادی بیلدینگ, قیمت این محصول 14.72 دلار, یعنی 0.49

 

منبع : allmaxnutrition.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!