چربی سوز

چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن از جمله مکمل های چربی سوز محبوب در بازار می باشد که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و بالا رفتن انرژی در فرد مصرف کننده می شود. در ادامه قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و نحوه استفاده از این مکمل آشنا کنیم.

چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

رسیدن به وزن ایده آل و نرمال یکی از خواسته های هر فردی می باشد. این خواسته در میان ورزشکاران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از بین بردن چربی های اضافه در بدن اولین اصل در دستیابی به وزن ایده آل می باشد. رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی منظم، هر فردی را به سمت اندام متناسب سوق می دهد، اما با این وجود بسیاری از افراد هستند که می خواهند این فرایند را در مدت زمان کوتاه تری سپری کنند، به همین دلیل از مکمل های چربی سوز استفاده می کنند. مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن از جمله مکمل های چربی سوز محبوب در بازار می باشد که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و بالا رفتن انرژی در فرد مصرف کننده می گردد. در ادامه قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و نحوه استفاده از این مکمل آشنا کنیم.

نقاط قوت مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

این محصول یکی از بهترین مکمل ها به منظور چربی سوزی و کاهش وزن در بازار می باشد که مزیت های زیادی را به ارمغان می آورد. از جمله مهمترین مزیت هایی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، موارد زیر باشند:

 • این محصول با تاثیر بر 4 فاکتور اشتها، انرژی، عملکرد متابولیک و ذخیره چربی در بدن، فرد مصرف کننده را برای رسیدن به وزن ایده آل کمک می کند.
 • استفاده از ترکیبات کارنیتین در مکمل چربی سوز کوادرالین علاوه بر چربی سوزی، باعث افزایش انرژی و استقامت ماهیچه ها می گردد.
 • برخورداری از ترکیبات استاندارد و با دوز های مناسب، از ویژگی های مطلوب فرمول هوشمند این محصول به شمار می رود.
 • مقدار دوز تمام ترکیبات موجود در مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن کاملا مشخص بوده و هیچ ترکیب سایه ای در فرمول این محصول قرار نگرفته است.
 • خواص تمام ترکیبات موجود در این محصول از لحاظ علمی برای چربی سوزی و کاهش وزن اثبات شده است.
 • این محصول معمولا توسط بسیاری از ورزشکاران و مصرف کنندگان توصیه می شود.
مکس استارز  چربی سوز گرنید ترمو دتوناتور نارنجکی

مواد تشکیل دهنده چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

ترکیبات موجود در فرمول این محصول شامل موارد زیر می باشند. در این قسمت هر یک از مواد تشکیل دهنده و مقدار دوز آن ها آورده شده است:

 • کلارینول یا لینولئیک اسید 500 میلی گرم
 • گارسینیا کامبوج 500 میلی گرم
 • تمشک کتون 250 میلی گرم
 • ترکیب مخلوط کارنیتین شامل گانه استیل-کارنیتین، پروپیونیل-کارنیتین و کارنیتین تارترات 500 میلی گرم

دیگر مواد تشکیل دهنده مکمل چربی سوز کوادرالین: ژلاتین، سلولز گیاهی، دی اکسید سیلیکون و استئارات منیزیم

کلارینول: یکی از با کیفیت ترین مواد موجود در این ترکیب بوده که معمولا برای بهبود عملکرد بدن شناخته می شود. در واقع استفاده این ترکیب باعث افزایش حجم توده عضلانی بدن و کاهش چربی مورد استفاده قرار می گیرد.

گارسینیا کامبوج: یک نوع پوست میوه است که باعث تامین هیدروکسی سیتریک اسید می شود. بر این باور هستیم که این ترکیب به تنظیم اشتها، سوزاندن چربی و افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند.

تمشک کتون: این ترکیب آلی باعث افزایش سوخت و ساز در بدن شده و به کاهش وزن کمک شایانی می کند.

ترکیب مخلوط کارنیتین: این ترکیب شامل استیل-کارنیتین، پروپیونیل-کارنیتین و کارنیتین تارترات است که باعث افزایش سوخت و ساز در سلول های بدن می گردد.

چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

بررسی فرمول مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

مقدار دوز ترکیبات به کار رفته در محصول مورد نظر کاملا مطلوب و استاندارد بوده و اثربخشی لازم را برای فرد مصرف کننده ارائه می دهد. اثربخشی ترکیبات موجود در این مکمل از لحاظ علمی اثبات شده است. به طور کلی این مکمل هم خاصیت چربی سوزی و لاغری داشته و هم باعث افزایش انرژی و استقامت عضلات در بدن می گردد. مقدار دوز ترکیبات فرمول کاملا مشخص بوده و همین امر هرگونه ابهام را در مورد فرمول این محصول از بین خواهد برد.

 

راهنمای مصرف مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

هر مکمل که مورد استفاده قرار می گیرد دارای تاثیراتی می باشد که این تاثیرات در صورتی مفید واقع خواهند شد، که از آن محصول بر اساس توصیه ها و دستورالعمل های تدوین شده استفاده گردد. متاسفانه یکی از مشکلاتی که امروزه فراگیر شده است، استفاده خودسرانه از مکمل های بدنسازی است که این اقدام می تواند مصرف کننده مورد نظر را با مشکل جدی مواجه کند. برای جلوگیری از هر گونه ناراحتی و مشکل در هنگام مصرف مکمل های غذایی و دارویی، باید دستورالعمل های مکمل را به دقت مطالعه و رعایت نمایید و تا حد امکان با پزشک و یا کارشناس تغذیه در این رابطه گفتگو کنید.

مکس استارز  کراتین کراد آر اس پی نوتریشن

به منظور مصرف این مکمل باید 3 کپسول از آن را دو بار در شبانه روز و با معده خالی مصرف نمایید، همچنین به منظور جلوگیری از هر گونه مشکل برای شما می توانید این کار را زیر نظر پزشک خود انجام دهید. به هیچ عنوان از مصرف بیش از 6 کپسول از این محصول در طول یک شبانه روز تجاوز نکنید. مخلوط کارنیتین به کار رفته در این مکمل علاوه بر خاصیت چربی سوزی و کاهش وزن باعث افزایش قدرت و استقامت ماهیچه ها نیز می گردد. قیمت بطری حاوی 30 کپسول از این مکمل 26 دلار و قیمت یک بطری حاوی 150 کپسول مکمل چربی سوز کوادرالین در حدود 35 دلار است.

هشدار مصرف مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

 • از مصرف بیش از 6 کپسول از این محصول در طول یک شبانه روز خودداری کنید و قبل از مصرف دستورالعمل مربوطه را مطالعه نموده و تمام نکات بیان شده را در مصرف این مکمل رعایت نمایید.
 • در مواردی ممکن است که ناراحتی معده و یا تهوع در اثر مصرف آن ایجاد شود، در این حالت مصرف این مکمل را قطع کرده و به پزشک مراجعه نمایید.
 • افراد زیر 18 سال و زنان باردار نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • به منظور کاهش وزن ابتدا با پزشک و یا کارشناس تغذیه خود مشورت نمایید و سپس اقدام به مصرف این مکمل کنید، چرا که کاهش وزن بدون اصول علمی و پزشکی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به فرد مورد نظر وارد نماید.
 • به منظور نگهداری صحیح مکمل چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن، باید آن را در محیطی خشک و به دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.

منبع : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!