تست بوستر - پروهورمون

بررسی مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

از جمله مواردی که می توان به کمک آن میزان هورمون تستوسترون را در بدن افزایش داد، استفاده از مکمل های تست بوستر است. از جمله بهترین مکمل های تست بوستر موجود در بازار، مکمل تست بوستر آلفا کینگ متعلق به شرکت فورس فاکتور می باشد. این محصول یک مکمل دو منظوره افزایش سطح هورمون تستوسترون و همچنین بهبود عملکرد جنسی می باشد.

بررسی مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

امروزه نقش سازنده هورمون تستوسترون در ایجاد ماهیچه و افزایش قدرت و استقامت بر کسی پوشیده نیست. سطح بالای این هورمون در بدن می تواند باعث عضله سازی و همچنین حفظ توده ماهیچه ای شما شود. بالا بردن سطح این هورمون در میان ورزشکاران و به خصوص بدنسازان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از جمله مواردی که می توان به کمک آن میزان این هورمون را در بدن افزایش داد، استفاده از مکمل های تست بوستر است. از جمله بهترین مکمل های تست بوستر موجود در بازار، مکمل تست بوستر آلفا کینگ متعلق به شرکت ماسل تک آمریکا می باشد. این محصول یک مکمل دو منظوره افزایش سطح هورمون تستوسترون و همچنین بهبود عملکرد جنسی می باشد. در ادامه این نوشتار قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و مشخصات این مکمل آشنا نماییم.

نقاط قوت مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

این محصول یکی از بهترین های موجود در بازار است که معمولا توسط بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و همچنین مصرف کنندگان آن مورد توصیه قرار می گیرد. در این قسمت مهمترین مزایای این مکمل را برای شما بیان می کنیم:

 • قرار گرفتن دوز بالایی از شنبلیله در فرمول این محصول که یکی از قدرتمند ترین تست بوستر های طبیعی است، این محصول را به یکی از بهترین های موجود در بازار تبدیل کردن است.
 • تمام مواد به کار رفته در فرمول محصول مورد نظر طبیعی بوده و این امر ضریب اطمینان این محصول را به مراتب بالا می برد.
 • استفاده از مواد ضد استروژن در ترکیب مکمل تست بوستر آلفا کینگ ماسل تک، باعث بالا رفتن سریع تر سطح هورمون تستوسترون و همچنین جلوگیری از تبدیل تستوسترون به هورمون استروژن می شود.
 • استفاده از این مکمل در مدت زمان کوتاهی باعث بالا رفتن مطلوب سطح هورمون تستوسترون، افزایش انرژی، بهبود عملکرد جنسی در مردان و بالا رفتن عملکرد بدن می گردد.
 • این مکمل در سال 2018 به عنوان یکی از 5 تست بوستر فوق العاده در بازار قرار گرفت.
مکس استارز  تست بوستر تروگریت چیست ؟

مواد تشکیل دهنده مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

 • عصاره دانه شنبلیله 400 میلی گرم
 • میوه خارخاسک 150 میلی گرم
 • عصاره ریشه ماکارو سیاه 100 میلی گرم
 • دی ایندولیل متان 100 میلی گرم

دیگر مواد تشکیل دهنده مکمل تست بوستر آلفا کینگ: ژلاتین، دی کلسیم فسفات، استئارات منیزیم، سیلیکا، دی اکسید تیتانیوم، FD&C قرمز شماره 40، FD&C آبی شماره 1، FD&C زرد شماره 6

عصاره دانه شنبلیله: این ترکیب طبیعی و نیروزا باعث بالا رفتن سطح هورمون تستوسترون و همچنین جلوگیری از تبدیل این هورمون به دی هیدرو تستوسترون می شود. طی تحقیقات علمی صورت گرفته بر روی این ترکیب، تاثیر آن بر افزایش قدرت و استقامت و همچنین بهبود عملکرد جنسی در مردان اثبات شده است. از دیرباز نیز این گیاه به عنوان تقویت کننده قدرت جنسی در مردان شناخته شده است.

میوه خارخاسک: امروزه بسیاری از مکمل های تست بوستر در ترکیبات خود از این مورد استفاده می کنند که به نظر نمی رسد یک تقویت کننده مناسب برای هورمون تستوسترون باشد. اما این گیاه تاثیرات فوق العاده ای در تقویت میل جنسی، جلوگیری از انزال زودرس و بالابردن اوج لذت جنسی در افراد دارد و به همین دلیل می تواند یک مکمل تقویت کننده تستوسترون و نه یک تست بوستر واقعی باشد.

عصاره ریشه ماکارو سیاه: این گیاه نیز عملکردی کاملا مشابه با خارخاسک داشته و بیشتر برای حمایت از ویژگی های جنسی در مردان مورد استفاده قرار می گیرد و یک حمایت کننده از هورمون تستوسترون محسوب می شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته این گیاه نقش بسیار مثبتی در کاهش استرس بازی می کند و از آنجایی که استرس دشمن هورمون تستوسترون می باشد، به همین دلیل می تواند یک حامی خوب برای این هورمون نامیده شود.

دی ایندولیل متان: این ترکیب یک نقش بازدارنده داشته و آنزیم آروماتاز که باعث تبدیل هورمون تستوسترون به استروژن می شود را مهار می کند. معمولا با بالا رفتن سن مردان و به خصوص در سنین بالاتر از 40 سال، تبدیل تستوسترون به استروژن افزایش پیدا کرده که استفاده از مکمل تست بوستر آلفا کینگ ماسل تک می تواند این روند را با تاخیر انداخته و تا حدی متوقف کند.

مکس استارز  ویگرکس پلاس مکمل تقویت کننده میل جنسی

بررسی مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

بررسی فرمول مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

فرمول این مکمل علاوه بر فرمول یک مکمل تقویت کننده تستوسترون می تواند در دسته فرمول های تقویت کننده ویژگی های مردانه نیز قرار بگیرد. فرمول هوشمندانه این مکمل علاوه بر بهبود سطح هورمون تستوسترون در بدن، باعث افزایش قدرت و استقامت ماهیچه ها نیز می گردد. فرمول این محصول در عین سادگی و برخورداری از تنها 4 ترکیب، تاثیرات شگفت انگیزی را در مدت کوتاهی بر سطح هورمون تستوسترون در بدن می گذارد. این طراحی هوشمندانه و در عین حال ساده شرکت ماسل تک قابل تقدیر است.

راهنمای مصرف مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

به منظور استفاده صحیح از این مکمل باید یک کپسول از این محصول را هر روز همراه با صبحانه میل نمایید. قیمت یک بطری از این محصول که برای یک ماه مناسب می باشد در حدود 70 دلار است که قیمت به نسبت بالایی برای مکمل تست بوستر محسوب می شود، اما با توجه به مزایای بسیار عالی مکمل تست بوستر آلفا کینگ می توان از قیمت بالای آن تا حدی چشم پوشی کرد. علاوه بر این با توجه به دوز مناسب و اثر بخشی مناسب آن نیازی به مصرف تعداد زیادی کپسول از این مکمل نبوده و تنها با یک کپسول در طول یک شبانه روز می توان به نتیجه مورد نظر دست یافت. این محصول برای ورزشکاران و همچنین مردان بالای 40 سال که به دنبال بهبود عملکرد جنسی در خود هستند، توصیه می شود.

هشدار مصرف مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور

 • اگر چه عوارض جانبی خاصی برای این مکمل بیان نشده است، اما با این حال نباید در مصرف آن زیاده روی کرد و مقدار دوز مناسب خود را با مشورت با پزشک به دست آورید.
 • استفاده از مواد افزودنی و رنگ و طعم دهنده های موجود در این محصول می تواند تا حدی برای سلامتی مضر باشد.
 • مصرف تست بوستر آلفا کینگ برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

حتما بخوانید : بهترین مارک های مکمل تست بوستر سال 

منابع : best5supplements  testosteroneboostersreview/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!