تست بوستر - پروهورمون

تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

از جمله مواردی که باعث دستیابی به تناسب اندام می شود، هورمون تستوسترون است. بالا بودن سطح این هورمون در بدن انسان باعث ایجاد ماهیچه بیشتر و افزایش قدرت در فرد می شود. از جمله مکمل هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک می باشد که از جمله قدرتمند ترین و استاندارد ترین تست بوستر ها در بازار است.

تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

از ابتدا تا به اکنون، انسان همواره تمایل به پیشرفت و بهبود کیفیت زندگی خود داشته است. یکی از تمایلات پیشرفت در وجود آدمی تمایل به افزایش قدرت و برخورداری از تناسب اندام بوده است. از جمله مواردی که در بدن باعث دستیابی به این هدف می شود، هورمون تستوسترون است. بالا بودن سطح این هورمون در بدن انسان باعث ایجاد ماهیچه بیشتر و افزایش قدرت در فرد می شود. از جمله مکمل هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک می باشد که از جمله قدرتمند ترین و استاندارد ترین تست بوستر ها در بازار است. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با مشخصات و روش استفاده از این مکمل قدرتمند آشنا کنیم.

نقاط قوت مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

 • یکی از قدرتمند ترین مکمل های مربوط به تقویت هورمون تستوسترون در میان نمونه های مشابه می باشد.
 • اثر بخشی این مکمل بسیار بالا بوده به گونه ای که با مصرف 7 روز از این مکمل، میزان تستوسترون موجود در خون به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.
 • ترکیبات به کار رفته در فرمول این محصول ترکیباتی کاملا استاندارد و بدون ضرر و زیان هستند.
 • میزان دوز ترکیبات تست بوستر موجود در مکمل تست اچ دی بالا بوده و برای افرادی که تمرینات سنگین انجام می دهند، بسیار مناسب می باشد.
 • مصرف این مکمل علاوه بر افزایش انرژی و ایجاد ماهیچه جدید، باعث بهبود عملکرد جنسی در مردان نیز می گردد.

مواد تشکیل دهنده تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

 • روی 7.5 میلی گرم
 • کلسیم 48 میلی گرم
 • عصاره خارخاسک (میوه) 250 میلی گرم
 • عصاره مومیا 100 میلی گرم
 • بور سیترات 100 میلی گرم
 • پودر کلم بروکلی یا شناخته شده به دی ایندولیل متان 50 میلی گرم
 • عصاره گزنه (ریشه) 50 میلی گرم
 • عصاره دانه مخملی 50 میلی گرم
مکس استارز  فواید مکمل زد ام ای و بهترین مارک  ZMA

دیگر ترکیبات تشکیل دهنده: سلولز میکرو استالین، دی کلسیم فسفات، اسید استیک، سدیم کراس کار ملوس، پوشش (هایپر ملوس، دی اکسید تیتانیوم ، پلی دکستروز، تالک، مالتود دکسترین، تری گلیسیرید زنجیره متوسط)، هیدروکسی ‌پروپیل سلولز، دی اکسید سیلیکون، منیزیم استئارات ، سولفونیل پتاسیم

تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

مهمترین ترکیباتی که فرایند بالا بردن سطح تستوسترون را انجام می دهند، شامل موارد زیر می باشند:

عصاره خارخاسک: محبوب ترین و قویترین گیاه در تقویت هورمون تستوسترون می باشد، که در این محصول نیز دوز بالایی را به خود اختصاص داده است. این گیاه علاوه بر افزایش سطح هورمون تستوسترون و افزایش انرژی برای بهبود عملکرد جنسی در مردان نیز بسیار مفید است.

عصاره مومیا: این گیاه کریستالی، بر روی سنگ ها رشد می کند. این گیاه از چندین ماده معدنی تشکیل شده است که فعال ترین ماده آن فولیک اسید است. طبق تحقیقات صورت گرفته، مصرف مقدار کمی از این ماده می تواند تولید اسپرم و سطح هورمون تستوسترون را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

بور سیترات: یکی از ادعا هایی که شرکت ماسل تک در تولید مکمل تست اچ دی داشته است، این بوده که با مصرف این محصول در مدت یک هفته می توان به میزان سطح تستوسترون دلخواه دست یافت. این ادعا به احتمال بسیار زیاد با تکیه بر وجود بور سیترات که یک تست بوستر بسیار قدرتمند و تاثیر گذار است حاصل شده است.

پودر کلم بروکلی یا دی ایندولیل متان: این ترکیب تاثیر قابل توجهی در خنثی کردن اثر آنزیم آروماتاز دارد که باعث تبدیل هورمون تستوسترون به هورمون استروژن می شود. اثر ضد آنزیم آروماتاز آن اثبات شده است ولی در مورد تاثیر بر هورمون تستوسترون، نظرات متفاوت و گاهی مخالف وجود دارد.

عصاره گزنه: این مورد نیز تاثیر مثبت بر سلامت مردان دارد و در بهبود عملکرد پروستات در مردان بسیار تاثیر گذار است. اما برای تقویت هورمون تستوسترون نظر قطعی نمی توان داد مگر اینکه مقدار دوز آن به خوبی مشخص شود.

عصاره دانه مخملی: این ترکیب تاثیر بالایی در بحث روانی فعالیت جنسی دارد و باعث می شود که در فعالیت جنسی به خوبی شادی تزریق شده و تاثیر بیشتری در بر داشته باشد. از آنجایی که مقدار دقیق این محصول مشخص نیست نمی توان نظر قطعی در مورد اثرگذاری آن بر تست بوستر داشت.

مکس استارز  تست بوستر تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

 

 

بررسی فرمول مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

برخورداری این مکمل از ترکیبات قدرتمند مربوط به تست بوستر همچون خارخاسک، مومیا و مواردی از این چنین و همچنین ترکیب پودر کرم بروکلی که خاصیت ضد آنزیم آروماتاز دارد، می تواند این محصول را به مکملی قدرتمند در زمینه تست بوستر تبدیل کند. میزان دوز ترکیبات اصلی در مکمل تست اچ دی بالا بوده و این محصول را قدرتمند می کند. اما در کنار این ترکیبات اصلی ترکیبات زیادی نیز وجود دارند که دوز مشخصی برای آن ها بیان نشده و این خود می تواند مانع نظر قطعی در مورد عملکرد کلی این محصول شود.

راهنمای مصرف مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

در یک روز 2 قرص پوشش داده شده از این مکمل را مصرف نمایید. به این صورت که یک قرص را در صبح و قرص دیگر را بعد از ظهر مصرف نمایید. در روز های ورزشی و تمرینی خود، قرص دوم را 30 دقیقه قبل از تمرین، مصرف نمایید. اما نباید در طول یک روز، از مصرف بیش از 2 قرص از این محصول تجاوز کنید. به منظور استفاده صحیح از این محصول و برخورداری از بیشترین تاثیر، دستورالعمل مصرف آن را مطالعه کرده و راهنمایی های بیان شده را رعایت فرمایید. قیمت یک بطری از مکمل تست اچ دی که برای مدت زمان یک ماه توصیه می شود، چیزی در حدود 45 دلار است.

هشدار مصرف مکمل تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

 • نباید در مصرف این مکمل در طول یک روز از میزان دو قرص تجاوز کرد.
 • قبل از مصرف از این محصول، باید دستورالعمل آن را به دقت مطالعه کرده و طبق آن مصرف نمایید.
 • مصرف مکمل تست اچ دی برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
 • چنانچه از دارویی استفاده می کنید، به منظور جلوگیری از هر گونه تداخل دارویی، با پزشک خود مشورت نمایید.
 • به دلیل وجود کلسیم و روی در این مکمل باید نسبت به مصرف آن جانب احتیاط را رعایت کرد و از مصرف بی رویه و خارج از دستورالعمل خودداری کرد.
 • خانم ها در زمان بارداری و یا شیردهی نباید از انواع مکمل ها استفاده کنند.

منابع : testosteroneboostersreview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!