پودر پروتئین

هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین

یکی از مکمل های پروتئین موجود در بازار مکمل هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین می باشد. این مکمل دارای 30 گرم پروتئین در هر وعده است که از بسیاری از مکمل های پس از تمرین موجود در بازار مقدار بیشتری دارد. از دیگر ویژگی های هوریکان ایکس اس، می توان به وجود 5 گرم کراتین مونوهیدرات و برخورداری از ترکیباتی استاندارد و بدون عوارض اشاره کرد.

هوریکان ایکس اس پست ورک اوت مای پروتئین

مکمل های پروتئین از جمله مکمل های بسیار پر کاربرد در میان مکمل های پس از تمرین می باشند. سنتز پروتئین در ماهیچه ها سبب حفظ، ترمیم و همچنین رشد ماهیچه های جدید می شود. یکی از مکمل های پروتئین موجود در بازار مکمل هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین می باشد. این مکمل دارای 30 گرم پروتئین در هر وعده است که از بسیاری از مکمل های پس از تمرین موجود در بازار مقدار بیشتری دارد. از دیگر ویژگی های هوریکان ایکس اس، می توان به وجود 5 گرم کراتین مونوهیدرات و برخورداری از ترکیباتی استاندارد و بدون عوارض اشاره کرد. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با مشخصات و ویژگی های این محصول پر طرفدار و مقرون به صرفه آشنا کنیم.

هوریکان ایکس اس

نقاط قوت مکمل هوریکان ایکس اس

 • برخورداری از 30 گرم پروتئین در هر وعده از این محصول مقدار بسیار مناسبی است که این مقدار از بسیاری از مکمل های مشابه در بازار بیشتر است.
 • در این مکمل هم پروتئین کنسانتره آب پنیر و هم پروتئین جداسازی آب پنیر قرار گرفته که وجود همزمان این دو نوع پروتئین بسیار مفید، در بسیاری از مکمل های مشابه دیده نمی شود.
 • وجود 5 گرم کراتین مونوهیدرات برند آلمانی Creapure که یکی از استاندارد ترین برند های کراتین مونوهیدرات می باشد، باعث عملکرد بهتر عضلات بدن شده و در عضله سازی نقش بسیار مفیدی را بازی می کند.
 • وجود گلوتامین در این محصول به منظور حفظ عضلات شما به کار می رود و تاثیرات بی نظیری همچون افزایش سطح هورمون رشد (HGH)، حفظ تعادل مثبت نیتروژن و تقویت سیستم ایمنی در بدن را دارد.
 • این محصول هیچگونه ترکیب سایه ای نداشته و تمام ترکیبات تشکیل دهنده آن از استاندارد و کیفیت بالایی برخوردار هستند.
مکس استارز  پروتئین نیترو تک پاور ماسل تک

مواد تشکیل دهنده هوریکان ایکس اس پست ورک اوت مای پروتئین

ترکیبات تشکیل دهنده و دوز هر یک از ترکیبات در هر وعده (70 گرم) از این محصول به صورت زیر است:

 • انرژی 235 کیلو کالری
 • چربی 2.6 گرم که نصف این مقدار چربی اشباع می باشد.
 • کربوهیدرات 22 گرم که 15 گرم از این مقدار قند می باشد.
 • پروتئین 30 گرم
 • نمک 0.18 گرم
 • کراتین مونوهیدرات 5 گرم
 • بتا-هیدروکسی بتا-متیل‌بوتیریک اسید 1.5 گرم

هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین

ترکیبات مکمل هوریکان ایکس اس: مخلوط پروتئین (پروتئین کنسانتره آب پنیر، پروتئین جداسازی آب پنیر، مخلوط کربوهیدرات (دکستروز، بلغور جو دوسر)، گلوتامین، کراتین مونوهیدرات (Creapure)، HMB (بتا-هیدروکسی بتا-متیل‌بوتیریک اسید)، امولسیفایر (سویای لسیتین)، طعم دهنده، شیرین کننده (سوکرالوز).

انرژی: میزان انرژی که این محصول برای شما به ارمغان می آورد به اندازه انرژی است که یک تست کامل کبابی ارائه می دهد که این میزان، 235 کیلو کالری است.

چربی: قسمتی از چربی مجموع از لاکتوز کنسانتره پروتئین آب پنیر و اسیدهای چرب امگا از مولکول لسیتین سویا حاصل می شود که دومین منبع چربی های خوب به شمار می رود. با این حال، محتوای چربی اشباع در حدود 7 درصد است.

کربوهیدرات: در این محصول حدود 22 گرم کربوهیدرات وجود دارد که از دو منبع دکستروز و بلغور جو دوسر حاصل شده است که هر دو به ترتیب به بهبود سلامت قلب و عروق و افزایش جذب مواد مغذی به شما کمک می کنند.

پروتئین: مقدار دوز پروتئین موجود در مکمل هوریکان ایکس اس به اندازه کافی است و برای بهبود عملکرد و حجم دهی ماهیچه ها لازم و ضروری است.

نمک: مقدار نمک موجود در این محصول 180 میلی گرم بوده که برای افرادی که نسبت به مصرف سدیم خود حساس هستند مقدار مناسبی می باشد.

کراتین مونوهیدرات: این محصول دارای محتوای کراتین عالی است که نسبت به بسیاری از موارد مشابه مقدار کراتین بیشتری را به خود اختصاص داده است. کراتین این مورد از نوع Creapure می باشد که یکی از بهترین انواع کراتین مونوهیدرات در بازار می باشد.

بتا-هیدروکسی بتا-متیل‌بوتیریک اسید: به نظر می رسد این عنصر همه کاره به دلیل توانایی های احتمالی خود، برای افزایش رشد عضلات و افزایش قدرت و انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.

مکس استارز  هیدرو وی پلاتینوم اپتیموم نوتریشن

مکمل هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین

بررسی فرمول مکمل هوریکان ایکس اس پست ورک اوت مای پروتئین

بسیاری از مکمل های پس از تمرین برای رشد عضلات از کراتین، بتائین بدون آب و اسید آمینه های شاخه دار یا همان بی سی ای ای استفاده می کنند و بیان می کنند که نیازی به پروتئین نمی باشد، اما سازندگان مکمل هوریکان ایکس اس نظر متفاوتی دارند. وجود 5 گرم کراتین مونوهیدرات و 1.5 گرم بتا-هیدروکسی بتا-متیل‌بوتیریک اسید باعث رشد بیشتر عضلات و بهبود عملکرد ورزشی می شود. کربوهیدرات موجود در این مکمل از دو منبع دکستروز و بلغور جو دوسر تامین شده که باعث سلامت قلب و عروق و جذب بهتر مواد مغذی می شوند. چربی و سدیم نیز از دیگر ترکیبات این محصول به شمار می روند. به صورت کلی تمام ترکیبات به کار رفته در این مکمل سالم و استاندارد بوده و از هیچ ترکیب سایه ای تشکیل نشده است.

راهنمای مصرف مکمل هوریکان ایکس اس

نحوه مصرف پیشنهادی برای این محصول به این صورت است که دو تا یک چهارم پیمانه بزرگ (70 گرم) را با 500 میلی لیتر آب یا شیر ترکیب کرده و 30 دقیقه بعد از تمرین مصرف نمایید. بازه زمانی 30 دقیقه بعد از تمرین، زمان بسیار حیاتی می باشد که عضلات شما نیاز مبرمی به مواد مغذی و کربوهیدرات دارند. همچنین شما باید متناوبا این محصول را صبح ها به همراه کوکی ها، کباب، ماست یونانی، پنکیک و یا به تنهایی میل نمایید. قیمت یک بسته 2500 گرمی از این محصول که برای مدت زمان 60 روز توصیه می شود در حدود 40 دلار بوده که قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد.

هشدار مصرف مکمل هوریکان ایکس اس

 • در صورتی که در مورد چربی موجود در مکمل هوریکان ایکس اس نگران هستید، قبل از مصرف آن، باید با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورتی که به محصولات لبنی همچون شیر حساسیت دارید، از مصرف خودسرانه این محصول بپرهیزید.
 • به دلیل وجود سدیم در این محصول، مصرف روزانه نمک خود را کنترل کنید.
 • مصرف این مکمل به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

منبع :  best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!