تست بوستر - پروهورمون

تست بوستر تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس به دلیل دوز بالای دی آسپارتیک اسید به عنوان قدرتمندترین فرمولاسیون افزایش دهنده تستوسترون رتبه بندی شده است. نه تنها تست 3 ایکس بر تستوسترون تمرکز دارد، بلکه دیگر هورمون هایی که به افزایش عضلات آسیب می زند را هدف قرار می دهد. ترکیب اولیه آن غیر اختصاصی است و تمام دوزهای ترکیبات تشکیل دهنده آن را نشان می دهد.

بررسی تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس تولید شده توسط ماسل تک به دلیل دوز بالای دی آسپارتیک اسید به عنوان قدرتمندترین فرمولاسیون افزایش دهنده تستوسترون رتبه بندی شده است. درباره فرمولاسیون:

 • دی آسپارتیک اسید: اگر دی آسپارتیک اسید را روی برچسب ببینید، می توانید مطمئن باشید که به یک تستوسترون بوستر نگاه می کنید.
 • پرو آنابولیک: نه تنها تست 3 ایکس اس ایکس 7 بر تستوسترون تمرکز دارد، بلکه دیگر هورمون هایی که به افزایش عضلات آسیب می زند را هدف قرار می دهد.
 • غیر اختصاصی: ترکیب اولیه تست 3 ایکس اس ایکس 7، غیر اختصاصی است و تمام دوزهای ترکیبات تشکیل دهنده آن را نشان می دهد.

تستوسترون یکی از هورمون های آنابولیک بدن می ‌‌باشد. آنابولیک به معنای فرآیندی است که منجر به افزایش متابولیسم می‌گردد. این موضوع اتفاقی طبیعی در بدن است و در ارتباط با استروئیدها به کار برده نمی شود. به عنوان یک هورمون آنابولیک که در بدن تولید می‌شود ، مکمل تستوسترون توسط بسیاری از افراد ورزشکار به عنوان یکی از محصولات برای افزایش حجم ماهیچه‌ ها به‌ کار برده می‌شود.

اطلاعات تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

اندازه سروینگ: 4 قرص

تعداد سروینگ هر بسته: 30

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)2 میلی گرم (100 درصد DV)
فولیک اسید200 میکروگرم (50 درصد DV)
ویتامین B12 (سیانوکوبالامین)1 میکروگرم (17 درصد DV)
روی (زینک گلوکونات)30 میلی گرم (200 درصد DV)
ماتریکس تست اکستریم
دی آسپارتیک اسید (DAA)3.12 گرم
عصاره میوه تریبولوس250 میلی گرم
بور سیترات حاوی 5 درصد بور200 میلی گرم
عصاره برگ و ریشه آشواگاندا125 میلی گرم
عصاره ریشه Safed musli100 میلی گرم
ریشه یاکون100 میلی گرم
عصاره برگ زیتون50 میلی گرم
سایر ترکیبات تشکیل دهنده: میکروکریستالین سلولز، استئاریک اسید، پوشش (تیتانیوم دی اکسید، پلی اتیلن گلیکول، تالک)، کراسکارملوز سدیم، منیزیم استیرات، کراسپویدون، سیلیکون دی اکسید، آسه سولفام پتاسیم
راهنمای استفاده: روزانه یک سروینگ (4 قرص) همراه با آب مصرف کنید. در مدت زمان 24 ساعت بیش از یک سروینگ مصرف نکنید.قبل از استفاده کل برچسب را مطالعه کنید و راهنما را دنبال کنید.

 

تست 3 ایکس اس ایکس 7 به عنوان یک تستوسترون بوستر 3 در 1 به فروش می رسد، که این سه مورد عبارتند از:

 • افزایش تستوسترون
 • کاهش استرادیول
 • کاهش کورتیزول

از نظر تئوری، این رویکرد چندگانه تستوسترون بوستینگ باعث افزایش سطح سلامت در مردان می شود به خصوص در زمینه ساخت عضلات ورزشکاران. بیشترین بخش این تئوری با قضاوت تعدادی از تستوسترون بوسترهای قدرتمند درست می باشد.

 

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در تست 3 ایکس اس ایکس 7

روی. روی بزرگ بد…بزرگترین و بدترین ماده معدنی برای تقویت تستوسترون. مستقیما با سنتز تستوسترون کار می کند -دارای اهمیت برای مردان فعالی که مستعد از دست دادن روی از طریق تعریق هستند. با دوز کافی 30 میلی گرم و شکل ایده آل گلوکونات ارائه می شود.

مکس استارز  تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

ویتامین B6 نیز به عنوان یک تستوسترون بوستر شناخته شده است، همراه با مزایای نوتروپیک بهبود بخش خلق و خو، اما به فرم کمتر و دوز پایین تر. علاوه بر این، ویتامین B12 کار زیادی برای تستوسترون نمی کند و فولات به طور عمومی تنها برای زنان باردار توصیه می شود.

ماتریکس تست استریم

اگر تست 3 ایکس اس ایکس 7 می تواند تستوسترون را افزایش دهد، به لطف وجود این ترکیب است.

و در برداشت اول، دو مورد هست که در این ترکیب دوست داریم:

 • غیر اختصاصی است، بنابراین ما می توانیم تمام دوزهای آن را مشاهده کنیم.
 • دی آسپارتیک اسید. که قطعا تستوسترون را افزایش می دهد.

بنابراین بررسی شما به این صورت است: ماتریکس تست استریم دارای DAA است، بنابراین تست 3 ایکس اس ایکس 7 تستوسترون را افزایش می دهد. دلیلی وجود دارد که DAA در صدر لیست بزرگ تستوسترون بوسترهای ما قرار دارد و بسیاری از تستوسترون بوسترهای خوب دارای DAA به عنوان ترکیب پیشرو هستند. به سادگی عمل می کند –یک مطالعه پیشنهاد می کند که DAA احتمالا میزان تستوسترون را در زمان 12 روز،42 درصد افزایش می دهد.

به جز DAA ما یک جفت ترکیب را می بینیم که وعده های ماسل تک مبنی بر کاهش E و C را عملی می کنند:

 • بور. شاید بعد از روی دومین ماده معدنی مردانه برای یک تست بوستر باشد. بور با مهار آروماتاز –آنزیمی که مسئول تبدیل تستوسترون به استروژن است، به سطح تستوسترون کمک می کند.
 • آشواگاندا. عصاره قوی و تجاری آشواگاندا. ویژگی های آداپتوژنیک آن به بدن در سازگاری با استرس و از بین بردن سطح اضافی هورمون استرس یعنی کورتیزول کمک می کند.

ترکیب DAA، بور و آشواگاندا شعار تبلیغاتی 3 در 1 تست 3 ایکس اس ایکس 7 را عملی می کند. علاوه بر این به نظر می رسد تریبولوس تریستریس با افزایش میل جنسی به سلامتی مردان کمک بیشتری می کند، اما کمک زیادی به هورمون های مردانه نمی کند. تریبولوس ترستریس یک گیاه تاک است که در آب و هوای معتدل و استوایی مثل ایالات متحده ، مکزیک ، اروپای شرقی ، هند و چین یافت می‌شود. تریبولوس باعث افزایش میزان تستوسترون از طریق غده هیپوفیز قدامی می‌گردد. این تحریک منجر به افزایش تولید و ترشح هورمون LH شده که در نهایت می‌ تواند منجر به افزایش تستوسترون شود. تریبولوس حاوی ساپونین های استروئیدی ، آلکالوئیدها و فلاونوئید ها می‌باشد. اما باور بر این است که محتوای پروتودیوسکینز تریبولوس است که وظیفه افزایش میزان تستوسترون را بر عهده دارد. از این منظر، کلروفیتوم، یاکون یا برگ زیتون این کار را نمی کنند. در حقیقت، ثابت شده است که عصاره زیتون سلامت جنسی مردان را کاهش می هد، بنابراین مطمئن نیستیم که چرا تست 3 ایکس از آن استفاده می کند…حداقل باید با دوز پایین باشد تا اثر زیادی نداشته باشد.

آنالیز فرمولاسیون تست 3 ایکس اس ایکس  بلک اونیکس

آیا تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس قدرتمندترین فرمولاسیون تستوسترون بوستیگ بازار است؟ خب ما می توانیم تأیید کنیم که یکی از قدرتمندترین ترکیبات تستوسترون بوستینگ یعنی DAA را در فرمولاسیون خود دارد.

مکس استارز  بررسی مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

در کل تست 3 ایکس اس ایکس 7 به اندازه کافی بر ما اثر می گذارد. دارای:

 • 3 Best5 محبوب (DAA، روی و بور)
 • T-boost چندگانه. T بالا، E پایین و C ثابت
 • شفافیت دوز.

از آنجایی که ماسل تک یه تولید کننده بزرگ است، به طور طبیعی انتقادهای زیادی برای محصولات ضعیف تر آن وجود دارد. با این حال هیچکدام از آنها در اینجا مطرح نیستند. ماسل تک به دلیل تولید و نوآوری ‌های خود در تولید مکمل‌های طبیعی شناخته می شود. ماسل تک به واسطه محصولات با کیفیت بالای خود یک برند شناخته شده در سطح جهانی‌ می ‌باشد. لازم به ذکر است که تمام محصولات کمپانی ماسل تک قبل از ورود به بازار تحت آزمایشات زیاد و سخت گیرانه ای قرار می گیرند. تست 3 ایکس اس ایکس 7 به وضوح یک T بوستر قوی است.

تنها مسئله ما با این فرمولاسیون مربوط به دوزهای پایین و کیفیت تعدادی از ویتامین ها (B6، B12 و فولات) و گیاهان دارویی با کمترین اولویت در انتهای ترکیب (کلروفیتوم، یاکون و برگ زیتون) می باشد.

به ویژه، اصلا نیازی به بودن برگ زیتون در اینجا نیست.

مزیت های تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

به جز اینکه خود را قدرتمندترین فرمولاسیون تستوسترون بوستینگ معرفی می کند، تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس ادعا می کند این مزیت ها را نیز دارد:

 • افزایش تستوسترون تا بیش از 40 درصد
 • بهینه سازی سطح استرادیول و تستوسترون
 • کاهش کورتیزول تا 14.5 درصد

با توجه به پیشرفت های تحقیقاتی در مورد BAA، بور و آشواگاندا این ادعاها قابل بررسی هستند. با این حال تست 3 ایکس به طور کلینیکی تست نشده است.

چه کسانی تست 3 ایکس اس ایکس  را مصرف می کنند؟

مردان بزرگ بدنسازی تمایل دارند، صرف نظر از هزینه آن بدن بزرگی داشته باشند. با این حال مردان بالغ مسن تری که به دنبال بازگرداندن سطح تستوسترون به سطوح جوانی آن هستند، می توانند از مزیت های این محصول تی بوستر سود ببرند.

عوارض جانبی تست 3 ایکس اس ایکس 7

موردی گزارش نشده است. تست 3 ایکس با تعدادی بررسی مثبت حمایت می شود، که هیچ کدام نشان دهنده وجود عوارض جانبی در این تست بوستر نیست. با این حال، ما توصیه می کنیم یک تا دو هفته در طول چرخه سی روزه مصرف کنید.

خلاصه تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

مزایا

 • ترکیبات B5. DAA، روی و بور برای تستوسترون و ورزشکاران فوق العاده است.
 • مزایای 3 در 1. ابعاد مختلف سلامت مردان را پوشش می دهد.
 • غیر اختصاصی.

معایب

 • ویتامین های مشکوک. حذف یا جایگزینی این ویتامین ها با ویتامین های بهتر
 • گیاهان دارویی مشکوک. به نظر می رسد عصاره برگ زیتون سلامت جنسی مردان را کاهش می دهد.
 • گران قیمت. آیا می توان روی یک تستوسترون سالم قیمت گذاشت؟ بله. قیمت بسیاری از تی بوسترها تا این حد بالا نیست.

قیمت و اطلاعات خرید

یک بطری (برای یک ماه): 99.99 دلار

در دسترس برای خرید به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

 

منابع : best5supplements.com muscletech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!