تست بوستر - پروهورمون

تریبکس 90 آلمکس نوتریشن – تریبولوس با دوز استاندارد

یکی از مکمل های تست بوستر، محصول تریبکس 90 آلمکس نوتریشن – تریبولوس با دوز استاندارد است. مکملی که از گیاه خارخاسک یا همان تریبولوس در فرمول خود استفاده کرده است که در میان بسیاری از افراد به عنوان یک تست بوستر گیاهی شناخته می شود. اما این که چقدر این گیاه می تواند در این رابطه تاثیر گذار باشد، در این نوشتار مورد بررسی قرار می دهیم.

تریبکس 90 آلمکس نوتریشن تریبولوس با دوز استاندارد

افزایش سطح هورمون تستوسترون یکی از مهمترین مواردی است که برای ورزشکاران حرفه ای و بدنسازان مطرح است. این هورمون باعث حفظ و رشد عضلات و ماهیچه ها و بهبود عملکرد ورزشی و جنسی در افراد می گردد. مکمل های زیادی در بازار وجود دارند که مصرف آن ها باعث افزایش سطح تستوسترون در بدن می گردد، یکی از این مکمل ها، محصول تریبکس 90 آلمکس نوتریشن – تریبولوس با دوز استاندارد می باشد. مکملی که از گیاه خارخاسک یا همان تریبولوس در فرمول خود استفاده کرده است که در میان بسیاری از افراد به عنوان یک تست بوستر گیاهی شناخته می شود. اما این که چقدر این گیاه می تواند در این رابطه تاثیر گذار باشد، در این نوشتار مورد بررسی قرار می دهیم. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با مشخصات و ویژگی های این مکمل آشنا کرده، تا شما را در تهیه یک مکمل خوب و استاندارد تست بوستر یاری کنیم.

مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

نقاط قوت مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

  • عصاره خارخاسک مورد استفاده قرار گرفته در فرمول این مکمل با توجه به استاندارد سازی 90 درصد، دارای دو برابر قدرت و تاثیر بیشتر نسبت به عصاره های مورد استفاده قرار گرفته در مکمل های مشابه است.
  • استفاده از این محصول باعث افزایش طبیعی هورمون تستوسترون می گردد.
  • این محصول باعث افزایش میل جنسی در مردان و زنان می گردد.
  • عصاره مورد استفاده قرار گرفته تریبولوس این مکمل یک گونه خاص بلغاری می باشد که طبق عقیده سازنده به صورت طبیعی باعث افزایش سطح تستوسترون، میل جنسی و افزایش انرژی می گردد.
  • این محصول یکی از مقرون به صرفه ترین مکمل های تست بوستر موجود در بازار است که قیمت نسبتا پایینی دارد.

مواد تشکیل دهنده مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

مکس استارز  دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

در یک وعده از این محصول که شامل یک کپسول می باشد، ترکیبات زیر با دوز مشخص شده قرار گرفته اند:

  • عصاره گیاه خارخاسک استاندارد شده به میزان 90 درصد، 750 میلی گرم

سایر مواد تشکیل دهنده مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن: ژلاتین، استریت منیزیم سبزیجات، دی اکسید سیلیکون، FD & C آبی شماره 1، FD & C قرمز شماره 40، جوهر (دی اکسید تیتانیوم)

عصاره گیاه خارخاسک: تعداد بسیار زیادی از تست بوستر های موجود در بازار از این عصاره در فرمول خود استفاده می کنند. این گیاه به طور غیر مستقیم به افزایش سطح هورمون تستوسترون کمک می کند، به ویژه در میان مردان مسن که سطح تستوسترون پایینی دارند، اما بر اساس بسیاری از تحقیقات صورت گرفته این گیاه تاثیر زیادی در افزایش این هورمون ندارد. محققان در بررسی گسترده ای که بر روی گیاهان انجام داده اند دریافته اند که شواهد کافی برای اینکه گیاه خارخاسک به افزایش حجم توده عضلانی، قدرت و انرژی و یا حتی افزایش سطح تستوسترون، وجود ندارد. بنابراین محققان اظهار داشتند که ممکن است این گیاه یک اثر موقت در رابطه با تاثیر بر تستوسترون داشته باشد. اما با این حال تریبکس 90 خیلی توجهی به این مطالعات نداشته و از این مورد به عنوان تست بوستر خود استفاده کرده است که عصاره مورد استفاده قرار گرفته توسط این شرکت یکی از قویترین عصاره های موجود است که تا میزان 90 درصد استاندارد شده است و دارای دوز کاملا مناسب و کافی 750 میلی گرم می باشد.

خرید و قیمت تریبکس 90 آلمکس نوتریشن – تریبولوس

بررسی فرمول مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

شاید شما قبلا از عصاره گیاه خارخاسک در مکمل های تست بوستر استفاده کرده باشید، چرا که این گیاه به باور بسیاری از افراد به عنوان یک تست بوستر شناخته می شود. عصاره بهینه شده مورد استفاده قرار گرفته با تاثیر بسیار زیادی در مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن مورد استفاده قرار گرفته است. لذا به همین دلیل باید مقداری در استفاده از آن محتاط بود. عصاره های معمولی تریبولوس یا خارخاسک نسبتا پایدار و ایمن هستند ولی این عصاره تغییر یافته تا حدی ناشناخته بوده و اگر چه شاید بتواند شانس شما را برای افزایش هورمون تستوسترون افزایش دهد اما ممکن است که به دلیل قدرت بالا بدن شما را با عوارض جانبی زیادی مواجه کند. اگر دیگر مواد تشکیل دهنده این مکمل را مورد بررسی قرار دهیم باز هم برخی مواد نامناسب مانند FD&C ها را در آن مشاهده می کنیم که به دلیل مصنوعی بودن و داشتن عوارض جانبی دوست نداریم در هیچ فرمولی قرار گرفته باشند. شاید تنها موردی که فروش این محصول را در بازار می تواند زیاد کند، استفاده از عصاره تقویت شده خارخاسک است.

مکس استارز  فواید مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن

مزایای مکمل تریبکس 90

راهنمای مصرف مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

تعداد 1 یا 2 کپسول را باید به صورت روزانه از این مکمل استفاده کنید. برای شروع بهتر است که با یک کپسول آغاز کرده و در صورتی که عوارضی مشاهده نکردید می توانید میزان استفاده خود را به دو کپسول افزایش دهید. قیمت یک بطری از مکمل تریبکس 90 که برای مدت یک ماه توصیه می شود در حدود 18 دلار است که قیمت کاملا مناسبی محسوب می شود.

هشدار مصرف مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن

  • از آنجایی که تاثیر این عصاره مورد استفاده قرار گرفته به صورت دقیق مشخص نیست، بنابراین باید در مصرف این مکمل احتیاط کرد.
  • عوارض جانبی که از این محصول گزارش شده است، کاملا از هر فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت می باشد، اما متداول ترین عوارضی که ممکن است با مصرف مکمل تریبکس 90 آلمکس نوتریشن برای مصرف کننده ایجاد شود شامل، آکنه، سوزش سر دل و دل درد می باشد.
  • توصیه ما در مصرف از این مکمل این است که شما به جای استفاده از دو کپسول از آن در طول شبانه روز، تعداد یک کپسول مصرف کرده تا متوجه شوید که بدن شما چه واکنشی را به استفاده از این مکمل نشان می دهد. در صورتی که پس از استفاده از آن با عوارض خاصی مواجه نشدید، می توانید دوز مصرفی خود را به دو کپسول در روز افزایش دهید.
  • به جز عصاره خارخاسک بهبود یافته که خیلی نمی توان در مورد ایمنی و اثربخشی آن نظر قطعی داد، سایر مواد تشکیل دهنده مکمل تریبکس 90 هم خیلی سالم نبوده و از افزودنی های نامناسب زیادی همچون FD & C تشکیل شده است، لذا توصیه می کنیم حتما قبل از مصرف از این محصول با پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت نمایید.

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!