آمینو اسید

مایوبیلد ماسل تک آمینو – بی سی ای ای حرفه ای

مکمل مایوبیلد ماسل تک آمینو بی سی ای ای حرفه ای

مکمل های بعد از تمرین از دسته مکمل های بسیار مهم در بدنسازی و در میان ورزشکاران به شمار می روند. این مکمل ها باعث ترمیم عضلات آسیب دیده در حین تمرین و همچنین ایجاد ماهیچه های جدید می شوند. ایجاد قدرت در عضلات و ماهیچه ها از دیگر عملکرد های این نوع مکمل ها به حساب می آید. مکمل مایوبیلد ماسل تک آمینو – بی سی ای ای حرفه ای یکی از بهترین مکمل های پس از تمرین موجود در بازار می باشد. این محصول یک مکمل جامع بوده که از ترکیبات خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به صرفه ای را دارا می باشد. این محصول با برخورداری از نسبت 4-1-1 از آمینو اسید های شاخه دار و فرمولی جامع، یکی از بهترین های موجود در بازار می باشد.

نقاط قوت مکمل مایوبیلد ماسل تک

 • این مکمل از نسبت 4-1-1 آمینو اسید های شاخه دار استفاده کرده است، به این صورت که 4 گرم لوسین، 2 گرم ایزولوسین و دو گرم والین را در هر دو وعده در روز ارائه می دهد. این نسبت یک دوز علمی و اثبات شده و تاثیر گذار است. استفاده از این اسید آمینه ها باعث سنتز بسیار خوب پروتئین در بدن و ایجاد ماهیچه می گردد.
 • فرمول مکمل مایوبیلد ماسل تک، فرمولی بسیار جامع و هوشمندانه می باشد، که اثر بخشی بالایی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.
 • شرکت سازنده این محصول بر این باور است که بدون استفاده از مواد بسیار پر کاربردی از جمله کراتین، گلوتامین و کارنیتین-تارترات می توان به اثربخشی مطلوب دست یافت.
 • لوسین، مهمترین و تاثیرگذارترین آمینو اسید برای دستیابی به ماهیچه و انرژی در بدن است، و به همین دلیل از این آمینو اسید در فرمول این محصول 4 برابر سایر آمینو اسید ها استفاده شده است.
 • نوع و دوز تمام ترکیبات به کار رفته در این محصول کاملا مشخص بوده و از ترکیب سایه ای تشکیل نشده است.

مواد تشکیل دهنده مایوبیلد ماسل تک

 • کالری 20 کیلوکالری
 • کربوهیدرات 1 گرم
 • سدیم 120 میلی گرم
 • پتاسیم 25 میلی گرم
 • لوسین 2 گرم
 • ایزولوسین 500 میلی گرم
 • والین 500 میلی گرم
 • بتائین بدون آب 25 گرم
 • تائورین 1 گرم
 • کنسانتره گیلاس ترش (میوه) 240 میلی گرم
 • آب نارگیل (میوه) 100 میلی گرم
مکس استارز  مکمل بی سی ای ای ماسل فارم

سایر مواد اولیه: اسید سیتریک، عطر و طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، اسید مالیک، نمک، صمغ زانتان، اسسولفام پتاسیم، سوکرالوز، سیلیکات کلسیم، دی اکسید سیلیکون، FD&C قرمز شماره ۴۰

کربوهیدرات: این محصول یک مکمل کم کربوهیدرات است، به صورتی که تنها میزان یک درصد ارزش روزانه، متعلق به کربوهیدرات است.

سدیم: با میزان 5 درصد از ارزش روزانه از این عنصر استفاده شده است. این میزان برای جلوگیری از گرفتگی عضلات کافی است.

پتاسیم: مکمل مایوبیلد ماسل تک از معدود مکمل های بی سی ای ای موجود در بازار است که دارای پتاسیم در ترکیب خود است. اما با این حال مقدار پتاسیم موجود در آن تنها یک درصد از ارزش روزانه است و در صورتی که نیاز به پتاسیم بیشتر دارید می توانید از موز استفاده نمایید.

لوسین: این اسید آمینه نقش اساسی را در سنتز پروتئین و ایجاد ماهیچه و افزایش انرژی در بدن دارد و با درصد بیشتری نسبت به سایر اسید آمینه ها در فرمول این محصول قرار گرفته است.

ایزولوسین: این ترکیب باعث حفظ تعادل مثبت نیتروژن و بازیابی عضلات پس از تمرین های سخت می شود.

والین: این مورد باعث ترمیم ماهیچه ها و افزایش سوخت و ساز و ایمنی بدن می شود.

بتائین بدون آب: این ترکیب برای افزایش حجم توده بدنی بسیار مناسب بوده به گونه ای که با مصرف 2.5 گرم از این ترکیب در طول 6 هفته می توان تا حدود 4 پوند افزایش حجم توده بدنی داشت.

تائورین: این مورد می تواند به جای کراتین مورد استفاده قرار گیرد و باعث افزایش توده عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی در مصرف کننده شود.

کنسانتره گیلاس ترش: به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی و آسیب پس از تمرین، این ترکیب در اکثر مکمل های پس از تمرین قرار گرفته است.

آب نارگیل: این مورد باعث بهبود هضم غذا و تنظیم فشار خون می گردد. این ماده پس از یک جلسه تمرین سنگین برای بدن شما بسیار مفید خواهد بود.

بررسی فرمول مکمل مایوبیلد ماسل تک

مکس استارز  آمینو بیف یونیورسال نوتریشن

نسبت 4-1-1 سه آمینو اسید استفاده شده در این محصول، یک نسبت علمی و اثبات شده است. استفاده بیشتر لوسین در ترکیب این محصول به دلیل اهمیت بالای لوسین در عضله سازی و سوزاندن چربی های بدن است. با این وجود نیاز به دو آمینو اسید دیگر یعنی ایزولوسین و والین به منظور بازیابی ماهیچه ها پس از تمرین بسیار لازم و ضروری است. با وجود بتائین بدون آب در فرمول این محصول می توان از افزایش حجم توده بدنی مطمئن شد. تمام ترکیبات به کار رفته در فرمول این محصول تاثیرات بسیار خوبی را بر عملکرد ماهیچه ها و همچنین بدن فرد مصرف کننده می گذارند. فرمول این محصول به گونه ای هوشمندانه طراحی شده که همه ابعاد را در نظر گرفته و مکمل مایوبیلد ماسل تک را به یکی از قدرتمندترین مکمل های پس از تمرین بازار تبدیل کرده است.

راهنمای مصرف مکمل مایوبیلد ماسل تک آمینو بی سی ای ای حرفه ای

مقدار یک وعده از این محصول را که معادل یک پیمانه است با 250 گرم آب مخلوط کنید و پس از تمرین آن را میل نمایید. به منظور برخورداری کامل از مکمل مایوبیلد ماسل تک آمینو – بی سی ای ای حرفه ای، لازم است تا دو پیمانه از آن را با 500 گرم آب مخلوط کرده و بعد از تمرین خود مصرف نمایید. مراقب باشید که از مصرف بیش از دو پیمانه از این مکمل در طول یک شبانه روز اجتناب کنید. لازمه استفاده صحیح از این محصول و برخورداری از فواید آن، مطالعه دستورالعمل این مکمل و رعایت نکات موجود در آن است. قیمت یک بطری حاوی 36 وعده از این مکمل که برای 18 روز توصیه می شود، در حدود 21 دلار خواهد بود.

هشدار مصرف مکمل مایوبیلد ماسل تک

 • نباید از مصرف بیش از دو پیمانه از این محصول در طول یک شبانه روز تجاوز کرد.
 • افراد زیر 18 سال و زنان باردار نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • به منظور جلوگیری از هر گونه تداخل دارویی باید در صورت مصرف هرگونه دارو با پزشک خود در رابطه با مصرف مکمل مایوبیلد ماسل تک گفتگو کنید.

منبع : best5supplements  shop.muscletech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!