آمینو اسید

آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

مکمل های بی سی ای ای از جمله پرکاربردترین مکمل های پیش و  پس از تمرین هستند که مصرف آن ها در میان ورزشکاران و بدنسازان بسیار شایع می باشد. محور اصلی این نوع مکمل ها متشکل از 3 آمینو اسید زنجیره ای شاخه دار به نام های لوسین، ایزولوسین و والین می باشد. شرکت های سازنده این 3 نوع آمینو اسید را با نسبت های متفاوتی با یکدیگر مخلوط کرده و ترکیبات دیگری را نیز در جهت بهینه کردن محصول نهایی با آن اضافه می کنند. یکی از بهترین مکمل های پیش از تمرین موجود در بازار آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن است. از جمله مهمترین ویژگی های این محصول می توان به افزایش تمرکز ذهنی، افزایش حجم ماهیچه و بهبود عملکرد و قدرت ماهیچه ها اشاره کرد. در ادامه شما را با ترکیبات، ویژگی ها و نحوه استفاده صحیح از این محصول آشنا می کنیم.

نقاط قوت مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

استفاده از آمینو اسید های شاخه دار تاثیرات مثبت بسیار زیادی از جمله، افزایش سنتز پروتئین، حفظ توده عضلانی، سوزاندن چربی، حفظ تعادل هورمونی، افزایش قدرت و استقامت، رفع درد های عضلانی و بهبود کلی عملکرد بدن می شود.

مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن ترکیبی از بهترین آمینو اسید های موجود است که عملکردی فوق العاده در حفظ، ترمیم و ایجاد ماهیچه ها دارد.

این محصول علاوه بر توجه به حفظ و ایجاد ماهیچه جدید، به افزایش تمرکز در ورزشکار نیز توجه ویژه ای کرده است، به گونه ای که قسمتی از فرمول خود را به طور ویژه به این مورد اختصاص داده است.

فرمول هوشمندانه این محصول ترکیبی از بهترین مواد ممکن است که تاثیرات مثبت زیادی را برای قسمت های مختلف بدن ارائه می دهند.

بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان حرفه ای این محصول را به عنوان یکی از بهترین مکمل های بی سی ای ای موجود در بازار معرفی کرده اند.

آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

مواد تشکیل دهنده آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

  • کافئین 125 میلی گرم
  • تی کراین 100 میلی گرم
  • مخلوط ترکیبات آمینو اسید ها شامل تائورین، بتا آلانین، لوسین، ایزولوسین، والین، گلوتامین، سیترولین، آرژنین، تیروزین، هیستیدین، لیزین هیدروکلراید، فنیل آلانین، ترئونین، متیونین 5000 میلی گرم
  • مخلوط ترکیبات ایجاد تمرکز شامل کولین بیاتریت، آلفا گلیسریل فسفریل کولین، CDP کولین 600 میلی گرم
مکس استارز  یک نگاه دقیق تر به آمینو ایکس بی اس ان

دیگر مواد تشکیل دهنده: اسید سیتریک، طعم دهنده های طبیعی، دی اکسید سیلیکون، سوکرالوز، پودر آب چغندر قرمز (برای رنگ)، سیلیکات کلسیم، اسید مالیک، اسسولفام پتاسیم

کافئین : محبوب ترین محرک جهان می باشد که علاوه بر افزایش تمرکز، باعث سلامت کبد و جلوگیری از رادیکال های آزاد در بدن می شود. البته برای برخی از افراد این ماده می تواند ایجاد حساسیت نماید ولی نکته مثبت در این مکمل این است که کافئین خود را از چای سبز به دست آورده و نه از قهوه که کافئین آن از دوز بالایی برخوردار است.

تی کراین: یک ترکیب کمیاب در مکمل های بی سی ای ای می باشد که انرژی را افزایش داده و باعث بهبود خلق و خوی در مصرف کننده می شود.

تائورین: این آمینو اسید باعث افزایش حجم آب در سلول های بدن شده و همچنین باعث سلامت قلب و عروق و افزایش سطح هورمون تستوسترون می شود.

بتا آلانین : به طور طبیعی باعث افزایش کارایی فیزیکی در بدن می گردد.

لوسین : این پادشاه آمینو اسید ها عملکرد فوق العاده ای در سنتز پروتئین در ماهیچه ها و همچین چربی سوزی در بدن دارد.

ایزولوسین : این ترکیب در مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن به تنظیم قند خون کمک کرده و باعث حفظ تعادل مثبت نیتروژن به منظور رشد عضلانی در بدن می شود.

والین : باعث تنظیم سیستم عصبی و ایمنی بدن شده و وظیفه ترمیم ماهیچه های آسیب دیده و حفظ توده عضلانی را بر عهده دارد.

گلوتامین: باعث حفظ توده عضلانی در بدن شده و سطح هورمون های رشد را افزایش داده و سلامت روده ها را تضمین می کند.

سیترولین: این آمینو اسید جریان و فشار خون را در بدن بهبود داده که این عمل باعث جذب بهتر و سریع تر مواد مغذی توسط سلول ها می گردد.

آرژنین: خواصی کاملا مشابه با سیترولین ولی تاثیر کمی ضعیف تری دارد.

تیروزین: باعث کاهش سطح استرس در بدن شده و جذب آمینو اسید ها را افزایش می دهد. استرس یکی از بزرگترین دشمن های هورمون تستوسترون در بدن است.

مکس استارز  تائورین مای پروتئین : خرید ، روش مصرف فواید و عوارض

هیستیدین : علاوه بر سنتز پروتئین در ماهیچه ها باعث تقویت سیستم ایمنی در بدن نیز می گردد.

لیزین هیدروکلراید : یک آمینو اسید ضروری است که استرس و اضطراب را برطرف کرده و سلامت پوست و استخوان را بهبود می بخشد.

فنیل آلانین : یکی دیگر از ترکیبات مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن، فنیل آلانین  است که یک اسید آمینه بوده و به عنوان یک نوتروپیک عمل می کند.

ترئونین: این اسید آمینه خواص زیادی از جمله افزایش سلامت قلب و عروق، کبد، سیستم عصبی مرکزی و سیستم ایمنی بدن دارد و به تقویت بافت های ماهیچه ای کمک می کند.

متیونین: از رادیکال های آزاد جلوگیری کرده و استخوان ها را تقویت و وزن را کاهش می دهد.

کولین بیاتریت: یک شکل ساده از کولیم بوده که باعث تقویت حافظه، افزایش تمرکز و تنظیم خلق و خوی می گردد.

آلفا گلیسریل فسفریل کولین: باعث بهبود حافظه و افزایش عملکرد های شناختی در بدن می گردد.

CDP کولین: باعث افزایش سطح انرژی، بهبود عملکرد کبد و قلب می شود.

راهنمای مصرف مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

این محصول را به عنوان یک مکمل غذایی مصرف کرده و دو پیمانه از آن را با 200 الی 300 گرم آب سرد مخلوط کنید (مقدار آب می تواند با توجه به مزه نهایی کم یا زیاد شود). برای نیاز های متفاوت از این محصول می توانید میزان دوز مورد استفاده را تغییر دهید. برای مثال برای شدت کم، می توانید از 1 پیمانه، برای شدت متوسط از 2 پیمانه و برای شدت زیاد از 3 پیمانه استفاده نمایید. قیمت مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن برای یک بطری حاوی 225 گرم از این محصول که برای مدت زمان 30 روز توصیه می شود، در حدود 20 دلار است.

هشدار مصرف مکمل آمینو فوکوس آر اس پی نوتریشن

به دلیل وجود بتا آلانین و کافئین در مکمل آمینو فوکوس آر اس پی ممکن است در برخی از افراد علائم حساسیت ایجاد می شود

  • اگر از دارویی استفاده می کنید، بهتر است برای جلوگیری از تداخل دارویی با پزشک خود مشورت نمایید.
  • استفاده از این مکمل برای افراد زیر 18 سال و خانم های باردار توصیه نمی شود.

منبعbest5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!