چربی سوز

10 مورد از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان

بهترین چربی سوز برای مردان : چربی سوزها, ترکیبات طبیعی یا مصنوعی هستند که از طریق مکانیسم های مختلف, به کاهش چربی و کم شدن وزن بدن کمک می کنند. البته توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که چربی سوزها معجزه نمی کنند و مصرف آنها باید همراه با یک برنامه غذایی متنوع و متعادل و ورزش منظم باشد تا بهترین نتیجه از مصرف آنها گرفته شود.

معرفی 10 نمونه از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان

مکمل های چربی سوز برای مردان متعددی در بازار موجود است و انتخاب بهترین آنها, کار دشواری است. به منظور تسهیل این انتخاب و کمک به شما در آشنایی بیشتر با محصولات مرتبط موجود در بازار, 10 نمونه از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان  مقایسه و معرفی شده اند. با ما همراه باشید.

اینستنت ناک اوت 10 مورد از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان

اولین چربی سوز برای مردان اینستنت ناک اوت

تا آنجا که ما می دانیم, اینستنت ناک اوت (Instant Knockout) تقریبا در صدر همه لیست های مکمل های چربی سوز برای مردان قرار دارد. این مکمل, در اصل, برای ورزشکاران MMA طراحی شده است (MMA, به یک ورزش ترکیبی اطلاق می شود که در آن, می توان از مجموعه فنون موجود در سایر ورزش های رزمی استفاده کرد) و دارای مجموعه ترکیباتی است که چربی ها را از بین می برد و شما برای ساختن بدن رویایی خودتان به آنها نیاز دارید.  این مکمل از ترکیبات فوق العاده ای استفاده می کند و در هر سروینگ, دوز مناسبی از این ترکیبات را قرار می دهد. مهم نیست که شما چه اهدافی برای کاهش وزن در نظر گرفته اید, به هر حال, اینستنت ناک اوت می تواند در رسیدن به آنها به شما کمک کند.

نکات برجسته چربی سوز برای مردان اینستنت ناک اوت

 • به شکل دهی عضلات و پیکر تراشی کمک میکند.
 • با لاغر کردن نواحی اطراف شکم, سیکس پک ایجاد می کند.
 • استقامت و انرژی مورد نیاز برای تمرینات طولانی تر ایجاد می کند.
 • تمایل شدید به خوردن را مهار کرده به پایداری شما در رعایت رژیم غذایی کمک می کند.
 • همراه با تمرینات ورزشی, سریعا چربی را کاهش میدهد.
 • توسط ورزشکاران MMA  و حرفه ای ها تایید شده است.
 • دارای گارانتی 90 روزه برگشت پول است.
 • به سراسر دنیا ارسال می شود.

 اینستنت ناک اوت چگونه کار می کند؟

 • با دارا بودن ترکیبات تمام طبیعی, باعث کاهش موثر چربی می شود.
 • با افزایش سرعت متابولیسم, باعث سوختن کالری بیشتر می شود.
 • با فعال نمودن ترموژنز (حرارت زایی با سوزاندن چربی), باعث چربی سوزی حتی در حال استراحت می شود.
 • در طول روز به شما خدمت می کند و همراه با گردش عقربه های ساعت, چربی می سوزاند.
 • پشتگرم به تحقیقات کلینیکی است و ترکیبات به کار رفته در آن همه, بطور علمی اثبات شده اند.
 • بدون داشتن “مخلوط اختصاصی”, ترکیبات به کار رفته و مقدار آنها با شفافیت معرفی شده اند.

انواع بسته بندی های موجود

 • یک بسته, برای یک ماه
 • 2 بسته + ارسال رایگان به ایالات متحده آمریکا و انگلستان, برای دو ماه
 • 3 بسته + یک بسته رایگان + ارسال رایگان به سراسر دنیا + تی شرت رایگان + ضمانت 90 روزه برگشت پول, مناسب برای سه ماه

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان اینستنت ناک اوت

هر سروینگ این مکمل دارای ترکیبات زیر است:

500 میلی گرم عصاره چای سبز

ترکیبی که توان ترموژنیک (حرارت زایی از طریق سوزاندن چربی) آن به اثبات رسیده است و برای افزایش سرعت سوخت و ساز به کار می رود. این ترکیب طبیعی, از طریق بهبود سوخت و ساز, باعث کاهش چربی می شود و برای بدن شما انرژی مورد نیاز آن را فراهم می کند تا به بهترین نحو کار کند.

100 میلی گرم فلفل قرمز (Cayenne Pepper )

فلفل قرمز تند دارای کپسایسین (capsaicin) است. اثر این ترکیب, در افزایش حرارت بدن کاملا شناخته شده است و باعث می شود که بدن برای اینکه خودش را خنک کند, بیشتر کار کند و در نتیجه, کالری بیشتری بسوزاند و همین باعث از دست دادن وزن اضافی می شود.

1800 میلی گرم گلوکومانان (Glucomannan)

گلوکومانان, ترکیب پر فیبری است که در معده باد می کند و با ایجاد حس سیری, گرسنگی را مهار می کند.

سایر ترکیبات

هفت ترکیب طبیعی دیگر در این چربی سوز برای مردان به کار رفته است که عبارتند از: ویتامین های  B6 و B12, کرومیوم, قهوه سبز, روی, پیپرین (piperine) و کافئین انهیدروس. این مخلوط توانمند با ترکیبات تمام طبیعی, به بدن شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزاند, بهتر عمل کند, و چربی بیشتری از دست بدهد.

سازنده چربی سوز برای مردان اینستنت ناک اوت

اینستنت ناک اوت توسط شرکت سازنده مکمل Roar Ambition ساخته می شود. این شرکت برتر انگلیسی, دائما  فرمول اینستنت ناک اوت را مورد تجدید نظر قرار می دهد تا مطمئن شود که همچنان پیشتاز است. این محصول یکی از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان در بازار است و به منظور افزایش کیفیت و کاهش قیمت, فروش آن فقط از طریق وب سایت شرکت سازنده انجام می گیرد.

اینستنت ناک اوت در سایت اصلی

10 مورد از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان

دومین چربی سوز برای مردان ترنسپرنت لبز (Transparent Labs)

در بین تمام چربی سوزهای این لیست, چربی سوز ترنسپرنت لبز (TLabs) دارای بالاترین امتیاز در نظرسنجی مصرف کنندگان است. این محصول, شفاف ترین فرمول چربی سوز موجود در بازار است و محصولات ترنسپرنت لبز به عنوان  “فرمول باز” معروفیت پیدا کرده اند. اگر این چربی سوز را با تغذیه مناسب و ورزش همراه کنیم, می تواند به کاهش وزن کمک کند. برای افرادی که ترکیبات محرک را تحمل نمی کنند, TLabs یک چربی سوز بدون محرک نیز ساخته است.

نکات برجسته

 • دارای ضمانت برگشت پول بدون پرسیدن هیچ سوالی
 • دارای دوز های موثر و اثبات شده توسط تحقیقات کلینیکی
 • دارای فرمول 100% شفاف, شرکت TLabs به “مخلوط های اختصاصی” اعتقادی ندارد و دوز به کار رفته از هر ترکیب را بطور روشن بیان می کند
 • بدون هرگونه شیرین کننده مصنوعی, رنگ غذایی, یا پر کننده ها و افزودنی های زیان آور, این چربی سوز یکی از پاکیزه ترین فرمول های موجود است.
 • مبتنی بر تحقیقات علمی تولید شده و لینک همه تحقیقات, توسط TLabs ارائه شده است.
 • ترکیبات به کار رفته در آن, پشتوانه علمی داشته,بر یکدیگر, اثر هم افزایی دارند.
 • ساده, طبیعی, پاکیزه و استفاده آن راحت است.
 • به سراسر دنیا ارسال می شود.

انواع بسته بندی

 • بسته یک ماهه
 • بسته دو ماهه, همراه با 9 دلار تخفیف + گارانتی برگشت پول
 • بسته سه ماهه, همراه با 28 دلار تخفیف + ضمانت برگشت پول

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان ترنسپرنت لبز

هر سروینگ (2 پیمانه) از این محصول چربی سوز دارای ترکیبات زیر است:

500 میلی گرم فورسکولین (Forskolin)

این ترکیب که به آن فورسلین (Forslean) نیز گفته می شود, به رها شدن اسیدهای چرب از بافت چربی کمک می کند. مطالعات کلینیکی بی شماری, توانایی فورسلین را برای تشدید کاهش چربی نشان داده اند.

400 میلی گرم چای سبز (EGCG)

چای سبز دارای یک تاریخچه طولانی و اثبات شده در کاهش چربی است. استفاده آن در وهله اول, تحریک متابولیسم چربی, و شکستن سلول های چربی است.

300 میلی گرم 5-هیدروکسی تریپتوفان (5-HTP)

یک واسطه طبیعی در سوخت و ساز سروتونین و تریپتوفان است که از آن برای کاهش موثر اشتها و تمایلات شدید به خوردن. استفاده می شود.

300 میلی گرم ال-تیروزین

ال-تیروزین یک آمینو اسید ضد استرس است که به بهبود خلق و خو در زمان گرفتن رژیم غذایی کمک می کند. به علاوه, در کاهش استرس روانی و جسمی نیز دارای نقش موثر است.

240 میلی گرم از ال-تیانین

ال-تیانین همراه با کافئین و EGCG چای سبز کار می کند و  برای کاهش فشار خون و عصبیتی که معمولا همزمان با مصرف چربی سوزها دیده می شود, مورد استفاده قرار می گیرد.

120 میلی گرم کافئین انهیدروس

کافئین انهیدروس, خالص ترین فرم کافئین است که از آن برای افزایش انرژی پاک در طول روز استفاده می شود. اثرات ترموژنیک آن هم به به سوزاندن کالری های اضافی, حتی در حین خواب, کمک می کند.

120 میلی گرم سالیسین (Salicin)

ترکیب سالیسین به تشدید اثرات ترموژنیک سینفرین (Synephrine HCL) کمک می کند.

100 میلی گرم عصاره فلفل قرمز تند

عصاره فلفل قرمز تند یک ترکیب عالی برای چربی سوزی است که با دارا بودن کاپسایسینوئیدها (capsaicinoids), لیپولیز (تجزیه چربی) و ترموژنز (حرارت زایی با سوزاندن چربی) را افزایش داده, از کاهش وزن پشتیبانی می کند.

50 میلی گرم سینفرین اچ سی ال (Synephrine HCl)

سینفرین یک ترکیب چربی سوز بی نظیر و توانمند است و نقش آن در چربی سوزی و افزایش سرعت متابولیزم پایه, شناخته شده است.

سازنده چربی سوز برای مردان ترنسپرنت لبز

این چربی سوز توسط ترنسپرنت لبز (Transparent Labs) ساخته می شود و از محصولات اعجاب انگیز آن است. شرکت ترنسپرنت لبز, محصولاتش را از طریق سایت خودش به فروش می رساند و به این ترتیب, باعث صرفه جویی در پول مصرف کننده و ارائه کیفیت بهتر به او می شود.

3. چربی سوز برای مردان نکست ژن هاردکور هیدرو کات

نکست ژن هاردکور هیدرو کات (Hydroxycut Hardcore Next Gen) آخرین محصول خط تولید محبوب هیدروکسی کات و یکی از محبوب ترین برندهای چربی سوز است. در این مکمل, چند ترکیب توانمند با یکدیگر مخلوط شده و جنبه های مختلف چربی سوزی را هدف قرار می دهد. این مکمل, فراهم کننده همه آن چیزهایی است که شما برای رسیدن به اهداف تناسب اندام به آنها نیاز دارید.

نکات برجسته

 • مقرون به صرفه است.
 • راحت است.
 • ترموژنز را فعال میکند.
 • برای شما انرژی بیشتری در طول روز فراهم میکند.

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان نکست ژن هارد کور هیدروکات

هر سروینگ این مکمل چربی سوز برای مردان دارای ترکیبات زیر است:

 • 400 میلی گرم مخلوط قهوه سبز
 • 290 میلی گرم کافئین انهیدروس
 • 100 میلی گرم عصاره کولئوس (coleus)
مکس استارز  بهترین مکمل های چربی سوز در یک نگاه

4 عصاره گیاهی دیگر شامل  گیاه گوایوزا (Guayusa), گیاه اسکال کپ آبی (blue skullcap), عصاره گیاه افیو پوگون (ophiopogon) و یوهیمب

سازنده چربی سوز برای مردان هیدروکسی کات نکست ژن

هیدروکسی کات نکست ژن ماسل توسط ماسل تک, یعنی یکی از بزرگترین بازیگران صنعت مکمل ساخته می شود. ماسل تک برای بیش از 20 سال, سخت کار کرده است تا محصولاتی تولید کند که دارای کیفیت و نوآوری بوده, مقرون به صرفه باشند. با تولید گستره وسیعی از محصولات متنوع و متعدد, عجیب نیست که یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید مکمل باشد.

چهارمین چربی سوز برای مردان سوپر اچ دی سلوکور

سوپر اچ دی (Super HD) از توصیه های برتر این لیست و یک محصول عالی است که از, بهترین ترکیبات موثر در کاهش وزن ساخته شده است و عمل خود را با هدف قرار دادن جنبه های مهم چربی سوزی انجام می دهد. اندازه سروینگ این مکمل, فقط 2 کپسول در روز است و در مقایسه با 4 تا 6 کپسول یا بیشتر سایر محصولات, مصرف راحتی خواهد داشت.

نکات برجسته

 • دارای نوتروپیک های قدرتمند (نوتروپیک ها مکمل های طبیعی یا داروهایی هستند که تاثیر مثبتی روی عملکرد مغز افراد سالم دارند)
 • مقرون به صرفه
 • مصرف راحت, فقط 2 کپسول در روز

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان اچ دی

هر سروینگ این محصول دارای ترکیبات زیر است:

 • 250 میلی گرم مخلوط سوپر اچ دی ترمو اسکالپینگ (SuperHD ThermoSculpting), متشکل از عصاره ریشه گیاه قاصدک, عصاره چای سبز و بلو وایتینگ (blue whiting)..
 • 250 میلی گرم مخلوط سوپر اچ دی سنسوری ایمپکت (SuperHD Sensory Impact), متشکل از عصاره ریشه رودیولا (Rhodiola), تیروزین, فلفل قرمز تند, یوهیمب و بیشتر.

سازنده چربی سوز برای مردان سوپر اچ دی

مکمل سوپر اچ دی توسط سلوکور ساخته می شود. شرکت تگزاسی سلوکور در سال 2002 تاسیس شده و اگرچه بیشتر معروفیت آن, به دلیل خط C4 مکمل های قبل تمرین است, ولی, محصولات متنوع دیگری نیز تولید می کند. سلوکور, تاکنون موفق به اخذ جوایزی نیز شده و با داشتن هواداران  وفادار, عجیب نیست که یک شرکت مورد احترام باشد.

پنجمین چربی سوز برای مردان هیدروکسی کات هاردکور الیت

هیدروکسی کات هاردکور الیت (Hydroxycut Hardcore Elite) یک قرص چربی سوز با کیفیت عالی است و با ترکیبات موثر خود, جنبه های مهم چربی سوزی را (سوخت وساز, ترموژنز, انرژی و بیشتر) هدف گرفته است. این چربی سوز برای مردان, در یک بسته راحت پیچیده شده و راه آسانی برای افزایش توان چربی سوزی فراهم می کند. البته, دارای ترکیبات مهار کننده اشتها نیست, که میتواند یک نقطه ضعف برای این چربی سوز برای مردان باشد.

نکات برجسته

 • شفافیت کامل, همه ترکیبات با جزئیات ذکر شده اند.
 • آسان و راحت مصرف می شود (به فرم کپسول)
 • مقرون به صرفه

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان هیدروکسی کات هاردکور الیت

 • 270 میلی گرم کافئین انهیدروس, با محتوای کافئینی معادل حدود 2-3 فنجان قهوه
 • 250 میلی گرم کولئوس فورسکولی (coleus forskohlii)
 • 200 میلی گرم عصاره قهوه سبز ( Canephora robusta)
 • 100 میلی گرم ال-تیانین
 • 3 میلی گرم یوهیمب

سازنده چربی سوز برای مردان هیدروکسی کات هاردکور الیت

هیدروکسی کات هاردکور الیت توسط ماسل تک (MuscleTech) ساخته می شود. ماسل تک, به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های سازنده در صنعت مکمل, احترام متخصصین تناسب اندام و سایرین را بدست آورده است و در طول حضور بیشتر از 20 ساله خود,  محصولاتی با استاندارد بالا تولید کرده است.

6. چربی سوز برای مردان شرد جیم از جیم استوپانی

شرد جیم (Shred JYM) یک چربی سوز برای مردان قدرتمند است که توسط بادی بیلدر و PhD افسانه ای, جیم استوپانی ساخته می شود, این محصول دارای 6 ترکیب مبتنی بر تحقیق است که در دوزهای مناسب عرضه می شود و حقیقتا موثر است. همه ترکیبات موجود در شرد جیم, بطور شفاف مطرح شده و در آن از “مخلوط های اختصاصی” و هیچ نوع پرکننده ای استفاده نشده است.

نکات برجسته

 • شفافیت برچسب, (بدون “مخلوط اختصاصی”)
 • دارای 6 ترکیب مبتنی بر تحقیق در دوزهای کافی
 • ساخته شده توسط یک سازنده قابل اعتماد
 • پشتگرم به اظهار نظرهای خوب مصرف کنندگان

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان شرد جیم

 • 1500 میلی گرم استیل ال-کارنیتین
 • 500 میلی گرم عصاره چای سبز
 • 200 میلی گرم کافئین
 • 500 میلی گرم ال-تیروزین
 • 50 میلی گرم فلفل قرمز تند
 • 20 میلی گرم سینفرین (Synephrine)

سازنده چربی سوز برای مردان شرد جیم

چربی سوز برای مردان شرد جیم توسط شرکت علوم مکمل جیم (JYM Supplement Science) ساخته می شود. این شرکت توسط جیم استوپانی (Jim Stoppani), بادی بیلدر افسانه ای و دارنده مدرک PhD فیزیولوژی ورزشی تاسیس شده و برای بیشتر از یک دهه, سازنده مکمل های با کیفیت تناسب اندام بوده است. جیم در محصولات خود فقط ترکیباتی را به کار می برد که اثر آنها در تحقیقات علمی به اثبات رسیده و افتخار دارد که دارای برچسب کاملا شفاف است و از هیچ “مخلوط اختصاصی” استفاده نمی کند.

هفتمین چربی سوز برای مردان لین مود اولوشن نوتریشن

لین مود (Lean Mode) یک چربی سوز بدون محرک از شرکت اولوشن نوتریشن (EVLution Nutrition) است. چون بدون کافئین است, برای مردانی مناسب است که خواهان اجتناب از محرک ها هستند. و از آنجا که 5 جنبه مهم چربی سوزی را هدف قرار می دهد, گزینه مناسب برای کاهش وزن است.

نکات برجسته

 • بدون کافئین
 • بدون محرک
 • مقرون به صرفه
 • ساخته شده توسط شرکت معتبر و برنده جایزه

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان لین مود

هر سروینگ این محصول, دارای ترکیبات زیر است:

 • 500 میلی گرم عصاره گارسینیا کامبوجیا (Garcinia Cambogia)
 • 500 میلی گرم عصاره قهوه سبز (بدون کافئین)
 • 500 میلی گرم CLA
 • 500 میلی گرم کارنیتین
 • 250 میلی گرم عصاره چای سبز (بدون کافئین)

سازنده چربی سوز برای مردان لین مود

لین مود توسط اولوشن نوتریشن (EVL Nutrition) ساخته می شود, یک شرکت نسبتا جدید که در سال 2013 تاسیس شده و به دریافت جایزه نشان تجاری سال از Bodybuilding.com نیز نائل شده است. اولوشن نوتریشن موفق شده هواداران و مصرف کنندگان پروپا قرصی برای خود فراهم نماید و در عرض فقط چند سال, فهرست قابل توجهی از محصولات موثر و مقرون به صرفه ایجاد کرده است.

8. چربی سوز برای مردان  نوترکس لیپو-6 بلک اولترا کنسانتره

مکمل نوترکس لیپو-6 بلک اولترا کانسنتریت (Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate), به نام “ویرانگر چربی هوشمند” نیز نامیده می شود.  نوترکس لیپو-6 بلک, یک چربی سوز برای مردان بی نظیر و نوآورانه و دارای ترکیبات چربی سوز قدرتمند است که جنبه های مختلف چربی سوزی را هدف قرار می دهد.

نکات برجسته چربی سوز برای مردان نوترکس لیپو-6 بلک

 • دارای ترکیبات قدرتمند چربی سوز
 • دارای سیستم بی نظیر 3 مرحله ای
 • مصرف آن راحت است (یک کپسول, دو بار در روز).
 • کمک به افزایش انرژی

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان نوترکس لیپو-6 بلک

یک سروینگ این مکمل چربی سوز برای مردان دارای ترکیبات زیر است:

 • 5 میلی گرم کمپلکس تغلیظ شده تخریب کننده چربی, متشکل از تئوبرومین انهیدروس, کافئین انهیدروس, یوهیمب و بیشتر.

سازنده چربی سوز برای مردان لیپو-6 بلک اولترا کانسنتریت

این چربی سوز برای مردان توسط شرکت نوترکس ریسرچ (Nutrex Research) ساخته می شود. نوترکس  از سال 2002, سخت کار کرده, سریع رشد نموده و مکمل های جالبی ساخته است. این شرکت محصولات خود را متناسب با نیازهای جمعیت در حال رشد بدنسازان تولید می کند.

نهمین چربی سوز برای مردان وینتاژ برن اولد اسکول لبز

چربی سوز برای مردان وینتاژ برن (Vintage Burn) از شرکت اولد اسکول لبز (Old School Labs), اولین چربی سوز نگهدارنده عضله در دنیاست. این محصول, یک چربی سوز سریع العمل است که به تحریک سوخت و ساز و بهبود تمرکز کمک می کند تا مصرف کنندگان به اهداف کاهش چربی در زمان مورد نظر برسند. البته, این کار را بدون به خطر انداختن ماهیچه هایی که اینقدر به زحمت به دست می آیند, انجام می دهد.

نکات برجسته چربی سوز برای مردان وینتاژ برن

 • کمک به سوزاندن حداکثری چربی بدون به خطر انداختن توده عضلانی
 • بهبود تمرکز و خلق
 • استفاده از ترکیبات تماما طبیعی
 • استفاده از مواد خام با بالاترین کیفیت
 • دارای تخفیف برای دانشجویان و نظامیان
 • دارای تخفیف 15 درصدی با اشتراک ماهانه

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان وینتاژ برن

هر سروینگ (2 کپسول) این مکمل دارای ترکیبات زیر است:

 • 300 میلی گرم عصاره برگ چای سبز, برای افزایش سوخت و ساز پایه و کمک به سوزاندن کالری بیشتر حتی در حال استراحت.
 • 270 میلی گرم عصاره قهوه سبز, یک محرک طبیعی که تمرکز را زیاد میکند و نیز برای کاهش جذب چربی و قند از غذا موثر است.
 • 200 میلی گرم کتون های Raspberry, برای کنترل اشتها و کمک به ایجاد حس سیری بین وعده های غذایی
 • 130 میلی گرم عصاره برگ Balcopa, که در کنار اثرات رژیم غذایی روی سوخت و ساز کار میکند و باعث سوزاندن کالری می شود.
 • 100 میلی گرم عصاره میوه گارسینیا , کمک به پیشگیری و ذخیره سلول های جدید چربی, و نیز تعدیل تمایل شدید به خوردن غذاهای کربوهیدراتی, تبعیت از رژیم غذایی را راحت تر میکند.
 • 100 میلی گرم Chrysin, حفاظت کننده توده عضلانی در حین رژیم های غذایی, با اطمینان از اینکه سطح استروژن بدن در حد مطلوب می ماند.
 • 60 میلی گرم عصاره ریشه فورسکولی (Forskohlii), که شکستن چربی را هدف می گیرد.

سازنده چربی سوز برای مردان وینتاژ یرن

چربی سوز وینتاژ برن توسط اولد اسکول لبز (Old School Labs) ساخته می شود, یک شرکت کالیفرنیایی با شهرت عالی که خیلی سریع رشد کرده و سازنده مکمل های ورزشی است.

مکس استارز  سی ال ای مای پروتئین  : فواید ، روش مصرف و قیمت

دهمین چربی سوز برای مردان شرد اسپرت ترموژنیک کمپلکس

شرد اسپرت ترموژنیک کمپلکس ماسل فارم (MusclePharm’s Shred Sport Thermogenic Complex), یک چربی سوز برای مردان انرژی زاست که به کاهش چربی در زمان مورد نظر کمک میکند. این محصول, چربی ذخیره ای بدن را نشانه می رود و در تقویت سوخت و ساز, تنظیم گرسنگی, کمک به افزایش توده ماهیچه ای و لاغر ماندن موثر است. با مصرف فقط دو کپسول در روز از این مکمل, مصرف کننده احساس هوشیاری بیشتر می کند و متوجه کاهش مشهود چربی می شود.

نکات برجسته

 • دارای ارزش مالی عالی
 • پشتگرم به اظهار نظر های خوب مصرف کنندگان در سراسر دنیا
 • ارسال سریع و موثر

 

اجزاء سازنده چربی سوز برای مردان شرد اسپرت

هر سروینگ این محصول دارای ترکیبات زیر است:

 • 125 میلی گرم کاپسیماکس (Capsimax), از عصاره قدرتمند کاپسیکوم (Capsicum) گرفته شده که یک چربی سوز ترموژنیک است , برای کمک به تقویت سوخت و ساز بدن و افزایش کالری سوزی
 • 50 میلی گرم تئاکرین (Teacrine), یک محرک طبیعی سوخت و ساز, برای کمک به سوزاندن کالری بیشتر, افزایش قدرت در طول تمرین و تعدیل گرسنگی
 • 200 میلی گرم کافئین, محرک قدرتمندی که برای تقویت سوخت و ساز با Teacrine کار می کند, تا برای مصرف کننده تقویت ذهنی و جسمی فراهم کند و به این وسیله, به او امکان کار سخت تر, سوزاندن چربی بیشتر و افزایش عملکرد  در هر تمرین بدهد.
 • 500 میلی گرم ال-کارنیتین, آمینو اسید طبیعی برای سوخت و ساز مطلوب, چربی سوزی, افزایش انرژی و عملکرد ورزشی.

سایر ترکیبات

سابر ترکیبات به کار رفته در این چربی سوز برای مردان عبارتند از عصاره ریشه گیاه قاصدک , عصاره علف دریایی قهوه ای, نیاسین, ویتامین های B6 و B12.

سازنده چربی سوز برای مردان شرد اسپرت

شرد اسپرت ترموژنیک کمپلکس توسط ماسل فارم (MusclePharm) ساخته می شود. یک شرکت آمریکایی با تقریبا یک دهه تجربه در تولید مکمل های تغذیه ای با بالاترین کیفیت برای مصرف کنندگان سراسر دنیا.

پاسخ به پرسش های متداول

چربی سوز چیست؟

چربی سوزها ترکیباتی هستند که به منظور سوزاندن چربی ها و فراهم نمودن انرژی بیشتر تولید می شوند. در حالی که رژیم غذایی و ورزش مهم ترین عوامل برای کاهش وزن هستند, مصرف مکملهای چربی سوز نیز می تواند گاهی موثر باشد.

مکمل های چربی سوز برای مردان معمولا به فرم قرص یا کپسول تولید می شوند. می توان آنها را در فواصل بین تمرینات در طول روز دریافت کرد. چربی سوزهای موثر, اعمال زیر را در بدن تقویت می کنند:

افزایش سرعت سوخت و ساز

افزایش سرعت سوخت و ساز, هم در حین ورزش و هم در ضمن فعالیت های روزمره منجر به سوزاندن بیشتر کالری می شود.

افزایش سطح انرژی

این مکمل ها به افزایش شدت و مدت تمرینات ورزشی شما کمک میکنند و باعث گرفتن نتایج بزرگتر می شوند.

کاهش تمایل شدید به خوردن

با کاهش تمایل به خوردن, از مصرف غذاهای پر کالری و چاق کننده جلوگیری می شود.

البته, به یاد داشته باشید که اگرچه, این مکمل ها توانایی کمک به شما در کاهش وزن را دارند, ولی باید همراه ورزش منظم و تغذیه مناسب مصرف شوند.

چربی سوز ها چگونه کار می کنند؟

ترکیبات متنوعی در چربی سوزها قرار دارد و دوز و محتوای آنها در محصولات مختلف, متفاوت است و بعضی از انواع متداولتر این ترکیبات که  بیشتر مورد تحقیق بوده اند و در کاهش وزن به شما کمک می کنند, عبارتند از: محرکها

محرکها معمولا یکی از عناصر اصلی مکمل های کاهش وزن و قبل تمرین هستند. عصاره چای سبز, عصاره قهوه سبز, و کافئین انهیدروس معمولی ترین محرک ها هستند.

مهار کننده های اشتها

ترکیباتی مانند گلوکومانان و گیاهان دارای ترکیبات مشابه, معمولا برای مهار اشتها افزوده می شوند. بر اساس عادات خوردن فرد, ممکن است مصرف آنها ضروری باشد یا نباشد.

فیبر غذایی

بعضی چربی سوزها فیبر اضافی دارند که به نرمال کردن حرکات روده و سلامت دستگاه گوارش کمک می کنند و البته, فواید بیشتری هم دارند.

گیاهان و عصاره های چربی سوز

 

ترکیباتی مانند فلفل قرمز تند, کولئوس فورسکولی, و کاپسایسین برای کمک به افزایش حرارت زایی و سوزاندن کالری های بیشتر به چربی سوزها افزوده می شوند.

سایر ترکیبات

گاهی ترکیباتی مانند ویتامین ها, روی, یوهیمب و بیشتر نیز, برای افزایش انرژی و تقویت تندرستی اضافه می شوند.

مکانیسم عمل چربی سوزها چگونه است؟

مکمل های چربی سوز معمولا برای کمک به کاهش وزن طراحی می شوند و چربی سوزی را افزایش می دهند. معمولا این کارها را به روش های زیر انجام می دهند:

فعال سازی ترموژنز

ترموژنز (حرارت زایی) یک فرایند طبیعی سوخت و ساز اصلی در بدن است که به تبدیل کالری ها به حرارت کمک میکند. فلفل قرمز تند و سایر ترکیباتی که دارای کپسایسین (capsaicin) هستند, می توانند ترموژنز را تحریک کنند. محرک هایی نظیر کافئین نیز می توانند در افراد سالم ترموژنز را افزایش دهند. فورسکولین نیز از طریق فعال کردن AMP حلقوی, بر ترموژنز اثر دارد.

تقویت کننده های سوخت و ساز (متابولیسم)

سوخت و ساز بدن ما در حقیقت, تبدیل غذا به انرژی قابل استفاده است. سرعت سوخت و ساز در بدن مردان و زنان متفاوت است. به نظر می رسد که محرک ها بر سوخت و ساز اثر می گذارند. اثر کافئین در این مورد, به اثبات رسیده است. فلفل تند نیز سرعت سوخت و ساز را بالا می برد. تحقیقات نشان داده اند که علاوه بر کاپسایسین, ترکیب دیگری به نام دی هیدرو کپسیات (Dihydrocapsiate) نیز, در فلفل قرمز تند وجود دارد و باعث سوزاندن روزانه 50 کالری بیشتر می شود. عصاره چای سبز نیز روی سوخت و ساز چربی موثر است.

تجزیه چربی (لیپولیز)

لیپولیز فرایند شکستن چربی به اجزاء سازنده است. وقتی با ورزش و رژیم غذایی توام شود, لیپولیز می تواند منجر به کاهش وزن و چربی سوزی شود. بعضی ترکیبات موجود در چربی سوزها, لیپولیز را نشانه می روند. محرک هایی مثل کافئین, سطح اپی نفرین را در خون بالا می برند که علامتی برای شکستن چربی ارسال می کند. کاپسایسین نیز بر لیپولیز اثر می گذارد.

منبع انرژی

داشتن انرژی بیشتر می تواند منجر به فعالیت های فیزیکی بیشتر شود. ترکیباتی که به این منظور در چربی سوزها وارد می شوند, عمدتا محرک ها هستند. کافئین, عصاره قهوه سبز, عصاره چای سبز و گوارانا (guarana) متداول ترین محرک های مورد استفاده اند. کافئین با رهاسازی دوپامین و مهار آدنوزین, به افزایش انرژی و بیداری بیشتر کمک می کند و به علاوه, عملکرد ورزشی و استقامت را بالا می برد.

مهارکننده های اشتها

تنظیم اشتها و اجتناب از مصرف غذاهای سرشار از کالری بخش مهمی از فرایند کاهش وزن است. گلوکومانان (Glucomannan) در زمره ترکیبات محبوب مهارکننده اشتهاست. کافئین و سایر محرک ها نیز خواص کنترل کنندگی اشتها دارند البته پایداری اثر آنها زیاد نیست.

چه کسانی می توانند از فواید چربی سوزها سود ببرند؟

 • تمام مردان بالاتر از 18 سال
 • وزنه برداران و بدنسازان
 • ورزشکارانی که در مرحله کات (Cut) قرار دارند و از یک برنامه زمان بندی بالک/کات پیروی می کنند. (بالکینگ (bulking) مشتمل بر بیشتر خوردن, توده سازی و برداشتن وزنه بیشتر است, در حالی که کاتینگ (cutting) توام با محدود کردن کالری و از دست دادن چربی است).
 • مردان مسن تر, چون با افزایش سن, میزان متابولیسم و میزان تستوسترون, هر دو رو به کاهش میرود که می تواند باعث تجمع چربی شود.

طرز استفاده از چربی سوزها چگونه است؟

دستورالعمل روی بسته را بخوانید. بیشتر چربی سوزها به اشکال قرص و کپسول هستند و باید 2 یا 3 بار در روز مصرف شوند. به یاد داشته باشید که چربی سوزها برای مصرف بلند مدت طراحی نشده اند. مصرف آنها باید بین 1 و 3 ماه باشد. در غیر اینصورت دیگر اثری ندارد. چون بدن به آن عادت میکند و به علاوه, احتمال بروز عوارض جانبی بالا میرود. این مکملها معمولا کافئین دارند و مخصوصا برای افراد حساس, باید 5 تا 7 ساعت قبل از خواب مصرف شوند.

آیا می توان چربی سوزها را همراه با سایر مکمل ها مصرف کرد؟

معمولا اشکالی ندارد. البته چون هر مکملی ممکن است با سایر داروها یا مواد مصرفی تداخل داشته باشد, بهتر است در این مورد با پزشک مشورت شود. البته باید مواظب بود که مکمل در دوز پیشنهاد شده مصرف شود و به علاوه, دو چربی سوز را نباید همزمان مصرف کرد. در هنگام مصرف چربی سوزها, باید میزان کافئین دریافتی از سایر منابع را نیز مورد توجه قرار داد.

عوارض جانبی چربی سوزها چیست؟

بعضی از چربی سوزها کاملا طبیعی هستند, و می توانند بدون عارضه باشند و یا عارضه کمی داشته باشند. بعضی از چربی سوزها, مصنوعی و ساخته شده هستند که می توانند عوارض بیشتری ایجاد کنند. بعضی از عوارض متداول چربی سوزها عبارتند از:

بروز اختلالاتی در خواب

به علت وجود کافئین یا سایر محرک ها رخ می دهد و برای پیشگیری, باید چربی سوزها را 5 تا 7 ساعت قبل از خواب شبانه مصرف نمود.

کم آبی بدن یا دهیدراتاسیون

افزایش ترموژنز ناشی از مصرف چربی سوزها, دمای بدن را بالا می برد و بدن برای کاهش این دما, از آب موجود استفاده می کند و کم آبی ایجاد می شود.

چگونه می توان یک چربی سوز خوب انتخاب کرد؟

بعضی از نکاتی که هنگام انتخاب یک چربی سوز خوب باید رعایت کنید عبارتند از:

 • اجزاء سازنده
 • اعتبار شرکت سازنده
 • ارزش مالی
 • محتوای کافئین
 • راحتی در مصرف کردن

به علاوه, بهتر است قبل از انتخاب, سری به سایت های اینترنتی بزنید و اظهار نظرات مصرف کنندگان مکمل ها را مرور کنید تا از عملکرد آنها بهتر آگاه شوید.

منبع : top10supps

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!