کراتین

بررسی مکمل کراتین ماسل فارم

بررسی مکمل کراتین ماسل فارم  

یکی از محبوب ترین مکمل های بدنسازی، مکمل کراتین است که یکی از پر مصرف ترین مکمل ها در میان ورزشکاران به شمار می رود. معمولا هر فردی که بدنسازی کار می کند، از مکمل کراتین به منظور افزایش حجم و قدرت استفاده می کند. مزایای کراتین باعث می شود تا تاثیر مواد تشکیل دهنده ای که در پروتئین وی و یا سایر مکمل ها یافت می شود، بیشتر شود. ممکن است برای شما این سوال مطرح باشد که کراتین چیست؟ ما در ادامه جزئیات و ویژگی های این ترکیب و همچنین محصول منحصر به فرد مکمل کراتین ماسل فارم را برای شما بیان می کنیم.

مکمل کراتین ماسل فارم

کراتین چیست؟

کراتین ترکیبی است که در بدن ما به طور طبیعی تولید می شود. این اسید ارگانیک می تواند از کبد و کلیه حاصل شود. هدف در عملکرد کراتین، بازیافت انرژی حاصل از آدنوزین دی فسفات یا ADP است. ADP به آدنوزین تری فسفات یا ATP تبدیل می شود و انرژی را به بافت های مغز و عضلات عرضه می کند.

ما علاوه بر به دست آوردن طبیعی این ترکیب، همچنین می توانیم کراتین را از طریق یک رژیم غذایی متعادل نیز بدست آوریم، یک رژیم غذایی که میزان مصرف توصیه شده از کراتین را در مقیاس ارزش روزانه، به ما می دهد. کراتین همچنین می تواند از یک مکمل نیز حاصل شود. به عنوان یک مکمل، کراتین برای افزایش توده عضلانی و رشد عضلات استفاده می شود. از جمله مکمل های بسیار خوب در این زمینه مکمل کراتین ماسل فارم می باشد. عملکرد اصلی کراتین افزایش سریع مقدار انرژی است، که باعث می شود در حین تمرین از انرژی بیشتری برخوردار باشید. کراتین به عنوان یک مکمل می تواند به شکل پودر یا کپسول موجود باشد. کراتین ماسل فارم به شکل پودر عرضه می شود و بدون طعم و بو می باشد، به این معنی که می توان آن را با انواع غذاها یا مایعات مخلوط کرد و استفاده نمود.

نقاط قوت مکمل کراتین ماسل فارم

هر مکمل، دارای تعدادی نقاط قوت و نقاط ضعف می باشد. در این قسمت چند مورد از این موارد را بیان می کنیم تا شما را در این که مکمل کراتین ماسل فارم تا چه اندازه می تواند به نیازهایتان پاسخگو باشد، کمک کرده باشیم:

  • بدون طعم و مزه بودن مکمل کراتین ماسل فارم اجازه می دهد تا شما آن را تقریبا با هر چیزی مخلوط کنید. همچنین محصول مورد نظر از قدرت حل شوندگی بالایی برخوردار بوده که به شما اجازه می دهد آن را هم به وعده غذایی خود و هم به انواع نوشیدنی اضافه کنید.
  • اگر چه کراتین به طور طبیعی در بدن شما از طریق کبد و کلیه تولید می شود، اما مصرف کراتین بیشتر از طریق مکمل باعث دستیابی مستقیم ماهیچه ها به آن شده و شما را سریع تر به اهداف تناسب اندام خود نزدیک تر می کند.
  • مکمل کراتین ماسل فارم از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و هر بطری از آن حاوی 60 وعده کراتین است. شما در هر روز فقط نیاز به یک وعده از این محصول دارید که با یک حساب سرانگشتی استفاده از این مکمل هر روز برای شما در حدود 0.25 دلار هزینه در بر خواهد داشت که ارزش بالای خرید این محصول را نشان می دهد.
  • لیست مواد تشکیل دهنده این مکمل کوتاه است اما بسیار تاثیر گذار می باشد. مزایای ترکیبات اضافه شده به فرمول این محصول، فوق العاده است. بدست آوردن آب بیشتر، افزایش جریان خون و افزایش استقامت از جمله این مزایا هستند.
مکس استارز  فواید کراتین چیست؟

 

ترکیبات مکمل کراتین ماسل فارم

مواد تشکیل دهنده مکمل کراتین ماسل فارم

مکمل کراتین ماسل فارم حاوی یک لیست کوتاه از مواد تشکیل دهنده است، اما این مسئله اثربخشی این مکمل را تحت تاثیر قرار نمی دهد. لیست مواد تشکیل دهنده شامل کراتین مونوهیدرات، کراتین AAB، دی کراتین مالات و سه کراتین اختصاصی دیگر است. کراتین مونوهیدرات باعث هضم بهتر و بالا بردن حجم ذخیره آب در سلول ها می شود و کراتین AAB به عنوان یک افزودنی مکمل، باعث افزایش جریان خون در سراسر بدن، افزایش مصرف اکسیژن و بالا بردن قدرت و استقامت در بدن می شود. AAB همچنین کمک می کند تا سرعت تجزیه پروتئین در ماهیچه ها کاهش یابد. دی کراتین مالات به منظور افزایش جذب کراتین آزاد به عضلات به فرمول این محصول اضافه شده است که این کار را با ایجاد اسید مالیک به وجود می آورد که باعث می شود تا کراتین سریع تر به ماهیچه ها برسد. سه مخلوط اختصاصی در مکمل کراتین ماسل فارم، برای حمایت از تاثیراتی که توضیح داده شد، اضافه می شوند. این ترکیب برای کسانی که قبلا برنامه تمرینی ساخت یافته ای به همراه یک رژیم غذایی سالم داشته اند، طراحی شده است.

راهنمای مصرف مکمل کراتین ماسل فارم

برای اطمینان از نتایج و اثربخشی کراتین، هر روز 8 الی 10 لیوان آب مصرف کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، کسانی که قبلا دارای یک برنامه تمرینی ساخت یافته هستند، می توانند از کراتین به میزان زیادی بهره مند شوند. این مورد می تواند به شما کمک کند که وزن بیشتری را بدست آورده و رشد ماهیچه های شما سریع تر انجام شود. بهترین نکته در مورد کراتین این است که بدن شما می تواند آن را برای استفاده ذخیره کند. استفاده روزانه از کراتین رشد عضلات شما را ترویج می دهد و شما را در حالت افزایش دائمی نگه می دارد. ماهیت بدون مزه و طعم مکمل کراتین ماسل فارم، کار را برای مصرف کننده آسان می کند، به این صورت که می تواند این پودر را با هر نوشیدنی و یا مواد غذایی ترکیب کند و مصرف نماید.

مکس استارز  بررسی مکمل کراتین دی ان ای بی اس ان

مزایای مکمل کراتین ماسل فارم

هشدار مصرف مکمل کراتین ماسل فارم

در هنگام مصرف از هر مکمل دارویی و غذایی، باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید تا عوارضی از جانب مکمل مورد نظر برای شما ایجاد نشود. در رابطه با مکمل کراتین ماسل فارم نیز توصیه های زیر را رعایت فرمایید:

  • افرادی که دارای ناراحتی های قلبی و عروقی هستند، باید قبل از مصرف از این مکمل با پزشک خود مشورت نمایند. همچنین در صورتی که فردی تحت نظر پزشک در حال درمان به سر می برد، باید قبل از مصرف از این مکمل به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه تداخل دارویی با پزشک خود صحبت کند.
  • استفاده از مکمل کراتین ماسل فارم به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
  • خانم های باردار و شیرده نباید از این مکمل استفاده کنند.
  • مکمل کراتین ماسل فارم را در مکانی خشک به دور از نور خورشید قرار دهید.

منبع : supplementreviewsau

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!