بدون دسته بندی

بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

هنگامی که تمرین سخت و سنگینی را گذراندید، به مکملی نیاز دارید که می تواند زمان بازیابی شما را کاهش داده تا بتوانید سریع تر تمرینات خود را از پی بگیرید. بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن دقیقا همان کاری را می کند که شما انتظار دارید. این محصول با برخورداری از ترکیباتی با کیفیت بالا باعث ایجاد قدرت و انرژی بیشتر در شما شده و در ساخت عضلات بدون چربی به شما کمک می کند و سیستم ایمنی شما را تقویت می کند. با مصرف بی سی ای ای گلد استاندارد می توانید انواع الکترولیت ها، آنتی اکسیدان ها و افزایش دهنده های عملکرد را برای انجام بهتر برنامه تمرینی خود دریافت کنید. این محصول یک مکمل جدی برای ورزشکاران است که می خواهند نتایج بهتری را کسب کنند.

مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

نقاط قوت و ضعف مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

  • تمام مواد مغذی که برای ساخت عضلات نیاز است در این مکمل موجود می باشد، یا به عبارت دیگر این محصول یک مکمل کامل از لحاظ رشد و ترمیم عضلات است.
  • سه ماده فعال که به شما در تسریع زمان بهبودی و ساخت عضلات کمک می کنند در این مکمل گنجانده شده است.
  • ترکیبات مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و تمامی مواد تشکیل دهنده از کیفیت بالایی برخوردار هستند. نسبت و دوز مناسب ترکیبات موجود، ثابت شده است که به تسریع بهبود عضلات شما کمک شایانی می کنند.
  • تنها نکته اصلی این مکمل که قابل توجه است و یک نقص تلقی می شود این است که مواد تشکیل دهنده غیر فعال مقدار زیادی از دوز مکمل را تشکیل می دهند. هنگامی که شما یک دوز حدود 10 گرم آن را در نظر می گیرید، تقریبا 4.5 گرم از آن را مواد غیر فعال تشکیل می دهند، در حالی که مواد تشکیل دهنده غیر فعال می تواند برای چنین مکمل ساده ای کاهش یابند. با این حال، این ترکیبات حمایتی در صورتی که بیش از حد مصرف نشوند، کاملا بی ضرر هستند و یک مسئله جدی به حساب نمی آید.
  • برخورداری از 4 طعم مجزا به شما کمک می کند تا حین مصرف از این مکمل احساس خستگی نکنید و نیازی به افزودن طعم دهنده اضافی به آن را نداشته باشید.
مکس استارز  چربی سوز جت فیول سوپر برن برند گت

مواد تشکیل دهنده مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

اسیدهای آمینه زنجیره ای برای بازسازی سریع ماهیچه ها و برخورداری از تمرینات موثر در فرمول محصول قرار گرفته اند. مکمل هوشمند این محصول تنها با ارائه 15 کالری و 4 کربوهیدرات در هر وعده هیچ گونه نگرانی در شما برای دریافت مواد مغذی ایجاد نمی کند و همچنین باعث حمایت از سیستم ایمنی بدن و حفظ تمرکز بهتر برای شما می شود.

ترکیبات ویتامین C، منیزیم، سدیم و پتاسیم در مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد قرار گرفته اند، همچنین این مکمل شامل یک ترکیب BCAA است که حاوی لوسین، ایزولوسین و والین می باشد که با نسبت 2-1-1 با هم ترکیب شده اند و سبب سنتز پروتئین در ماهیچه ها می شوند. شما با مصرف این مکمل 250 میلی گرم بتا گلوکان برای کمک به حمایت از سیستم ایمنی و 200 میلی گرم ریشه عصاره رودیولا را دریافت خواهید کرد که توانایی بالایی در حمایت از قدرت و استقامت شما دارد. در صورتی که شما می خواهید تاثیر بیشتری از مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد ببرید، باید برنامه ورزشی منظم و رژیم غذایی مطلوبی نیز داشته باشید.

مواد تشکیل دهنده مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد

اثربخشی مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

این مکمل به منظور بالا بردن سطح قدرت و استقامت شما و کمک به ترمیم و ساخت عضلات و ماهیچه های بدن شما طراحی شده است. و به همین دلیل انواع مواد مغذی در فرمول این محصول قرار گرفته اند. همچنین مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن تقویت شود، که این امر برای ورزشکاران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اثربخشی مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد به منظور ساخت عضلات و بهبود عملکرد ورزشی اثبات شده است. تمام بی سی ای ای های موجود در این مکمل به خاطر توانایی آنها برای حمایت از رشد و ترمیم عضلات شناخته شده اند. علاوه بر این، بتا گلوکان به منظور تشخیص اثربخشی آن مورد مطالعه قرار گرفته است و مطالعات نشان می دهد که این ترکیب باعث بهبود اثربخشی بالقوه بی سی ای ای های موجود در فرمول مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد می شود. این ترکیب همچنین به کاهش تنش، خستگی و کاهش اثرات تمرینات شدید کمک می کند. رودیولا نیز همچون بتا گلوکان عملکردی بسیار موثر دارد. این ترکیب باعث افزایش دو برابری سیستم ایمنی بدن شما برای حفاظت از شما می شود و همچنین با بهبود عملکرد فیزیکی و ورزشی در شما باعث می شود که بتوانید تعداد دفعات حضور خود در باشگاه را افزایش دهید. از دیگر مزایای این ترکیب کاهش استرس در هر دو سطح فیزیکی و ذهنی است که می تواند به شما در انجام تمرینات موثرتر و اضطراب کمتر کمک کند.

مکس استارز  نیروی جنسی را چگونه به صورت طبیعی افزایش دهید؟

 

راهنمای مصرف مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد

این مکمل حاوی 28 وعده است که یک ماه کامل را برای شما تضمین می کند. البته لازم نیست که هر روز از این مکمل استفاده شود، اما اگر 6 روز از هفته از آن مصرف نمایید، بهترین نتیجه را خواهید دید.

هزینه مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد، کمتر از یک دلار در روز است، اما با این حال شما تمرینات بهتر و ساختار فیزیکی قوی تری را تجربه خواهید کرد. به طور کلی، ارزش خرید این محصول بسیار خوب می باشد و شما می توانید با دریافت مقدار کافی از بی سی ای ای های ضروری به اهداف ورزشی خود سریع تر دستیابی پیدا کنید. به منظور برخورداری از تاثیر بیشتر از این مکمل بهتر است مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد را به اندازه دوز بیان شده، 30 تا 60 دقیقه قبل از تمرین میل نمایید.

مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد

هشدار مصرف مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد

  • به منظور تعیین دوز مورد نیاز خود بهتر است با پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت نمایید.
  • به منظور جلوگیری از هر گونه تداخل دارویی، در صورتی که تحت نظر درمان قرار دارید، قبل از مصرف از آن با پزشک خود مشورت نمایید.
  • مکمل بی سی ای ای گلد استاندارد را در مکانی خشک و به دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!