تست بوستر - پروهورمون

بررسی مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

در این نوشتار قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین مکمل های تست بوستر موجود در بازار آشنا کنیم. مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور با قدرت بالا در افزایش سطح هورمون تستوسترون و استفاده از تکنولوژی نوتروپیک و برخورداری از ترکیباتی استاندارد و ایمن، یکی از مکمل های محبوب تست بوستر در بازار به شمار می رود.

بررسی مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

دستیابی به تناسب اندام و افزایش قدرت و انرژی از خواسته های هر ورزشکاری است. یکی از تاثیرگذارترین مواردی که بر این اهداف تاثیر مثبت می گذارد، هورمون تستوسترون می باشد. بالا بودن سطح این هورمون قدرت و انرژی را در فرد افزایش می دهد و به رشد و ترمیم ماهیچه ها کمک می کند. از جمله مواردی که می توان سطح این هورمون را افزایش داد، استفاده از مکمل های تست بوستر است. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین مکمل های تست بوستر موجود در بازار آشنا کنیم. مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور با قدرت بالا در افزایش سطح هورمون تستوسترون و استفاده از تکنولوژی نوتروپیک و برخورداری از ترکیباتی استاندارد و ایمن، یکی از مکمل های محبوب تست بوستر در بازار به شمار می رود.

مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

نقاط قوت مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

این مکمل از مزایای بسیار زیادی برخوردار است، در این قسمت مهمترین نقاط قوت این مکمل آورده شده است:

 • پی 6 بلک از تکنولوژی نوتروپیک تستوسترون استفاده کرده که قدرت فوق العاده ای در افزایش سطح این هورمون در بدن ورزشکار دارد.
 • علاوه بر افزایش قدرت و انرژی و بالا بردن سطح هورمون تستوسترون باعث افزایش میل جنسی نیز در مردان می شود.
 • ترکیبات به کار رفته علاوه بر موارد بیان شده بر عملکرد های ذهنی و مغزی تاثیر گذاشته و باعث آرامش و در عین حال افزایش تمرکز و تقویت انگیزه در فرد می شوند.
 • ترکیبات موجود در مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور کاملا استاندارد و بدون عوارض جانبی بوده و موارد مشکوکی در فرمول این محصول به چشم نمی خورد.

مواد تشکیل دهنده مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

در یک وعده از این محصول که شامل 3 عدد کپسول می باشد ترکیبات زیر با دوز های مشخص شده قرار گرفته اند:

 • ویتامین D: 1666 یکای بین المللی یا IU
 • ویتامین B6: 2 میلی گرم
 • منیزیم: 135 میلی گرم
 • روی: 30 میلی گرم
 • مس: 2 میلی گرم
 • مخلوط نوتروپیک تستوسترون شامل اسپارتیک اسید منیزیم کلات، دی سراین، گلیسیریل فوسفریل کولین، دی هیدروپیان دسترون و دی ‌ایندولیل ‌متان: 2105 میلی گرم
 • مخلوط ویتامین ها و مواد معدنی شامل روی مونومتونین، مس کلات، کلکلسیفرول و پیریدوکسال فسفات: 191 میلی گرم
 • مخلوط آندروژن شامل عصاره دانه باقلا مخملی و آندروگرافیس پانیکلاتا: 167 میلی گرم
مکس استارز  تست بوستر تست 3 ایکس اس ایکس 7 بلک اونیکس

سایر ترکیبات تشکیل دهنده مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور: ژلاتین، سلولز سبزیجات، دی اکسید سیلیکون، استرات منیزیم، دی اکسید تیتانیوم، FD & C قرمز شماره 40، FD & C آبی شماره 1، FD & C زرد شماره 6

در این قسمت کاربردهای هر یک از مخلوط های موجود در فرمول پی 6 بلک را برای شما بیان می کنیم:

ویتامین D، ویتامین B6، منیزیم، روی و مس: به منظور تقویت کننده هورمون تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرند.

مخلوط نوتروپیک تستوسترون: ترکیبات موجود در این مخلوط به صورت غیر مستقیم بر هورمون تستوسترون اثر می گذارند، به این صورت که با مهار آنزیم آروماتاز مانع تبدیل هورمون تستوسترون به استروژن می شوند. همچنین به عنوان اثری دیگر، این ترکیبات بر عملکرد های شناختی تاثیر گذاشته و با بهبود عملکرد های مغزی و کنترل استرس و اضطراب باعث تقویت این هورمون و افزایش انرژی و قدرت در فرد می شوند.

مخلوط آندروژن: این ترکیبات علاوه بر تقویت هورمون تستوسترون باعث افزایش و تقویت میل جنسی در مردان می شوند.

ترکیبات مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

بررسی مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

بررسی فرمول مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

تمام ترکیبات موجود در فرمول مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور، استاندارد و ایمن بوده و بدون عوارض می باشند. ویتامین های انتخاب شده بهترین ویتامین ها به منظور افزایش هورمون تستوسترون هستند. نوتروپیک های استفاده شده به خوبی باعث تقویت عملکرد های ذهنی شده و فرد را برای یک تمرین با کیفیت آماده می کنند. به طور کلی تمام ترکیبات به کار رفته در فرمول پی 6 بلک در هر گروهی که قرار دارند، بهترین ها در جایگاه خود هستند. قیمت بالای این محصول از نواقص بزرگ آن محسوب می شود، زیرا که با توجه به این قیمت، بسیاری از افراد توانایی خرید این محصول را ندارند. با این حال اگر مزایای بسیار خوب این محصول برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید از قیمت بالای این محصول صرف نظر کنید.

مکس استارز  تستو فیول تستوسترون بوستر طبیعی

راهنمای مصرف مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

به منظور مصرف صحیح از پی 6 بلک باید یک وعده از آن را که حاوی 3 کپسول است را 30 دقیقه قبل از تمرین مصرف نمایید. در روزهایی که تمرین انجام نمی دهید، یک وعده را با اولین وعده غذایی خود مصرف کنید. ورزشکاران می توانند البته بر حسب نیاز، 2 وعده که حاوی 6 کپسول است را در روز مصرف نمایند. از مصرف بیش از 6 کپسول در یک روز تجاوز نکنید. باید بعد از مصرف از این مکمل برای 30 روز متوالی، حداقل 2 الی 4 هفته مصرف این محصول را متوقف کنید. قیمت یک بطری حاوی 90 کپسول حدود 70 دلار و قیمت بطری 180 کپسولی از مکمل پی 6 بلک 150 دلار است.

تاثیر مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

 

هشدار مصرف مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور

هر مکملی که مورد استفاده قرار می گیرد، حتی اگر ترکیبات آن هیچ گونه عوارضی را برای شما در بر نداشته باشند، باز هم اگر توصیه های مربوط به مصرف آن را رعایت نکنید، می تواند عوارض جدی را برای شما ایجاد نماید. بنابراین قبل از مصرف از مکمل پی 6 بلک، توصیه های زیر را رعایت فرمایید:

 • بر روی برچسب این محصول به کاربر هشدار داده شده است که مواد تشکیل دهنده خاصی در این محصول می توانند باعث آکنه، ریزش مو، پرخاشگری، تحریک پذیری و حتی افزایش سطح استروژن شود.
 • به منظور تعیین میزان دقیق دوز خود بهتر است قبل از استفاده از این محصول به پزشک مراجعه کرده و سطح دقیق هورمون های جنسی خود را مشخص نمایید و سپس اقدام به مصرف از مکمل تست بوستر سلوکور کنند.
 • ما در اینجا با هورمون های مردانه برخورد می کنیم، بنابراین در صورتی که هورمون های بدن شما از سطح خوبی برخوردار هستند نیازی به استفاده از مکمل های تست بوستر نیست.
 • طبق گزارشات صورت گرفته از کاربرانی که از این محصول استفاده کرده اند، تعداد عوارض جانبی که توسط آن ها مشاهده شده است بسیار ناچیز و جزیی بوده است.
 • مصرف مکمل تست بوستر پی 6 بلک سلوکور به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

منابع : testosteroneboostersreview best5supplements/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!