کراتین

کراتین کریچر بیست اسپورت بهترین کراتین دنیا

هدف کراتین کریچر ایجاد افزایش در عملکرد و بازیابی است و با وجود پنج فرم پرمیوم آن، من تقریبا مطمئن هستم که به وعده های خود به خوبی عمل می کند. یک تقویتی فوق العاده که به شما کمک می کند تا برای اهداف بزرگتر تلاش کنید. تقویت استقامت: به شما کمک می کند وزنه های سخت تر و طولانی تر بزنید. کمک به عضلات، رشد را تحریک کرده و بازیابی را سرعت می بخشد.

کراتین کریچر بیست اسپورت بهترین کراتین دنیا

شما با کراتین خیلی کارها می توانید انجام دهید. می توانید آن را به تنهایی ارائه داده یا به عنوان قسمتی از پری ورکات به فروش برسانید. در هر صورت، کسی همیشه پودر کراتین را خریداری خواهد کرد. در نتیجه، این صنعت با انواع زیادی از برندها اشباع شده است. یکی از بهترین راه های آگاه شدن چیست؟ ساخت یک فرمولاسیون بهینه… و این چیزی است که بیست اسپورت با کراتین کریچر خود انجام داده است.

آیا این کراتین کریچر واقعا ما را به یک دیوانه بیست در باشگاه تبدیل می کند یا فقط یک پودر فانتزی است؟ در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

درباره کراتین کریچر بیست اسپورت

کراتین کریچر افزایش قدرت و حجم عضلانی، تسریع روند ریکاوری و افزایش استقامت هوازی و بی هوازی را به دنبال دارد. به دلیل بهبود روند تغذیه عضلات توسط این محصول، شاهد جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات نیز خواهیم بود. این محصول ترکیبی از 5 کراتین با کیفیت می باشد که در مقایسه با سایر کراتین های موجود که فقط از یک کراتین مونوکربوهیدراتی تشکیل شده اند برتری دارد. همچنین این فراورده دوبار بافر شده و خنثی شده است این عمل تاثیر ویژه ای در جذب سریع کراتین خواهد داشت.

نکته فروش کراتین کریچر ساده است: آن را با عجیب ترین ترکیبات تشکیل دهنده ای که می توانید پیدا کنید، پر کرده است. درباره فرمولاسیون:

 • بدون نفخ: سایت آنها ادعا می کند که کمپلکس کراتین آنها خالص است و بنابراین نفخ را کاهش می دهد. بله…این شکم باد کرده آن حجمی نیست که ما به دنبالش هستیم، خیلی ممنون.
 • کیفیت ترکیبات تشکیل دهنده: من قبلا هرگز مخلوط کل کراتین را در دیگر مکمل ها ندیده ام.
 • 5 فرم کراتین: این مورد را به عنوان یک روند در ترکیبات جدید کراتین می بینیم.

اطلاعات مکمل کراتین کریچر بیست اسپورت

اندازه سروینگ: 5 گرم (1 قاشق)

تعداد سروینگ هر بسته: 60

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
کلسیم24 میلی گرم
ماتریکس کراتین پیشرفته کریچر3025 میلی گرم
کراتین مونوهیدرات برند کریچر، کرا-تورنا (کراتین بافر)، کراتین مگنا پاور (کراتین منیزیم شلات)، کراتین آلفا کتوگلوتارات 2:1، کراتین آنهیدروس، سینولین پی اف، حاوی پلیمرهای نوع A، آستاگین
سایر ترکیبات: مالتو دکسترین، سیتریک اسید، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، کلسیم سیلیکات، سوکرالوز، عصاره هویج بنفش (برای رنگ)
راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل خوراکی، یک پیمانه را با 8-6 انس آب مخلوط کرده و 30 دقیقه قبل از ورزش و 30 دقیقه پس از ورزش مصرف کنید. در روزهای بدون ورزش، از یک قاشق از مکمل به همراه 8-6 انس آب در صبح و بعد از ظهر استفاده کنید. همیشه با مقدار زیادی آب مصرف کنید.
مکس استارز  بررسی مکمل کراتین ماسل فارم

 

کراتین کریچر دارای بهترین ترکیبات است، اما شاید با دوز مناسبی پشتیبانی نشود.

گاهی اوقات کیفیت یا خلوص ترکیبات تشکیل دهنده می تواند دوز پایین را جبران کند، اما تنها یک ترکیب پرمیوم می تواند این کار را انجام دهد. بیایید مواد تشکیل دهنده موجود در این فرمولاسیون را خلاصه کنیم:

 • ترکیب پیشرفته کراتین کریچر. 5 نوع کراتین ها عبارتند از:
 • کریپر شناخته شده ترین برند پرمیوم کراتین مونوهیدراته است. همچنین به طور بحث برانگیزی مؤثرترین فرم کراتین است که کارایی عضلات را تقویت می کند.
 • کرا- تورنا چیزی است که قبلا ندیده ایم. یک فرم دو بار بافر شده از کریپر است و همچنین برای بهبود یک محیط آلکالین ایجاد شده است.
 • کراتین مگنا پاور دومین فرم محبوب کراتین است. کراتین آن متصل به منیزیم است که قرار است از تبدیل کراتین ارزشمند ما به کراتینین جلوگیری کند.
 • دی کراتین مالات به عنوان یک فرم زیست فعال تر کراتین مونوهیدرات در نظر گرفته می شود در حالیکه به دلیل اتصال به مالیک اسید باید از نفخ جلوگیری کند.
 • کراتین آنهیدروس در لغت به معنای کراتین بدون مولکول H2O است و برای تولید کراتین بیشتر از هر گرم به وجود آمده است. تنها تفاوتی که ایجاد می کند این است که هم زدن را برای مصرف کننده راحت تر می کند.
 • سینولین پی اف فرم ثبت اختراع شده از عصاره دارچین است. دارچین برای کمک به افزایش حساسیت انسولین و کاهش قند خون در بدن شناخته شده است. به عنوان سینولین پی اف، جذب کراتین را بهینه می کند، زیرا انسولین باعث حرکت کراتین به سمت عضلات شما می شود. دوز پیشنهادی همراه با مصرف کراتین حداقل 100 میلی گرم است.
 • آستراگین یک تقویت کننده جذب مواد غذایی است که به طور مؤثر فعالیت اسید آمینه و ترکیبات PWO که شامل کراتین هم هست را افزایش می دهد.

آنالیز فرمولاسیون کراتین کریچر

بیست اسپورت نوتریشن (BSN) شرکت جالبی است و دارای تعدادی مکمل عالی دیگر برای بدنسازان است که در بررسی های B5 بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

بی اس ان کراتین کریچر در حقیقت بر اساس کیفیت هر یک از مواد تشکیل دهنده آن، بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد، اما این احتمال وجود دارد که دوز آن پایین باشد.

این مکمل برای مصرف کنندگانی که حداقل میزان مصرف کراتین روزانه یعنی دو گرم را دارند، مناسب است اما این فقط در مورد افرادی که وزن کمتر از 200 پوند دارند صدق می کند.

بسیاری از مصرف کنندگان کراتین نیز بدنسازانی هستند که وزن آنها بیش از 200 پوند می باشد.

مصرف کراتین کریچر برای بدنسازان

به هر حال ما به این شک و تردید رسیده ایم که احتمالا روزانه یک قاشق از این مکمل به اندازه ای که بی اس ان می گوید قدرتمند نیست.

حتی اگر محصول شما با کیفیت هم باشد، با فرم های خالص کراتین و تمام تقویت کننده های جذب ضروری برای حداکثر جذب کراتین، دوز همچنان در اولویت است.

بی اس ان ممکن است یک یا دو گرم از مقدار آن کم کند. ما حتی مطمئن نیستیم که دوز داده شده برای استفاده از مزایای ذکر شده برای هر یک از فرم ها کافی باشد.

مکس استارز  فواید کراتین چیست؟

از نظر ما حتی اگر دوز داده شده در سطح پایینی باشد، با یک فرمولاسیون خوب مثل این شما می توانید بسته به هدفی که دارید مقدار آن را برای خود تنظیم کنید.

علاوه بر سفارشی سازی مقدار مصرف، من ترکیبات تجاری با کیفیت بالای کراتین کریچر را دوست دارم.

مزیت های مکمل کراتین کریچر

هدف کراتین ایجاد افزایش در عملکرد و بازیابی است و با وجود پنج فرم پرمیوم آن، من تقریبا مطمئن هستم که به وعده های خود به خوبی عمل می کند.

 • یک تقویتی فوق العاده که به شما کمک می کند تا برای اهداف بزرگتر تلاش کنید.
 • تقویت استقامت به شما کمک می کند وزنه های سخت تر و طولانی تر بزنید.
 • کمک به عضلات، رشد را تحریک کرده و بازیابی را سرعت می بخشد.

ما تصور می کنیم تا زمانی که آن را با رژیم تمرینی صحیح، پودر پروتئین و دیگر مکمل های پری ورکات ترکیب کنید، بی اس ان کراتین کریچر به شما در ساخت توده عضلانی کمک خواهد کرد.

نتیجه مصرف کراتین کریچر

 

چه کسانی کراتین کریچر را مصرف می کنند؟

این مکمل مطمئنا برای مصرف کنندگانی است که می خواهند ترکیب خاصی را خریداری کنند یا یک جایگزین بهتر را به عنوان استک قدرت خود امتحان کنند. این مکمل برای تازه کارها نیست زیرا دوز آن برای شروع بسیار پایین است. اما با این حال من باز هم به سختی می توانم آن را یک فرمولاسیون حرفه ای قدرت بنامم.

عوارض جانبی کراتین کریچر

علیرغم تمام ادعاهای بزرگ، شما ممکن است هنوز هم کمی نفخ احساس کنید، اما ما تقریبا مطمئنیم که بسیار خفیف خواهد بود.

خلاصه مکمل بی اس ان کراتین کریچر

مزایا

 • کراتین های پرمیوم. این یک مورد فوق العاده مهم است.
 • قابل استک شدن. به اندازه کافی برای افزودن ساده است.
 • جذب سریع. حتی تقویت کننده ها هم پرمیوم هستند.
 • کربوهیدرات ها. ساخته شده از 40 درصد سوخت گلیکوژن.
 • طعم دهنده ها! پانچ بیست، مرکبات، لیموناد، گیلاس
 • نوع تحویل. نمی خواهیم در مورد ارسال آن صحبت کنیم. به صورت کپسول ها هم در دسترس است.

معایب

 • دوز پایین. بیست اسپورت باید گرم بیشتری از آن اضافه کند.
 • طول عمر کوتاه. مصرف کنندگان بیش از یک قاشق مصرف خواهند کرد.
 • قیمت. پرمیوم ها ارزان نیستند.

قیمت و اطلاعات خرید

یک بطری (60 سروینگ): 24.68 دلار

در دسترس به صورت آنلاین (آمازون، بادی بیلدینگ دات کام) و در فروشگاه ها

کلام پایانی در مورد بی اس ان کراتین کریچر

ایده پشت شرکت بیست اسپورت برای  کراتین کریچر  این بود که آن را با فرم های مختلف کراتین در ترکیب با بوسترهای پرمیوم استفاده کنند. ما برای استراتژی فرمولاسیون آنها کلاه از سر برمی داریم. این یک محصول ارزان نیست، اما ما تصور می کنیم ترکیبات پرمیوم برچسب قیمت را توجیه می کنند. تنها مسئله ای که اینجا داریم دوز آن است که به نظر مقداری کم می آید. اما با استفاده از بهترین فرم های کراتین که در دیگر محصولات دیده نشده است،  کراتین کریچر احتمالا بسیار جذاب باشد و حتی با کمترین دوز بیشترین نتایج را داشته باشد.

منابع : best5supplements supplementreviews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!