چربی سوز

چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

یکی از مکمل های فوق العاده و محبوب در میان چربی سوزها، مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور می باشد که با برخورداری از دوز مناسبی از کافئین باعث چربی سوزی سریع و بالا بردن انرژی و قدرت در فرد می گردد. در ادامه جزئیاتی را درباره مشخصات و مزایای این محصول بیان می کنیم.

چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

دستیابی به تناسب اندام و افزایش قدرت اهدافی هستند که هر ورزشکار و بدنسازی برای رسیدن به آن ها تلاش می کند. سوزاندن چربی های اضافی در بدن جهت رسیدن به تناسب اندام لازم و ضروری است. داشتن برنامه ورزشی منظم و رژیم غذایی مناسب به منظور کاهش وزن، از جمله اقداماتی است که باعث می شوند فرایند چربی سوزی در بدن انجام گیرد. اما در کنار موارد بیان شده استفاده از یک مکمل چربی سوز استاندارد و تاثیرگذار می تواند فرایند رسیدن به تناسب اندام را سرعت ببخشد. یکی از مکمل های فوق العاده و محبوب در میان چربی سوزها، مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور می باشد که با برخورداری از دوز مناسبی از کافئین باعث چربی سوزی سریع و بالا بردن انرژی و قدرت در فرد می گردد. در ادامه جزئیاتی را درباره مشخصات و مزایای این محصول بیان می کنیم.

مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

نقاط قوت مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

این محصول یکی از بهترین مکمل های چربی سوز موجود در بازار است که مزایای زیادی را برای مصرف کننده به ارمغان خواهد آورد. مهمترین مزایای مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم، شامل موارد زیر می شوند:

  • وجود 300 میلی گرم کافئین در فرمول این محصول که دوز بسیار مناسبی می باشد، باعث اثربخشی بالای این مکمل در چربی سوزی و افزایش قدرت می شود.
  • این محصول اثر طولانی مدتی را از خود به جای گذاشته و باعث افزایش قدرت و انرژی در مصرف کننده نیز می شود.
  • استفاده از چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم علاوه بر هدف اصلی که چربی سوزی است، باعث بهبود عملکرد های رفتاری و تقویت روحیه و انگیزه در فرد می شود.

مواد تشکیل دهنده چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

در هر وعده از این محصول که شامل 1 کپسول می باشد، ترکیبات زیر با دوز های مشخص شده قرار گرفته اند:

مکس استارز  بررسی چربی سوز هیدروکسی کات اس ایکس سون بلک ماسل تک

مخلوط سوپر اچ دی اکستریم شامل کافئین بدون آب، ترامتیلوریک اسید، عصاره میوه فلفل آنوم، کافئین تروستیلبن کریستال، عصاره زمبرین و عصاره ریشه فلفل شیطان: 435 میلی گرم

سایر ترکیبات تشکیل دهنده مکمل چربی سوز سوپر اچ دی سلوکور: آرد برنج، کپسول شل (ژلاتین، دی اکسید تیتانیوم، FD & C قرمز شماره 40، FD & C آبی شماره 1، FD & C زرد شماره 6، FD & C زرد شماره 5، FD & C سبز شماره 3، شلاک، پروپیلن گلیکول)، میکرو کریستالین سلولز، استئارات، منیزیم، دی اکسید سیلیکون

کافئین بدون آب: یک چربی سوز فوق العاده بوده و تاثیر شگفت انگیزی در افزایش انرژی و ترموژنز دارد.

ترامتیلوریک اسید: این ترکیب ظاهرا باعث طولانی مدت شدن اثر کافئین می شود، اما با این حال تحقیق زیادی بر روی این محصول صورت نگرفته است.

عصاره میوه  فلفل آنوم: این گیاه یک چربی سوز بسیار قوی بوده که تاثیر دوگانه داشته، به این صورت که علاوه بر چربی سوزی باعث کاهش اشتها نیز در مصرف کننده می شود.

کافئین تروستیلبن کریستال: این ترکیب یک آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده که اغلب به عنوان یک محافظ در برابر عصب مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد.

عصاره زمبرین: این ماده بیشتر به منظور بهبود خلق و خوی مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر این مورد برای چربی سوزی کاربرد داشته و یک ترکیب مناسب برای مکمل های قبل از تمرین می باشد.

عصاره ریشه فلفل شیطان: این گیاه عجیب و غریب بیشتر باعث کمک به اختلالات خلقی و رفتاری می شود، اما با این وجود تحقیقات اندکی در مورد اثربخشی این گیاه صورت گرفته است.

چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

 

بررسی فرمول چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

مکمل چربی سوز سوپر اچ دی  سلوکور یک چربی سوز قدرتمند بوده که اگرچه در ظاهر یک چربی سوز فوق العاده می باشد، اما تاثیر شگفت انگیزی نیز در تقویت خلق و خوی و عملکرد های شناختی و رفتاری در فرد دارد. کافئین ترکیب غالب فرمول این محصول بوده که سازنده بر روی آن حساب ویژه ای را باز کرده است. طبق ادعای شرکت سازنده مکمل سوپر اچ دی اکستریم از فرمولی برخوردار بوده که اثری طولانی مدت از خود به جای گذاشته و می تواند در دراز مدت نیز تاثیر خوبی بر چربی سوزی مصرف کننده داشته باشد. سایر ترکیبات موجود در این چربی سوز از جمله عصاره میوه  فلفل آنوم به عنوان تکمیل کننده اثر کافئین در فرمول این محصول جای گرفته اند که البته دوز پایینی به این ترکیبات با توجه به دوز بالای کافئین اختصاص داده شده است.

مکس استارز  بررسی مکمل تست بوستر پی 6 آلتیمیت سلوکور

راهنمای مصرف چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

به منظور استفاده صحیح از مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم، باید یک وعده از آن را که شامل یک کپسول می باشد با 8 تا 12 اونس آب ترکیب کرده و هنگام صبح مصرف نمایید و همچنین یک کپسول دیگر از آن را با همین میزان آب مخلوط کرده و در هنگام بعد از ظهر مصرف نمایید. این محصول را تا 6 ساعت قبل از خواب مصرف نکنید و از مصرف بیش از 2 کپسول در طول روز خودداری کنید. قیمت یک بطری از مکمل چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم که برای یک ماه مناسب می باشد در حدود 60 دلار می باشد. این قیمت برای یک مکمل چربی سوز قیمت بالایی محسوب شده و در صورتی که مزایای آن برای شما از ارزش بالایی برخوردار است، می توانید از قیمت بالای آن صرف نظر کنید.

تاثیر سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

هشدار مصرف چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

زمانی که از مکملی استفاده می کنید، باید قبل از استفاده از آن تمام توصیه های مربوط به مصرف صحیح از آن را مطالعه کرده و طبق توصیه های صورت گرفته از آن استفاده کنید. در صورتی که از هر مکملی مصرف بیش از حد و خودسرانه داشته باشید، این عمل می تواند برای شما عوارض خطرناکی در پی داشته باشد، لذا به منظور استفاده از مکمل سوپر اچ دی اکستریم، توصیه های زیر را جدی بگیرید:

  • افرادی که نسبت به کافئین حساسیت دارند، باید نسبت به مصرف از این مکمل احتیاط کنند. برای این منظور بهتر است قبل از مصرف از این مکمل با پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت نمایید.
  • از مصرف بیش از دو عدد کپسول در روز از این محصول خودداری کنید.
  • در صورتی که با مصرف از مکمل سوپر اچ دی اکستریم سلوکور دچار علائم حساسیت شدید، فورا مصرف خود را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.
  • مصرف این مکمل به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
  • خانم ها در دوران بارداری و شیردهی نباید از این مکمل استفاده کنند.

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!