مکمل پمپ - پیش از تمرین

بررسی پمپ نیترا فلکس پری ورک اوت برند گت

بنا به گفته وبسایت رسمی محصول، پمپ نیترا فلکس گت فرمولاسیون “قدرت و هایپرمیا” است که می تواند در حین وزنه زدن به طور چشمگیری پمپ های عضلانی ایجاد کند. متخصصین تناسب اندام می گویند هیدراسیون کافی، تمرین زیاد، انقباض مناسب عضلات و مدت زمان استراحت کوتاه تر روش هایی هستند که به وسیله آنها می توانید پمپ عضلات خود را به حداکثر برسانید. با این حال، مصرف مکمل های پری ورک اوت کلیدی نیز به افزایش جریان خون شما کمک می کند.

بررسی پمپ نیترا فلکس پری ورک اوت برند گت

بیایید رو راست باشیم: بسیاری از مکمل های پری ورک اوت زمانی که می خواهند پمپ های عضلانی ایجاد کنند کارآمد نیستند. چیزی نا امید کننده تر از این نیست. خوب… ما مطمئن هستیم همانطور که در این بررسی متوجه خواهید شد، پمپ نیترا فلکس گت در طول سخت ترین تمرینات به کمک شما خواهد آمد.

 

پمپ نیترا فلکس پری ورک اوت برند گت

 

درباره پمپ نیترا فلکس گپ

بنا به گفته وبسایت رسمی محصول، پمپ نیترا فلکس گت فرمولاسیون “قدرت و هایپرمیا” است که می تواند در حین وزنه زدن به طور چشمگیری پمپ های عضلانی ایجاد کند. درباره فرمولاسیون:

 • فرمولاسیون منحصر به فرد. ترکیبی از مواد نادر که به افزایش پمپ های عضلانی و موارد دیگر شما کمک می کند.
 • زمان کوتاه ریکاوری. پری ورک اوت خاصی که به تقویت استخوان و سلامت مفاصل کمک می کند.
 • بدون محرک. هیچگونه حساسیت و آثار ناشی از محرک ها را مشاهده نخواهید کرد.

اطلاعات مکمل پمپ نیترا فلکس گت (پانچ میوه، 284 گرم)

اندازه سروینگ: 14.2 گرم (تقریبا دو قاشق)

تعداد سروینگ هر بسته: 20 عدد

ماده مغذیمقدار در هر سروینگدرصد ارزش روزانه
ال سیترولین4 گرم
هیدرومکس پودر گلیسرول 65 درصد2 گرم
تورین2 گرم
کارنوسین بتا آلانین1 گرم
آگماتین سولفات500 میلی گرم
عصاره پوست کاج ماسون200 میلی گرم
کلسیم فروکتوبورات150 میلی گرم
ال نوروالین150 میلی گرم
سایر ترکیبات: سیلیکون دی اکسید، سیتریک اسید، پودر میوه آناناس، مالیک اسید، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، کلسیم سیلیکات، آسه سولفام پتاسیم، سوکرالوز، FD&C قرمز
دوز پیشنهادی: یک سروینگ (تقریبا دو قاشق) از پمپ نیترا فلکس را با 12-10 انس آب سرد مخلوط کرده و سی دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید. می توانید روزانه دو سروینگ مصرف کنید.

برای نتیجه حداکثری:

پمپ نیترا فلکس را با نیترا فلکس ترکیب شود

اولین فعالیت روزانه فعالیت قلبی عروقی باشد

در طول روز 5-4 وعده کوچکتر بخورید

فست فود و نوشابه را از رژیم غذایی خود حذف کنید

قبل از هر وعده یک لیوان پر از آب بنوشید

 

فرمول قدرت و هایپرمیا

اگر شما از علاقه مندان به بدنسازی هستید، زمانی که در طول تمرینات سخت عضلات خود را پر از خون می کنید، هیچ چیزی قابل مقایسه با پمپ عضله نیست. عضلات شما تا جایی که در طول تمرین به این حس “pumped up” برسید متورم می شوند.

متخصصین تناسب اندام می گویند هیدراسیون کافی، تمرین زیاد، انقباض مناسب عضلات و مدت زمان استراحت کوتاه تر روش هایی هستند که به وسیله آنها می توانید پمپ عضلات خود را به حداکثر برسانید. با این حال، مصرف مکمل های پری ورک اوت کلیدی نیز به افزایش جریان خون شما کمک می کند.

به طور ویژه، بهترین مکمل های پری ورک اوت ما برای رگ سازی به ذهن می آیند. همان طور که از عنوان مقاله پیداست، این محصولات خاص بدنسازی، باید به شما در رسیدن به بهترین پمپ عضلانی در زندگی تان کمک کنند. به عنوان مثال، آلتیوس را مصرف کنید، 8 گرم ال سیترولین مالات 2:1 (یک ترکیب از ال سیترولین و مالیک اسید) در هر سروینگ دارد.

از این رو، بیایید ببینیم آیا پمپ این مسئولیت خطیر بر عهده پمپ نیترا فلکس گت هست یا نه. بنا بر وبسایت رسمی محصول، تولید کننده این مکمل را به عنوان فرمول قدرت و هایپرمی توصیف می کند که می تواند به طور چشمگیری در حین تمرین پمپ عضلانی ایجاد کند.

پمپ نیترا فلکس گت به افزایش ایجاد پمپ عضلانی کمک می کند

اگر تا قبل از این هرگز کلمه هایپرمیا را نشنیده اید، این کلمه به معنای جریان خون اضافی به بافت های مختلف بدن است. تعداد کمی از تولید کنندگان مکمل های بدنسازیاز این واژه برای توصیف پری ورک اوت های خود استفاده می کنند. به نظر می رسد گت اسپورت کار جالبی برای جلب توجه مشتریان انجام داده است.

با این حال، سوال بزرگتری مطرح می شود: آیا پمپ نیترا فلکس گت می تواند رقابت را ببرد؟ پی بردن به آن باید جالب باشد…

ال سیترولین، 4 گرم

پمپ نیترا فلکس گت دارای 4 گرم ال سیترولین در هر سروینگ 14.2 گرمی است. این ماده یک آمینو اسید غیر ضروری و ترکیب طبیعی هندوانه است. همچنین یک پیش ساز برای ال آرژینین است. ال سیترولین یک گشاد کننده عروق قوی است که به افزایش جریان خون و پمپ عضلانی کمک می کند. همچنین به جذب مواد غذایی و تنظیم سطح فشار خون نیز کمک می کند.

نکته مهم تر این است که ال سیترولین به سم زدایی آمونیاک (یک گاز بی رنگ و محصول زائد) کمک می کند. یافته های ما نشان می دهد که مکمل سیترولین احتمالا برای بهبود عملکرد ورزشی ورزشکاران مفید می باشد.

جای تعجبی نیست که ال سیترولین یک پری ورک اوت واجد شرایط برای تمام سطوح می باشد. اگر می خواهید سطح ورزشی خود را بالاتر ببرید، 4 گرم ال سیترولین در هر سروینگ باید کمک کننده باشد.

هیدرومکس پودر گلیسرول 65 درصد، 2 گرم

دومین جزء بزرگ پمپ نیترا فلکس گت دو گرم هیدرومکس گلیسرول است. این یک مایع بی بو است که برخی از متخصصین آن را قند الکل می دانند. این ماده امروزه ترکیبی رایج در بسیاری از محصولات پروتئینی است.

به بیان ساده تر، گلیسرول به افزایش استقامت ورزشی و هیدراسیون (عمدتا به دلیل توانایی اتصال به آب) کمک می کند. محققان به “جذب افزایش یافته مایعات با مصرف گلیسرول قبل از ورزش و احساس تشنگی زیاد و نشانه های محیطی بعد از ورزش” پی برده اند.

پودر گلیسرول هیدرومکس 65 درصد همچنین حاوی 35 درصد سیلیکا (سیلیکون دی اکسید) می باشد، ترکیبی که به افزایش جذب ویتامین ها و مواد معدنی برای عملکرد بهینه بدن کمک می کند. با توجه به این نکته، پمپ نیترا فلکس گت می تواند به بهبود قدرت مولتی ویتامین های بزرگی مثل NOW ADAM کمک کند. سعی کنید آنها را با هم استک کنید و از مزیت های فوق العاده آن برای سلامتی و تناسب اندام استفاده کنید.

با مکمل پمپ نینترا فلکس گت تمرین کنید

با مکمل پمپ نیترا فلکس گت تمرین کنید

مزیت های پمپ نیترا فلکس گت

پمپ نیترا فلکس گت کمک می کند تا در حین ورزش پمپ های عضلانی بسیار گسترده ای ایجاد شود. پمپ نیترا فلکس های مؤثر، بزرگتر و طولانی مدت…این مکمل بدون محرک بوده و پس از تمرین شبانه شما را بیدار نگه نمی دارد. به گفته وبسایت رسمی تولید کننده، حتی کسانی که به محرک های حساسیت دارند نیز می توانند آن را مصرف کنند.

چه کسانی پمپ نیترا فلکس را مصرف می کنند؟

تولید کننده، پمپ نیترا فلکس گت را برای افراد سالم و فعالی در نظر گرفته است که حداقل 18 سال سن دارند و به دنبال افزایش گشاد شدن عروق، پمپ های عضلانی، جریان خون، مقاومت و سطح انرژی، از بین رفتن چربی، سلامت دراز مدت و رسیدن به اهداف روزانه تناسب اندام خود هستند.

عوارض جانبی پمپ نیترا فلکس

پمپ نیترا فلکس گت حاوی سوکرالوز (یک شیرین کننده مصنوعی) است و FD&C قرمز شماره 40 (یک رنگ غذای مصنوعی)، دو ترکیب سنتتیک با عوارض جانبی مشخص می باشد.

اگر این یا هر ترکیب دیگری، باعث ایجاد شک و تردید در شما می شود لطفا قبل از خرید پمپ نیترا فلکس گت با پزشک خود مشورت کنید.

خلاصه پمپ نیترا فلکس گت

مزایا

 • فرمولاسیون مؤثر. در بازار مکمل های بدنسازی ترکیبی چنین منحصر به فرد نخواهید یافت.
 • افزایش گشادی عروق. علاوه بر ال سیترولین این محصول حاوی پودر گلیسرول، بتا آلانین و آگماتین سولفات می باشد.
 • 4 گرم ال سیترولین در هر سروینگ. به طور بحث برانگیزی بین مکمل های پری ورک اوت بهترین ترکیب برای گشادی عروق می باشد.
 • یک گرم بتا آلانین در هر سروینگ. آماده تمرینات طولانی تر و سخت تر باشید.
 • ال نوروالین. 150 میلی گرم برای از بین بردن نیتریک اکساید باید کافی باشد.
 • عصاره پوسته کاج ماسون و کلسیم فروکتو بورات. ترکیبات کمیاب پری ورک اوت که به کاهش زمان ریکاوری کمک می کنند.
 • بدون محرک. با مصرف این مکمل پری ورک اوت اثرات تحریک زا و حساسیت زا را تجربه نخواهید کرد.
 • شفافیت عالی. تولید کننده مقادیر تمام ترکیبات تشکیل دهنده را بیان کرده است.
 • انتخاب طعم. در طعم های پانچ میوه و هندوانه

معایب

 • فیلرها. حاوی سوکرالوز و FD&C قرمز شماره 40

قیمت و اطلاعات خرید

بسته 1284 گرمی (مصرف 40 روز): 36.89 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

کلام پایانی

بیایید رو راست باشیم: بسیاری از پری ورک اوت ها قبل از تولید پمپ های عضلانی مورد نظر از بین می روند. فرمولاسیون منحصر به فرد پمپ نیترا فلکس گت برای به دست آوردن این پمپ های عضلانی مرتبط با تمرینات سخت کمک خواهد کرد. علاوه بر این، یکی از پری ورک اوت هایی است که به کاهش زمان ریکاوری کمک می کند.

ما مطمئن هستیم این مکمل به شما کمک خواهد کرد تا تمرینات خود را به سطح بعدی ببرید. در صورتی که تولید کننده بتواند سطوح سخت را از بین ببرد (به ویژه محتوای فیلر ها) بهتر است.

توصیه می کنیم پمپ نیترا فلکس گت را خریداری کنید. پیش روید و از مزایای زیاد این فرمولاسیون قدرت و هایپرمیا استفاده کنید.

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!