چربی سوز

چربی سوز استیم فری پرفورمیکس بدون محرک

چربی سوز استیم فری پرفورمیکس عاری از مواد محرک است، کاری که اغلب مکمل های چربی سوز انجام نمی دهند. چربی سوز استیم فری پرفورمیکس مانند یک مکمل چربی سوز بسیار ویژه به نظر می رسد. با توجه به طیف بسیار گسترده آن، به ویژه با توجه به ترکیبات با کیفیت بالای آن، چربی سوز استیم فری بسیار خوب عمل می کند.

چربی سوز استیم فری پرفورمیکس بدون محرک

آیا می خواهید بدون اینکه با کافئین به مغزتان آسیب بزنید، چربی بسوزانید؟ البته که نمی خواهید… شما عاشق کافئین هستید. با این وجود، سوزاندن چربی به معنی کارهایی نیست که می خواهیم انجام دهیم. ما باید برای سوزاندن چربی قربانی شویم. و من فکر می کنم شما این را می دانید. به همین دلیل است که چربی سوز استیم فری پرفورمیکس کافئین را کاهش داده و فرمولاسیون آن را به اصول اولیه چربی سوزی باز می گرداند.

متاسفانه، چربی سوز استیم فری پرفورمیکس دوز ترکیبات تشکیل دهنده و اطلاعات مکمل را نیز کاهش می دهد. پس بیایید بررسی چربی سوز استیم فری پرفورمیکس را مطالعه کنیم تا علت قیمت بالای آن را دریابیم.

چربی سوز استیم فری پرفورمیکس بدون محرک

درباره چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

 • استیم فری. درست خوانده اید. چربی سوز استیم فری پرفورمیکس عاری از مواد محرک است، کاری که اغلب مکمل های چربی سوز انجام نمی دهند.
 • ترا بید. تکنولوژی ترا بید، قابل تشخیص ترین تکنولوژی پرفورمیکس است. و ما هنوز مطمئن نیستیم که واقعا عمل می کند یا نه.
 • روش دوز پایین. اگر ترا بیدها یک کار انجام دهند، آن ورود به روشی است که دوزهای ترکیبات چربی سوز دارند. دوز اختصاصی کلی این ماده به طور شگفت انگیزی پایین است.

اطلاعات مکمل چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

اندازه سروینگ: 1 کپسول

تعداد سروینگ هر بسته: 78

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
نیاسین (نیکوتینیک اسید)5 میلی گرم (25 درصد DV)
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)3 میلی گرم (150 درصد DV)
ویتامین B12 (متیل کوبالامین)250 میکروگرم (4167 درصد DV)
کروم (زی کروم، کرومیوم دی نیکوسیستئینات)134 میکروگرم (112 درصد DV)
کمپلکس بالیستیک بیدلت PX9224 میلی گرم
ماتریکس متابولیک GreenPro
عصاره (برگ) چای سبز گرین سلکت فیتوزوم (کاملیا سیننسیز) با سویا، عصاره قهوه سبز (دانه)
ماتریکس تنظیم اشتها GC3
عصاره گارسینیا کامبوجیا (پوست میوه)، عصاره جیمنما سیلوستر (برگ)، عصاره خربزه تلخ (میوه) (مامورتیا کارانتیا)
فعال کننده ترموژنیک CX2
عصاره کپسیمکس (کپسیکوم آنوم) (میوه)
کمک به مود مثبت SERO-PROx
عصاره گریفونیا سیمپلیسیفولیا (دانه)
کمپلکس تعادل H2O
عصاره Uva Ursi 20:1 (برگ)، عصاره دندلیون (تاراکساکوم آفیسینال) 10:1 (ریشه)
سلامت تیروئید DX5
3.5 دیودو ال تیرونین
سایر ترکیبات: ژلاتین (کپسول)، میکرو کریستالین سلولز، اتیل سلولز، هیپروملوز، منیزیم استیرات، تالک، گزیلیتول، تری گلیسرید زنجیره متوسط، FD&C زرد شماره 5، آلومینیوم، تیتانیوم دی اکسید، استئاریک اسید، سدیم آلژینات

حاوی: سویا

راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل خوراکی، بزرگسالان دو کپسول در صبح و یک کپسول بعد از ظهر قبل از غذا و به همراه 8 انس آب مصرف کنند. بیش از سه سروینگ/ کپسول در روز مصرف نکنید. لطفا قبل از استفاده برچسب روی محصول را کامل بخوانید.

 

 • ویتامین های B. یعنی نیاسین، B6 و B12؛ ویتامین های B درگیر در تعدادی از فرایندهای متابولیک، تبادل های شیمیایی و اعمال گردش خون هستند. و نیز در اشکال مناسب.
 • کرومیوم (زی کروم). کروم با کیفیت، یک ماده معدنی خاص است که به نظر می رسد به چربی سوزی و تولید انرژی کمک می کند.

آنالیز فرمولاسیون چربی سوز پرفورمیکس

حرف های زیادی برای گفتن در مورد چربی سوز پرفورمیکس وجود دارد. بنابراین از کجا شروع کنیم…

بیایید لیستی از بهترین ویژگی های چربی سوز استیم فری پرفورمیکس ایجاد کنیم:

 • بدون محرک- بدون کافئین و بدون مواد سنتتیک خطرناک برای قلب
 • جزو بهترین 5 مکمل محبوب- عصاره چای سبز، عصاره قهوه سبز، گارسینیا، کاین.
 • فعالیت متونع- چربی سوزی ترموژنیک، کنترل اشتها، بهبود خلق و خو و موارد دیگر.

روی هم رفته چربی سوز  پرفورمیکس مانند یک مکمل چربی سوز بسیار ویژه به نظر می رسد. با توجه به طیف بسیار گسترده آن، به ویژه با توجه به ترکیبات با کیفیت بالای آن، چربی سوز استیم فری بسیار خوب عمل می کند.

یا حداقل اینطور به نظر می رسد…

خواهید دید که ما با این مکمل چندین مسئله داریم که اولین و مشخص ترین آنها در مورد دوز کمپلکس بالیستیک بیدلت PX9 می باشد.

تنها 224 میلی گرم برای 10 ماده؟ و انتظار دارید که واقعا کاری انجام دهد؟ گفته می شود 224 میلی گرم که سه بار در روز تجویز شده است می تواند تا 672 میلی گرم دوز کلی روزانه افزایش یابد. اما حتی در این صورت، هنوز مقدار کافی نیست تا بتواند کاری انجام دهد. لازم به ذکر نیست که ترکیب 3,5-Diiodo-L-Thyronine به طور بالقوه با خطرات قابل توجهی همراه است.

لایه های مربوط به چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

علاوه بر این، کپسول های “های تک” پرفورمیکس با crap پوشیده شده و با crap پر شده اند. افزودنی ها و فیلر های غیر ضروری، رنگ های FD&C غیر ضروری. ما اطمینان داریم بسیاری از این موارد مربوط به تکنولوژی انتشار تأخیری پرفورمیکس می باشد. اما صادقانه ما ترجیح می دهیم یک مکمل چربی سوز که تأکید بیشتری بر ترکیبات چربی سوز واقعی داشته باشد تا ظروف کپسولی که آنها را حمل می کند.

اما ما چه می دانیم؟ ما تنها سالانه صد ها مکمل را بررسی می کنیم…

قیمت و خری دچربی سوز استیم فری پرفورمیکس

بررسی چربی سوز استیم فری پرفورمیکس: ترکیبات تشکیل دهنده

کمپلکس متابولیک GreenPro

عصاره چای سبز

در اینجا عصاره های پلی فنول، EGCG و سویا را می بینیم. در مورد سویا خیلی مطمئن نیستیم. ولی پلی فنول و EGCG احتمالا به کاهش چربی ترموژنیک و همچنین کاهش رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان کمک می کنند. در نتیجه، عملکردهای زیستی متنوع عصاره چای سبز، آن را در لیست بهترین مکمل های چربی سوز ما قرار داده است.

عصاره قهوه سبز

یکی دیگر از 5 ترکیب محبوب چربی سوز، عصاره دانه قهوه سبز است که احتمالا چربی سوزی و همچنین تعادل قند خون را به طور چشمگیری بهبود می بخشد.

کمپلکس تعادل H2O

Uva ursi یا Bearberry یا Dandelion ممکن است به تنظیم سیستم ادراری کمک کند. به عبارت دیگر، این مواد ممکن است به عنوان کمپلکس هایی به تعادل H2O کمک کنند. در کد مکمل چربی سوز که معمولا برای بدنسازان به معنای از دست دادن آب است، یک متد محبوب برای به دست آوردن یک جسم سریع و آماده است. با این حال از دیگر مزایای احتمالی آن خیلی مطمئن نیستیم.

مزیت های چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

پرفورمیکس بر سه مزیت ساده خود تأکید دارد:

کاهش چربی

تنظیم اشتها

خلق و خوی مثبت

و ترکیبات اختصاصی مربوطه تشخیص می دهند که کدام ترکیب مسئول کدام مزیت است. علاوه بر این، پرفورمیکس بر کمبود محرک ها در این فرمولاسیون تأکید دارد و به عنوان یک دلیل بهتر: همه افراد از کافئین و اثر تحریکی اضافی در مکمل های چربی سوزشان لذت نمی برند.

بنابراین، پرفورمیکس یک کار مهم برای ما انجام می دهد. آنها همچنین فناوری “دوز بندی هوشمند ترا” را عنوان کرده اند، کپسول های ثبت تجاری شده دارای تأخیر در انتشار.شاید این کپسول ها کار کنند و شاید کار نکنند. تا زمانی که تحقیقات بالینی بر روی انها انجام نشود گفتن این مورد دشوار است.

چه کسانی چربی سوز استیم فری پرفورمیکس را مصرف می کنند؟

محصولات پرفورمیکس به داشتن قیمت بالا شهرت دارند. و چربی سوز استیم فری پرفورمیکس نیز از این قاعده مستثنی نیست، اگرچه یک استثنای جزئی وجود دارد. قیمت آن نزدیک به برچسب قیمت های بالای موجود روی دیگر محصولات پرفورمیکس نیست. اما قیمت آن عالی هم نیست…

عوارض جانبی چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

گزارشی نشده است. انتظار نمی رود. در حقیقت این مکمل احتمالا به دلیل نبود محرک ها ایمن تر از سایر مکمل های چربی سوز باشد. علاوه بر این، به طور عمومی نظرات کاربران در مورد این استک مثبت به نظر می رسد؛ با این حال، بسیاری نیز که هیچ تأثیری را در نظرات خود بیان نکرده اند.

که شاید بهتر از وجود عوارض جانبی در آن باشد.

خلاصه بررسی چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

مزایا

 • پرمیوم. عصاره های گیاهی با کیفیت بالا و ترکیبات طبیعی چربی سوز.
 • استیم فری. یک چربی سوز بدون محرک یک گزینه واقعی در بازار مکمل های کاهش وزن است.
 • های تک. با فرض اینکه کپسول های با تأخیر در انتشار کار کنند… به نظر خیلی خوب می رسد.

معایب

 • دوز پایین. حتی با وجود تجویز روزانه سه بار از این مکمل، به طور شگفت انگیزی دوز آن پایین است.
 • T2 ریسکی. در حالی که هیچ گونه زنگ هشداری را به صدا در نمی آورد، پرفورمیکس اطلاعات کافی از ترکیبات تشکیل دهنده خود را روی برچسب خود ندارد.
 • قیمت بالا. یکی از محصولات کمتر گران قیمت پرفورمیکس است که با این وجود باز هم قیمت آن بالاست.

قیمت و اطلاعات خرید چربی سوز استیم فری پرفورمیکس

1 بطری (برای 26 روز): 59.99 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

کلام پایانی در مورد چربی سوز بدون محرک پرفورمیکس

آیا ممکن است کپسول های “های تک” ترا بید، دوز پایین آن را جبران کند؟ آیا چیزی هست که ما فراموش کرده باشیم؟ با توجه به اینکه هیچ تحقیق یا کارآزمایی بالینی بر ویژگی های پرفورمیکس انجام نشده است، بعید به نظر می رسد. با این وجود، ترکیبات تشکیل دهنده کیفیت بالایی داشته و در اکثر موراد به خوبی انتخاب شده اند، به استثنای T2. اگر پول نقدی کافی در دست دارید، ارزش امتحان کردن دارد، در غیر این صورت بهتر است چربی سوز ارزان تری را انتخاب

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!