تست بوستر - پروهورمون

تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک

مکمل های تست بوستر زیادی در بازار موجود می باشد که دو مکمل بسیار پرطرفدار در این حوزه مکمل های آلفا تست و تست اچ دی هستند که در کنار شباهت های زیادی که با یکدیگر داشته، تفاوت هایی را نیز نسبت به یکدیگر دارند. در این نوشتار قصد داریم تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک را برای شما عنوان کنیم.

تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک

به منظور ایجاد عضله و برخورداری از تناسب اندام، بالا بودن سطح هورمون تستوسترون در بدن بسیار لازم و ضروری می باشد. مکمل های بسیار زیادی در رابطه با تست بوستر در بازار موجود می باشد که دو مکمل بسیار پرطرفدار و مناسب در این این حوزه مکمل های آلفا تست و تست اچ دی هستند که در کنار شباهت های زیادی که با یکدیگر داشته، تفاوت هایی را نیز نسبت به یکدیگر دارند. در این نوشتار قصد داریم تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک را برای شما عنوان کرده و ویژگی ها و مشخصات این دو محصول فوق العاده را با یکدیگر مقایسه کنیم تا شما بتوانید مکمل مناسبی را به منظور تست بوستر انتخاب نمایید.

تقابل تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی ماسل تک

تفاوت مواد تشکیل دهنده تست بوستر های آلفا تست و تست اچ دی

برخی از ترکیبات مهم این دو مکمل به همراه دوز آن ها در این قسمت آورده شده است. جدول زیر نشان می دهد که فرمول دو مکمل آلفا تست و تست اچ دی تقریبا یکسان بوده و تفاوت ناچیزی را با یکدیگر دارند.

جدول مربوط به ترکیبات تشکیل دهنده دو مکمل تست بوستر
آلفا تستتست اچ دی
ترکیباتدوزترکیباتدوز
روی7.5 میلی گرمروی7.5 میلی گرم
عصاره شنبلیله300 میلی گرمکلسیم48 میلی گرم
عصاره خارخاسک250 میلی گرمعصاره خارخاسک250 میلی گرم
عصاره مومیا100 میلی گرمعصاره مومیا100 میلی گرم
سیترات بور100 میلی گرمسیترات بور100 میلی گرم
پودر کلم بروکلی50 میلی گرمپودر کلم بروکلی50 میلی گرم
 عصاره گزنه50 میلی گرم
عصاره دانه مخملی50 میلی گرم

این موارد ترکیبات کامل دو مکمل نیست و فقط مقایسه برخی مواد تشکیل دهنده و دوز های مربوطه است.

مکس استارز  تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن

مرحله اول: مقایسه فرمول

فرمول دو مکمل آلفا تست و تست اچ دی بسیار به یکدیگر نزدیک بوده و فقط تفاوت ناچیزی در ترکیباتی دارند که میان این دو مکمل مشترک نیستند. در فرمول آلفا تست 6 ترکیب قرار گرفته که تمامی آن ها با دلیل مشخصی قرار گرفته اند. روی و بور از مهمترین مواد معدنی هستند که نقطه آغاز تست بوستر از این دو هورمون صورت می گیرد. روی به صورت مستقیم بر افزایش هورمون تستوسترون تاثیر دارد ولی بور با مقابله با عوامل مخالف این هورمون باعث افزایش سطح آن می شود. علاوه بر موارد فوق عصاره های شنبلیله، خارخاسک و مومیا با قدرت بالای تست بوستر علاوه بر عضله سازی، باعث بهبود عملکرد جنسی نیز می شوند. پودر کلم بروکلی نیز با مهار آنزیم آروماتاز، مانع تبدیل تستوسترون به استروژن می شود.

فرمول مکمل تست اچ دی تقریبا همان فرمول آلفا تست با اندکی تفاوت است. عصاره گزنه در فرمول این محصول جایگزین بدی به جای عصاره شنبلیله نیست و علاوه بر افزایش سطح هورمون تستوسترون برای پروستات نیز بسیار خوب می باشد. از دیگر تست بوستر های قدرتمند عصاره دانه مخملی می باشد که در کنار روی و بور تاثیر بسیار خوبی می گذارد. کلسیم در فرمول این مکمل برای استخوان ها بسیار خوب است اما با جذب روی در تضاد می باشد. واقعا هیچ دلیلی وجود ندارد که روی و کلسیم در کنار هم و در یک مکمل تست بوستر قرار بگیرند.

مرحله دوم: دوز ترکیبات آلفا تست و تست اچ دی

مقدار دوز مواد مشترک در دو مکمل آلفا تست و تست اچ دی تقریبا یکسان است ولی در ترکیبات منحصر به فرد همه چیز متفاوت است. در آلفا تست دوز عصاره شنبلیله بسیار مناسب است ولی در تست اچ دی دوز های عصاره گزنه و دانه مخملی خیلی کافی نیست. در این قسمت برنده آلفا تست می باشد.

مرحله سوم: کیفیت ترکیبات

اگر اطلاعات زیادی درباره این دو مکمل نداشته باشیم به نظر می رسد که یکی از این دو مکمل آلفا تست و تست اچ دی، از دیگری الگو برداری کرده است، زیرا که شرکت سازنده هر دو نیز یکسان است. آزمایش های انجام شده نشان می دهند که کیفیت مواد مشترک در هر دو مکمل کاملا یکسان می باشند. ولی در مورد مواد متفاوت می توان گفت:

  • عصاره شنبلیله به یک ساپونین قوی 50 درصد استاندارد شده است.
  • عصاره های گزنه و دانه مخملی خسته کننده و نامشخص هستند.
مکس استارز  مقایسه دو تستوسترون بوستر تستو فیول و تست فریک

اگر این عصاره های مورد استفاده قرار گرفته توسط شرکت سازنده یا همان ماسل تک بهتر تعریف و تشریح می شدند، می توانستیم نظر بهتری در مورد آن ها بدهیم ولی در حال حاضر نمی توان نظر قطعی در مورد عصاره های مورد نظر ارائه داد. در این قسمت برنده مکمل آلفا تست است.

مرحله چهارم: قیمت آلفا تست و اچ دی تست

  • قیمت هر بطری: قیمت یک بطری از آلفا تست که برای مدت 30 روز توصیه می شود، 40 دلار بوده و قیمت یک بطری از تست اچ دی که مورد استفاده 45 روز است، 45 دلار می باشد.
  • قیمت هر کپسول: قیمت هر کپسول از مکمل آلفا تست 0.33 دلار و این قیمت برای هر کپسول مکمل تست اچ دی 0.50 دلار است.
  • قیمت هر وعده: قیمت هر وعده از آلفا تست 0.67 دلار و قیمت هر وعده از تست اچ دی 1 دلار می باشد.

قیمت های فوق مربوط به دو مکمل آلفا تست و تست اچ دی می باشند، که اگر چه قیمت مکمل تست اچ دی بالاتر بوده ولی مدت زمان استفاده از آن نیز 45 روز در برابر 30 روز آلفا تست است. برنده در این قسمت تست اچ دی می باشد.

 

 

مرحله پنجم: قضاوت آلفا تست و تست اچ دی

در این تقابل دو فرمول تقریبا مشابه را مشاهده کردیم که یکی کمی از دیگری بهتر بود و یکی هم کمی ارزان تر بود ولی در کل تفاوت چندانی را مشاهده نکردیم. اگر شما قصد دارید هورمون تستوسترون بدن خود را تقویت کنید هر یک از این موارد می تواند برای شما مفید باشد. اگر بع دنبال مورد ارزان تری هستید، می توانید تست بوستر تست اچ دی را انتخاب کنید و اگر به دنبال تاثیر طولانی تری هستید، مکمل آلفا تست را به دلیل برخورداری از عصاره شنبلیله استفاده کنید. در نهایت هیچ اهمیتی ندارد که شما کدام گزینه را انتخاب می کنید، زیرا که هر دو مورد از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اما اگر بخواهیم یکی از این دو مورد آلفا تست و تست اچ دی را به عنوان برنده نهایی انتخاب کنیم باید بگوییم که مکمل تست بوستر آلفا تست برنده نهایی این تقابل است.

منبع : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!