چربی سوز

لیپو 6 داینامیک جدید ترین چربی سوز نوترکس

لیپو 6 داینامیک نوترکس یک چربی سوز داینامیک جدید است که با داینامین ساخته شده است. این مکمل برای پیشبرد کاهش سریع چربی طراحی شده است در حالیکه انرژی شما را نیز به روش های مختلفی افزایش می دهد. همچنین دارای برخی مزیت های پست ورکات و ادراکی می باشد که آن را تبدیل به یک فرمولاسیون واقعا داینامیک می کند. لیپو 6 داینامیکس نوترکس احتمالا برای بدنسازانی است که مایل به فعالیت بسیار بالا هستند و می توانند شدت یک ترکیب کافئین قوی را کنترل و تحمل کنند.

لیپو 6 داینامیک جدید ترین چربی سوز نوترکس

لیپو 6 داینامیک نوترکس یک چربی سوز داینامیک جدید است که با داینامین ساخته شده است. این مکمل برای پیشبرد کاهش سریع چربی طراحی شده است در حالیکه انرژی شما را نیز به روش های مختلفی افزایش می دهد. همچنین دارای برخی مزیت های پست ورکات و ادراکی می باشد که آن را تبدیل به یک فرمولاسیون واقعا داینامیک می کند. بیایید در این بررسی لیپو 6 داینامیک نوترکس بیشتر بیاموزیم.

درباره لیپو 6 داینامیک نوترکس

نوترکس ریسرچ شرکت مربوط به سری لیپو 6 از چربی سوزهاست.  لیپو 6 داینامیک جدیدترین و اولین پودر این شرکت است که هدف آن کاهش سریع چربی و پشتیبانی از انرژی می باشد. در اینجا ترکیبات اختصاصی وجود دارند، اما ترکیبات بسیار خوبی نیز در این استک چربی سوز عجیب وجود دارد. درباره فرمولاسیون:

 • داینامین یک ماده انحصاری برای حفظ انرژی و کاهش سریع چربی است.
 • چربی سوز همه کاره، گرمازایی، کنترل اشتها و انرژی دراز مدت.
 • در دو طعم: لیموناد بلک بری و کیوی توت فرنگی، اولین طعم هایی که در لاین چربی سوز لیپو 6 ظاهر شدند.

اطلاعات و ترکیبات لیپو 6 داینامیک نوترکس

اندازه سروینگ: 1 قاشق/ 2 قاشق

تعداد سروینگ هر بسته: 30/ 60

ترکیبات تشکیل دهندهدر یک اسکوپدر دو اسکوپ
ترکیب نوتروپیک افزاینده ادراکی926 میلی گرم1892 میلی گرم
دی متیل آمینو اتانول بیتارترات (DMAE، کولین بیتارترات، آلفا گلیسرول فسفریل کولین (آلفا سایز)، عصاره Toothed club moss (کل گیاه)
ترکیب لیپو 6 لیتیک327 میلی گرم654 میلی گرم
تئوبرومین، عصاره دانه قهوه سبز، ال کارنیتین ال تارترات، ال تیانین، عصاره فلفل سیاه (میوه) (بیوپرین)، عصاره راولفیا (ریشه)
کافئین (اکتیو)175 میلی گرم350 میلی گرم
کافئین سیترات (به نام کاف 2 سیترات که 100 میلی گرم کافئین در هر اسکوپ تولید می کند)، کافئین انهیدروس (تولید 75 میلی گرم کافئین در هر اسکوپ)
متیل لیبرین (داینامین)125 میلی گرم250 میلی گرم
سایر ترکیبات: سیتریک اسید، طعم دهنده های طبیعی، مالیک اسید، سوکرالوز، سیلیکا، سیلیکات، آدامس عربی، مانیتول
 راهنمای استفاده :  یک پیمانه برای کاربران مبتدی تا متوسط، 2 پیمانه برای کاربران پیشرفته. قبل از استفاده بسته را تکان دهید. مقاومت افراد متفاوت است. قبل از بالا بردن دوز از میزان مقاومت خود مطمئن شوید. 45-30 دقیقه قبل از ورزش با مخلوط کردن یک سروینگ در 10-8 انس آب سرد شروع کنید. ممکن است کاربران پیشرفته تر تاثیرات دو سروینگ در 16-12 انس آب را ترجیح دهند. هرگز بیش از 2 سروینگ در طول 24 ساعت مصرف نکنید.

 

برچسب روی محصول لیپو 6 داینامیک نوترکس

لیپو 6 داینامیکس محصول جدید نوترکس

ترکیبات تشکیل دهنده لیپو 6 داینامیک نوترکس

مخلوط نوتروپیک افزاینده ادراکی

گروه خوبی از بوستر های مغز را برای کمک به وضوح و شفافیت ذهنی فراهم می کند. نوتروپیک ها می توانند برای کاهش وزن عالی باشند زیرا آنها به مغز کمک می کنند تا اوج عملکرد خود را در طول رژیم غذایی حفظ کند که در غیر این صورت می تواند موجب تاری و عدم وضوح در مغز شما شود. لیپو 6 داینامیکس دارای موارد زیر می باشد:

 • DMAE- تقویت کننده تمرکز که در مغز سنتز می شود.
 • کولین بیتارترات- ماده اولیه برای سلول های مغز است که به سیگنالینگ و ساختار کمک می کند.
 • آلفا سایز، آلفا CPG- تقویت کننده عملکرد با پشتوانه تحقیقاتی برای قدرت و تمرکز
 • هوپرزین آ- تقویت نوروترانسمیتر استیل کولین برای تمرکز، چربی سوزی و نیرومندی
مکس استارز  هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

مخلوط لیپو 6 لیتیک

لیپو 6 داینامیکس به بدن شما کمک می کند تا به ذخایر چربی سفت و سخت دسترسی پیدا کند و سپس آنها را برای انرژی بسوزاند و شما را به یک ماشین چربی سوز تبدیل کند:

 • ال کارنیتین ال تارترات- چربی ها را برای چربی سوزی کارآمد به سلول های تولید کننده انرژی میتوکندری انتقال داده و همچنین به ریکاوری پست ورکات نیز کمک می کند.
 • تئوبرومین- تقویت کننده مغز با منشأ دانه کاکائو برای انرژی، خلق و خو و شفافیت
 • راولفیا- به عنوان یک چربی سوز و بهبود بخش خلق و خو که قبل از ورزش مصرف می شود.
 • دانه قهوه سبز- با ذخیره چربی مقابله کرده و جذب آن را سخت تر می کند، در عوض باعث تقویت هورمون ها برای کاهش وزن می شود.

کافئین

در صورتی که بتوانید تمام تحریکات را کنترل کنید، کافئین یک ترکیب امتحان شده و واقعی برای کاهش وزن می باشد. (اگر نمی توانید، پس به جای آن چربی سوز های بدون محرک دیگر Best 5 را امتحان کنید). این ماده می تواند چربی سوزی شما را سرعت بخشیده، اشتها را کنترل کند و همچنین باعث افزایش نیرو برای تمرینات چربی سوزی بهتر شود.

آنالیز فرمولاسیون لیپو 6 داینامیک نوترکس

نوترکس تعداد زیادی چربی سوز را در فرمولاسیون خود وارد می کند و لیپو 6 داینامیکس جدید ترین آنهاست، اولین لاین لیپو 6 آنها بر پایه پودر است.

این فرمولاسیون حاوی داینامین می باشد.

لیپو 6 داینامیکس شبیه چربی سوز های معمولی دیگر نیست، زیرا در مقایسه با همتایان متیل لیبرین عمومی خود دارای مزایای خاصی است. بر خلاف سایر چربی سوزهای ترموژنیک، ماده داینامین فشار خون و یا ضربان قلب را بالا نمی برد. علاوه بر این، دارای فواید زیاد دیگری است که آن را تبدیل به بیش از یک چربی سوز معمولی می کند.

داینامین می تواند انرژی، تمرکز و خلق و خو را به وسیله فعال کردن گیرنده های دوپامین و دیگر نوروترانسمیترهای مربوطه تقویت کند.

همچنین قادر به مهار گیرنده های آدنوزین است که در تعداد زیادی از فرایندهای فیزیولوژیکی درگیر هستند.

در واقع داینامین برای از بین بردن چربی به خوبی کار می کند. در بررسی دقیق و جالب ما در لیپو 6 داینامیکس نوترکس گفته ایم:

“در صورتی که دوز داینامین در این لیپو 6 داینامیکس نوترکس چیزی حدود 100 الی 200 میلی گرم باشد، بنابراین احتمالا در عین افزایش انرژی برای کمک به کاهش سریع چربی نیز کافی باشد. این فرمولاسیون حتی می تواند به شما در از بین بردن چربی شکمی نیز کمک کند.”

لیپو 6 داینامیکس نوترکس 175 میلی گرم کافئین در هر سروینگ فراهم می کند، در دو فرم کافئین پیشرفته و با کیفیت بالا.

ما همچنین تأکید این فرمولاسیون بر نوتروپیک را دوست داریم، که به طور هوشمندانه ای برای کار با تحریکات شدید آن طراحی شده است.

در اینجا تعداد زیادی بوستر مغز وجود دارد که انگیزه لازم در شما برای موفقیت در کاهش چربی را ایجاد می کند، اما اینها به گونه ای طراحی شده اند که بیش از حد خشن و زننده نباشند.

مزیت های لیپو 6 داینامیکس نوترکس

ما در اوایل می دانستیم که ماده اصلی داینامین است. از آنجا بود که ما حدس زدیم که احتمالا مزیت های لیپو 6 داینامیکس نوترکس می تواند مربوط به انرژی و هوشیاری باشد.

اکنون که فرمولاسیون کامل منتشر شده است، در اینجا برخی از مزیت های لیپو 6 داینامیکس را که نوترکس بر آنها تأکید دارد آورده ایم:

 • با افزایش دقت و تمرکز به عنوان یک نوتروپیک عمل می کند.
 • یک چربی سوز ترموژنیک سریع الاثر و طولانی مدت است.
 • انگیزه و روحیه را تقویت می کند.
 • به کنترل اشتها کمک می کند.
 • انرژی را در یک حالت پایدار و واضح با کمترین لرزه ها افزایش می دهد.
مکس استارز  هیدروکسی کات لین ایکس ماسل تک

لیپو 6

چه کسانی لیپو 6 داینامیکس نوترکس را مصرف می کنند؟

لیپو 6 داینامیکس نوترکس احتمالا برای بدنسازانی است که مایل به فعالیت بسیار بالا هستند و می توانند شدت یک ترکیب کافئین قوی را کنترل و تحمل کنند.

از دست دادن چربی می تواند بیشتر بر عضلات شما تأکید داشته باشد تا در به دست آوردن فیزیک مورد نظر به شما کمک کند. علاوه بر این، ویدیوی تبلیغاتی این محصول که در صفحه رسمی فیسبوک نوترکس پست شده است، نشان می دهد که لیپو 6 داینامیکس برای کسانی است که می خواهند در حین ساختن عضله، چربی خود را نیز از دست بدهند.

با این حال، اگر شما چاق هستید یا اضافه وزن دارید و می خواهید با افزایش  چربی سوزی داینامیک، زندگی خود را به عنوان یک فرد ورزشکار شروع کنید، لیپو 6 داینامیکس نوترکس احتمالا برای شما خوب باشد. این مکمل برای مبتدیان نیست.

لیپو 6 داینامیکس ممکن است تا حدی برای خانم ها نیز قوی باشد، که در این صورت ما می توانیم یکی دیگر از چربی سوزهای Best 5 خود را به خانم ها پیشنهاد کنیم.

عوارض جانبی لیپو 6 داینامیکس نوترکس

عوارض جانبی لیپو 6 داینامیکس نوترکس احتمالا به ناراحتی معده ناشی از محتوای کافئین آن مربوط می شود. اگرچه، این فرمولاسیون به شکلی استک شده که کافئین آن بیشتر ملایم و ثابت باشد.

خلاصه لیپو 6 داینامیکس نوترکس

در این نقطه، اطلاعات بسیار کمی درباره جدیدترین نسخه سری لیپو 6 وجود دارد. با این حال استفاده از داینامین قطعا توجه ما را به این چربی سوز جلب خواهد کرد. در میان دیگر چربی سوزهای ترموژنیک، احتمال عوارض جانبی داینامین در حداقل ممکن می باشد که آن هم به سایر محرک  ها و ترکیبات مربوط می شود.

علاوه بر این، داینامین ترکیبی است که جذب آن ساده است و دارای اثرات ماندگاری است که تا 3 ماه پس از اولین مصرف می ماند.

لیپو 6 داینامیکس حتی ممکن است برای افراد چاق و دارای اضافه وزن ایده آل باشد. ترکیب اصلی آن یعنی داینامین، چربی ها را بدون افزایش فشار خون و ضربان قلب می سوزاند.

افراد چاق و دارای اضافه وزن ریسک بالاتری از مشکلات قلبی عروقی دارند، به همین دلیل برخی از چربی سوزها که ممکن است باعث ایجاد تپش قلب در افراد شود به این افراد توصیه نمی شوند. با این حال، حتی اگر داینامین برای افراد چاق هم مناسب باشد، ما باید درباره سایر ترکیبات لیپو 6 داینامیکس و اینکه برای این جمعیت ایده آل باشند مطمئن شویم.

مزایا

ترکیب عجیبی از چربی سوزها، بوسترهای مغز و انرژی زا ها

ترکیبات تجاری دارای برند با کیفیت بالا

داینامین به دلیل حضور انرژی برای مدت طولانی، ستاره این نمایش است

مجموعه قوی از نوتروپیک ها برای انگیزه، خلق و خو و تمرکز

دو عطر و طعم خوب، افزودنی های خوبی را برای میکس با لیپو 6 داینامیکس نوترکس فراهم می کنند

معایب

یک برچسب کاملا شفاف ندارد، اما خیلی هم بد نیست

ترکیبات اختصاصی، دارای ترکیبات عالی می باشد اما دوز آنها نشان داده نشده است

قیمت و اطلاعات خرید

یک بسته (30 روزه): 29.99 دلار قیمت فروش مقدماتی ویژه

محصولات نوترکس به طور گسترده و به صورت آنلاین و در فروشگاه های منتخب عرضه می شود، بنابراین انتظار داریم پس از انتشار لیپو 6 داینامیکس نوترکس در آینده نزدیک، به راحتی قابل تهیه باشد.

نوترکس ریسرچ خدمات ویژه ای برای مشتریان و سیاست خوبی برای بازگرداندن محصول در نظر گرفته است، بنابراین در صورتی که در رابطه با سفارش خود سوال، نگرانی یا مشکلی داشتید به راحتی می توانید با آنها در ارتباط باشید.

منبع :    best5supplements

 

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  این لیپو 6رو خیلی جستجو کردم تو ایران متاسفانه نتونستم تهیه کنم. شما اطلاع دارید از کجا میشه تهیه کرد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!